Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Nie wiem, czy to jakaś fajna strona i w ogóle serwis, na którym można polegać, ale rozbawiło mnie to... Godzina po ostatnim gwizdku sędziego xd

 

5be0d1b0cf6c85c3.jpg

 

W ogóle zawiodłem się na tym forum, myślałem, że będzie większa beka jak barceona odpada, a potraktowaliście to tutaj niczym dożynki. Bez sensu. Przynajmniej jutro w pracy ponasmiewam się z kolegi, kibica barcelony, lol...

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Jak ktoś śledzi piłkę to nie jest w szoku. Atletico i Dortmund to silne ekipy, no pora z tym żyć, póki Klopp i Simeone żyją tak będzie... przynajmniej tak sądzę.

 

Żałuję, że nie było, jak by to określiły polskie media, "tygodnia sensacji", czyli awanse tych ekip co dziś, plus PSG i Dortmundu, kurde było dość blisko. Nie dlatego, jak by mówiły niektóre cwaniaczki, żebym chciał "wyjść na znawcę", po prostu bym wygrał sporo kasy i kupił sobie kaszmirowy golf z Japonii, z wypłaty nigdy nie wydam na takie szaleństwo.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

 

 

za te nudną kopaninę? NEIN 

 

w jakim innym meczu oprocz tego z manchesterem bajern gral nudna kopanine? do tego wymuszona niejako przez styl gry united.

 

w ciagu ostatnich 2 sezonow nie zagral nawet w polowie tak zenujacego meczu jak real wczoraj.

Za Guardioli grają tak cały czas. Druga Barcelona klepiąca piłkę aż do znudzenia. Skuteczne, ale nudne.

natrafiam na takie komentarze czesto. na pytanie - ile spotkan bajernu w tym sezonie widziales? odpowiedz zawsze jest podobna. zadnego, albo ze dwa.
"troszkę" więcej niż dwa. Edytowane przez MYSZa7
Odnośnik do komentarza

Szkoda, że futbol umiera w tak wczesnej fazie rozgrywek, ale futbol w tym roku zasłużył sobie, bo ma ch*jowego trenera który nie umie sobie poradzić z kryzysem i zarząd który nie widzi potrzeby zmian.

 

Grunt to dwie hiszpańskie drużyny w kolejnej fazie, i tylko jedna fuksiarska z Londynu, więc nie powinni w KŚ ludzie pisać jakoby PD>PS.  Przecież nikt tu nie zabrania kibicować drużynie z gorszej od PD ligi. 

 

Mimo madryckiego rodowodu, bardzo podoba mi się Atletico i kibicuję im. Chciałbym aby w tym sezonie wygrali LM, a także ligę. To byłby miły wstrząs potrzebny każdemu, i o ile nie roztrwonią tego sukcesu, to będziemy mieli kolejną siłę liczącą się w Europie, w dodatku zbudowaną od podstaw. A na dodatek grają fajną piłkę - otwartą, agresywną, skuteczną. Zawsze miła odmiana, bo ileż k*rwa razy można oglądać "tiki-taka vs. autobus". Mam nadzieję, że wpadną na Chelsea i skończy się przygoda PS w tej fazie rozgrywek ;)

Odnośnik do komentarza

czym ich szprycuje Simeone przed kazdym meczem w tym sezonie w szatni to glowa mala - tak wybieganej, zawzietej,agresywnej i wierzacej w wlasne umiejetnosci druzyny dawno nie widzialem.

 

Moj United wczoraj - do bramki Evry (chyba jego trafienie zycia) grali kapitalnie taktycznie, Bayern walil glowa w mur. Niestety tak sie konczy mecz z takim przeciwnikiem jak po bramce traci sie koncetracje myslac ze juz sie jest prawie w polfinale - po minucie remis, potem glupi blad i 2-1, nastepnie zamiast remisu(prawie pilka przeszla obronce i trafila do rooneya) mamy kontre i 3-1 i po meczu i moglem ze spokojem przelaczyc na drugie spotkanie.

Odnośnik do komentarza

Jeśli taki partacz jak Moyes potrafi ustawić ten stary Manchester tak, żeby przez 150 minut potrafili rozsądnie i zaje.biście grać z Bayernem i jeszcze tak, żeby jako pierwsi zdobywali gole, to każdy inny trener to potrafi. Do składu Bayernu za chwilę wróci Schweinsteiger, spoko, ale jakoś w ogóle nie wierzę, że Bayern obroni tytuł. Real jest przeważnie zaje.bisty, Chelsea zostanie tak przez Mou ustawione, że mogą ograć każdego, a Atletico ma sezon życia. No ale zobaczymy...

 

Chyba mało oglądasz ligę hiszpańską. real ciśnie ogóry w tym sezonie i nic więcej. jak przychodzi zagrac z Barca (która jest w nie najlepszej dyspozycji) czy z rywalem za miedzy to od razu sa problemy. Zresztą o ilę sie nie mylę z czołowymi drużynami w PD na 12 możliwych zdobyli raptem 1 ptk.

 

Odnośnik do komentarza

Nawet o tym nie pomyślałem. Faktycznie, jest taka opcja, 10 mln euro musieliby zapłacić. Courtois to... kuriozalny przypadek w pewnym sensie. Gra już trzeci sezon na wypożyczeniu, gra w każdym meczu, jest kluczowym graczem, jest jednym z lepszych bramkarz w Europie jak nie najlepszym... a jednocześnie możliwe, że w półfinale LM nie będzie mógł zagrać i Atletico odpadnie, a potem latem Chelsea mu nie przedłuży wypożyczenia i będzie siedział na ławce w Chelsea.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...