Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 22 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ogląda ktoś te mecze na stronie hejnekena? 2 razy wpisywałem tam kod i za chu.ja nie działało. To znaczy, owszem, kod został zaakceptowany, ale zamiast transmisji ciągle miałem czerwoną planszę "Zaraz mecz się zacznie". Odświeżanie nic nie dawało.

 

Działa to u was normalnie?

 

Śmiga, a w biedrze promocja, bilet na mecz za 2,5.

Odnośnik do komentarza

Zmieniłem przeglądarkę, może zadziała yebane.

Miałem podobnie na Operze i Chromie. Zmieniłem na Firefoxa i wszystko działało. No ale właśnie, Ty chyba z Mozilli korzystasz.

Aha, jak jednak Ci pójdzie, to ten, jakość przez większą część jest fatalna, raz na jakiś czas się wyostrza, ale po chwili wraca do tego mizernego poziomu. Ale oglądać się da.

Odnośnik do komentarza

Atletico: Courtois; Juanfran, Miranda, Godin, Filipe; Mario, Gabi; Koke, Raul Garcia, Diego; Diego Costa

 

-----------------------------------

 

Chelsea: Cech; Azpilicueta, Terry, Cahill, Cole; Obi Mikel, Lampard, David Luiz, Ramires, Willian; Torres

 

 

Chelsea ultra defensywa, tak w sam raz, by  padł jakiś przypadkowy gol.

Odnośnik do komentarza

Wobec spadku formy Bayernu, Atletico wyrosło na mocnego faworyta do wygrania LM, ale nie znaczy to, że Chelsea nie może sprawić niespodzianki, jakich sprawiała już przez lata wiele w LM. Pierwszy powód to nieobecność Tiago, najlepszego piłkarza Atleti.

 

Chelsea bardzo defensywne 4-3-3, ciekaw jestem, jak to wypadnie w praktyce. Powracający na stadion Atletico Torres nie kojarzy się raczej jako gracz, który radzi sobie jako samotny napastnik, ale komu będzie oddawał piłki, jeśli Ramires i Willian grają w Chelsea raczej jako typowi boczni pomocnicy?

 

 

Oczywiście Chelsea jak zawsze będzie pewnie stawiać na stałe fragmenty albo gole nie wiadomo skąd, więc nieobecność Hazarda czy Eto'o nie musi szkodzić. Słabym punktem wydaje się Ashley Cole, który zasłużenie zszedł na ławkę i latem odejdzie. Raul Garcia, który zagrał fantastyczny mecz z Barceloną, może mieć okazję trochę poszaleć na tej flance. W środku Diego pewnie znowu będzie albo bezproduktywny, albo... bezproduktywny ale wyjdzie mu jedno kopnięcie z dystansu czy stałego fragmentu. Ile pokaże Costa, to na pewno punkt kluczowy dla obu kip. Mourinho ewidentnie postara się go stłamsić, co nie znaczy, że i tak czegoś nie strzeli. W ostatnich siedmiu meczach, w których zagrał większość czasu, zdobył gola w każdym.

 

 

Szykuje się, jak to mówią, mecz walki, gdzie celne kopnięcia będą prędzej w nogi rywala, niż piłkę.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...