Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Ukyo, Mata grał w Chelsea w LM w tym sezonie, nie wymagaj aż takich cudów od Moyesa. Tak czy siak, pewnie odpadną, ale w niezłym stylu tak naprawdę. Zresztą, jeszcze nie koniec, jeden gol i...

 

BAtletico po długim okresie bronienia zaczęło znowu atakować, Barca chyba już pada. Atletico mogło dostać karnego, mogło coś strzelić... Barca jednak też mogła wyrównać, świetna obrona Courtois wcześniej. Jeszcze nie koniec, ale jak na walkę o życie, Barca nie pokazała zbyt wiele. Z kolei fantastyczny mecz Atletico, chociaż przez długi okres nie grali prawie nic w ataku.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Nie wiem która sytuacja tego typu Robbena w dwumeczu, wpada, schodzi na środek, schodzi, ustawia se na lewą, ustawia, strzela strzał z małymi szansami, ale może wpadnie... w końcu wpadło, co do centymetra jak było trzeba.

 

Neymar główka centymetry od gola.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Nie wiem która sytuacja tego typu Robbena w dwumeczu, wpada, schodzi na środek, schodzi, ustawia se na lewą, ustawia, strzela strzał z małymi szansami, ale może wpadnie... w końcu wpadło, co do centymetra jak było trzeba.

 

Neymar główka centymetry od gola.

 

rykoszet od Vidicia

Odnośnik do komentarza

No przecież wiem, napisałem tyle, że wpadło idealnie a szanse były małe jak w jakichś dziesięciu poprzednich jego akcjach tego typu w tym dwumeczu.

 

Teraz już po ptakach, ale United było w walce przez jakieś 150 minut, to dużo więcej niż stawiano. Ogólnie dobry plan na dwumecz, choć fakt, że Bayern zalicza kolejny wyblakły mecz po zdobyciu mistrzostwa.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Może przynajmniej Barcelona odpadnie.

 

Mendrek się cieszy, że United w kryzysie nie awansuje z Bayernem, ale mimo wszystko pewnie odczuwa delikatny ucisk w gardle, że póki co 7. miejsce Premier League przegrywa z mistrzem Europy 4:2 w dwumeczu, a jego ukochany mistrz Hiszpanii rok temu miał z Bawarczykami bilans 0:7. Ten ból...

Edytowane przez Royal
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...