Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

 

:dynia: Tak bede szanowal Warszawke i bede dumny z bycia Polakiem :dynia:

Zaczniesz, masz to jak w banku, dumny fanie amerykańskiego hip-hopowcu. I będziesz przestrzegać regulaminu, którego jesteś rzekomym strażnikiem.

 

To jest jakaś farsa. Nie dość, że podsycasz atmosferę, to jeszcze jesteś najzwyczajniej w świecie wulgarny; ordynarnie.

Nie masz szacunku dla miasta i jego mieszkańców, wyzywasz nas kolektywnie, ad forum publicum, będąc z tego, jak widać, wyjątkowo zadowolonym.

 

Tego Ci na 100 proc. nie odpuszczę.

tolerujecie bandyterke. Wstyd to nie wynik bo jest jak jest a wasze nieustanne chamstwo. Reszta kraju musi sie za was nieustannie wstydzic. Wynikow w europie zero, za to rozrob mase.
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

 

 

:dynia: Tak bede szanowal Warszawke i bede dumny z bycia Polakiem :dynia:

Zaczniesz, masz to jak w banku, dumny fanie amerykańskiego hip-hopowcu. I będziesz przestrzegać regulaminu, którego jesteś rzekomym strażnikiem.

 

To jest jakaś farsa. Nie dość, że podsycasz atmosferę, to jeszcze jesteś najzwyczajniej w świecie wulgarny; ordynarnie.

Nie masz szacunku dla miasta i jego mieszkańców, wyzywasz nas kolektywnie, ad forum publicum, będąc z tego, jak widać, wyjątkowo zadowolonym.

 

Tego Ci na 100 proc. nie odpuszczę.

tolerujecie bandyterke. Wstyd to nie wynik bo jest jak jest a wasze nieustanne chamstwo. Reszta kraju musi sie za was nieustannie wstydzic. Wynikow w europie zero, za to rozrob mase.

 

Maiden pewnie sam jest takim bandytą więc nie dziwota, że miga się od odpowiedzi

Odnośnik do komentarza

Patrząc na historię jestem wręcz pewien, że niestety eldorado jechania po Legii się skończyło i w fazie grupowej reakcja Polski będzie: "o wow, te mecze nie są takie jednostronne". Pewnie jakieś 5-0 się trafi, ale pewnie i jakiś remis, czy nawet 1-2 z Barceloną, które długo będzie miało postać 1-1. Napoli, Arsenal, Porto - remis z kimś takim mogę sobie wyobrazić. A nawet jak będzie 3-0, to "styl" będzie dużo lepszy, bo tak to działa.

Przypomniałem sobie ten post. Może musimy poczekać do jakiegoś spotkania, kiedy faktycznie będziemy mogli zareagować w ten oczywisty sposób.

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

 

Patrząc na historię jestem wręcz pewien, że niestety eldorado jechania po Legii się skończyło i w fazie grupowej reakcja Polski będzie: "o wow, te mecze nie są takie jednostronne". Pewnie jakieś 5-0 się trafi, ale pewnie i jakiś remis, czy nawet 1-2 z Barceloną, które długo będzie miało postać 1-1. Napoli, Arsenal, Porto - remis z kimś takim mogę sobie wyobrazić. A nawet jak będzie 3-0, to "styl" będzie dużo lepszy, bo tak to działa.

Przypomniałem sobie ten post. Może musimy poczekać do jakiegoś spotkania, kiedy faktycznie będziemy mogli zareagować w ten oczywisty sposób.

 

 

 

No cóż, historia pokazuje, że nawet cieniasy nie dostają zawsze 3-0 w ciągu pierwszego kwadransa, a i potem na rozluźnionym meczu nie mogą za bardzo nic zrobić. Ale Legia tak zrobiła. Najbardziej "przewidywalny" mecz polskiej piłki za mojego życia.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Ulubieniec Polskich klubów czyli FARE strikes back!

 

 

Największym problemem Legii będą jednak nie zamieszki na trybunach, ale zarzut o rasistowskie zachowania z artykułu 14. kodeksu dyscyplinarnego UEFA. Klub jeszcze w środę późnym wieczorem stanowczo odciął się od okrzyków: "Jude, Jude, BVB!". W komunikacie na stronie wyjaśniał, że kibice obrażali Borussię, ale krzyczeli "Nutte!", a nie "Jude!". "Nutte" znaczy "dziwka". I faktycznie, w internecie można znaleźć sporo filmów, na których słychać zorganizowane wznoszenie tych haseł. Ale znajdziemy też pojedyncze, na których mniejsze grupki krzyczą: "Jude!".

 
Za to niezrozumienie Legia słono zapłaci, jeśli obecni na meczu przedstawiciele UEFA słyszeli okrzyk "Jude!". "Nutte" jest obelgą, ale europejska federacja walczy głównie z przejawami dyskryminacji rasowej, czyli między innymi z okrzykami "Jude!". Istnieje więc realne zagrożenie, że warszawiacy mecz z Realem Madryt (2.11) rozegrają przy pustych trybunach. W 2013 r. UEFA zamknęła stadion rzymskiemu Lazio za skandowanie "Jude Tottenham" i transparent "Wolna Palestyna".
 
W czwartek na Twitterze FARE, organizacja antyrasistowska współpracująca z UEFA, doniosła federacji o antysemickich incydentach. Właśnie to może być decydujące, bo UEFA bardzo liczy się ze zdaniem FARE.
Odnośnik do komentarza

I oby sie tak stalo ze najbrzydsza stolica w cywilizowanej Europie ( biorac jednak pod uwage wybryki lysych malp w kominiarkach napisanie cywilizowanej przychodzi z bolem ) slono zaplacila za solidaryzowanie sie z idiotami. Oczywiscie walka z nimi powinna miec miejsce w kazdym miescie ale teraz sloiki sa na swieczniku.

Odnośnik do komentarza

Hej hej, panowie, spokojnie. Oni tylko krzyczeli, że BVB dziwka.

 

 

 

No i koronny tekst wszystkich mądrych publicystów: hej hej, ale przecież jeśli uważasz słowo "Żyd" za obelgę, to znaczy, że ty jesteś antysemitą! Kibole ich nie obrażali, tylko wyrazili opinię, że BVB to Żydy (żydy? W sumie nie wiem). I co, zaorani logiką? Hehe tępaki bez mojego poziomu logiki.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Smutny jest fakt, ze wciaz zyjemy w kraju w ktorym administracja lubuje sie w uprzykrzaniu zycia obywatelom, gdzie za zapalenie jointa traktuje sie czlowieka jak kryminaliste, a z takimi małpami jak na Legii nikt poradzic sobie nie umie.

 

I potem do glosu dochodza radykałowie jak Korwin czy Trump w USA, bo choc obywatel ma sporo watpliwosci co do nich to jest juz tak zmeczony tym bagnem, ze szukaratunku w ekstermistach politycznych

Odnośnik do komentarza

Kibice Legii krzyczeli do fanów Borussii k**wy, a nie Żydzi. Może i jest to obraźliwe, ale nie antysemickie - tak w skrócie brzmi oficjalne stanowisko klubu Legia Warszawa.

Nie są prawdziwe medialne doniesienia, jakoby kibice Legii mieli skandować „Jude Jude BVB”. Ustalono, że kibice śpiewali „Nutte Nutte BVB”. Jest to obraźliwa dla Borussii Dortmund i jej kibiców przyśpiewka śpiewana przez kibiców innych niemieckich drużyn – nie ma ona jednak żadnego kontekstu rasistowskiego czy antysemickiego

Odnośnik do komentarza

 

Wychodzi na to, że mniej obraźliwe jest nazwanie kogoś dziwką niż żydem

 

Dla UEFA jak najbardziej, jeszcze jak. Lepiej zwyzywać kogoś najgorzej jak się da niż okazać jakiekolwiek oznaki rasizmu czy antysemityzmu.

 

 

 

Czy to dobre czy złe, kwestia gustu, ale miejmy trochę litości, przecież nie chodzi o to, co jest jak bardzo obraźliwe dla klubu BVB niczym w przedszkolu, tylko fakt "obrażania" całego narodu i wyrażania agresji mającej kiedyś i nawet dziś bardzo realny wymiar w pewnych krajach. Może jakbyśmy żyli w świecie, gdzie ludzie rodzą się dziwką, albo fanem BVB, i tylko za to ktoś ich męczy, UEFA miałaby inne zachowania, ale żyjemy w naszym świecie i każdy wie, o co chodzi. Tip: jakbyś poszedł na Legię z najbardziej obraźliwym transparentem, nie wiem, "ogqozo to najgorszy człowiek na świecie, je kał", to nikogo by to nie obeszło, bo "obraźliwość" nikogo nie obchodzi. Odpisuję, bo mam pewne złudzenia, że nie jesteś jeszcze na tym poziomie orania logiką i mówienia, jak jest, jak inne osoby na forum, ale może jestem w błędzie.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...