Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

Czemu tylko pińcet? Kusi mnie żeby postawić ze 2-3 klocki, ale mimo, że wydaje się mega pewniak, coś poszło by nie tak, zawsze tak jest. :/

 

Teraz tak zerknąłem i na to, że Sporting wygra obydwie połowy jest 2,37. Też wydaje się pewniak.

Edytowane przez Wooyek
Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

, ale mimo, że wydaje się mega pewniak, coś poszło by nie tak, zawsze tak jest. :/.

Wlasnie dlatego tylko pincet.

 

Poczekam na real, wtedy bedzie mozna poszalec wieksza suma, tylko ciekawe jak kursy, no ale nawet 1,5 za tak pewne zdarzenie bedzie ok

Jesli chodzi o przegrywanie w kompromitujacych warunkaxh na legie mozna liczyc w tym sezonie, graja chlopaki swoje

Odnośnik do komentarza

E, ja taki wynik z Borussia przewidywałem. Murarka i gryzienie trawy i porazka 1-2 albo 0- 2.

 

Malarz,wkur.wiony mowil jak trenewala Legia, oni nie dosc ze sa psychicznie rozbici, to fizycznie tez nie istnieja. Mozliwe ze kwestia awansu rozbije sie o bilans bramek, kazdy bedzie chcial napukac Legii. A to wyjazd, gdzie np w warszawie Bvb odpusciła, tak Sporting nie moze za bardzo bo gra sie przed fanami.

Odnośnik do komentarza

Tak do regulaminowego.

 

Moim zdaniem bedzie 3-0. Sporting jest w formie. Ale rownie dobrze moze byc i 6-0 a i wiecej. Na chwile obecna moim zdaniem sporting jest silniejszy od borussi, graja u siebie a co zrobila z nami borussia w wawie chyba nie trzeba wspominac. Jak jestem pewny ze uwalimy przynajmniej 2 bramkami tak na jakies 4 lub wiecej jednak wiekszej kasiory bym nie stawial , mimi ze w sumie pewnie tak bedzie. Nie wiem moze to podswiadome jednak wiezenie ze legia pokaze ambicje, choc w sumie to glupie.

 

Jak mowisz ze kurs 3,5 to w sumie moze i za 50 albo stowke by smignal

Edit: sory za "my" jakos tak odruchowo pisze jak gra zespol reprezentujacy w jakims stopniu polske. A juz mi sie nie chce edytowac posta

Odnośnik do komentarza

W futbolu wszystko jest możliwe, ale niska porażka Legii? Urgh... Nic nie mówię. Przewidywana jedenastka z dzisiejszych treningów:

 

Malarz - Bereszyński, Czerwiński, Rzeźniczak, Hlousek - Aleksandrow, Odjidja, Kazaiszwili, Jodłowiec, Guilherme - Prijović

 

Jak widać, ma zagrać kilku spośród najgorzej ocenianych graczy polskiej ligi. Zdrowie Pazdana? Ciągle 50-50.

 

 

W Sportingu bardzo dobre wejście ma Bas Dost, który w ciągu 200 minuty gry zdobył 4 gole. Na gwiazdę wyrasta 21-letni skrzydłowy Gelson Martins, którego będą dziś obserwować scouci z największych klubów całej Europy. Inni gracze w dobrej formie to stoperzy Semedo i jakby odżywający Coates, czarujący znów William Carvalho, Bryan Ruiz jest dobry, Adrien Silva nadal ok... No ogólnie dość mocny zespół, który ostatnio jakże blisko był pokonania Realu.

 

 

Trochę większy hicior w drugim meczu grupy, bo Real przyjeżdża do Dortmundu. Fani Królewskich już lamentują, że dostaną baty w obecnej formie. Dortmund rozjechał kilka ogórków, ostatnio już się trochę męczył z Freiburgiem, ale jak wszedł Guerreiro to wróciła zabawa. Portugalczyk wyrasta na MVP klubu, i w ogóle świata. Ale Real to jednak "trochę" większy test dla świeżego ustawienia i młodych graczy Dortmundu. Nawet większy niż Freiburg. Jestem bardzo ciekaw wyniku.

 

W meczu oczywiście nie zagra koleś, którego oglądamy codziennie w reklamach FIFA i na opakowania Xboxa, czyli Marco Reus. Świetna to promocja zawodnikiem, który ostatni mecz zagrał w maju. Nadal na stoperze musi grać Mattias Ginter, bo Bartra, niczym Pazdan, nie wiadomo czy sprawny. W Realu zapewne widoczne będą straty Casemiro i Marcelo. Tego pierwszego zastąpi może Kovaczić (a tak naprawdę oczywiście nikt go nie zastąpi), na lewej obronie - albo Nacho, albo trenujący już normalnie Coentrao. Może też dzisiaj wrócić Keylor Navas.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Myślę, że 250 na handicap -2 przy stawce 2.75 będzie optymalne. Tak jak @unitra napisał, w sumie wszystko może się zdarzyć. Chociaż legia gra dno, nie ma Pazdana, ale może zadziałać efekt nowego trenera...

 

Chociaż z drugiej strony z Wisłą nie zadziałał i tam też było dno. A tu 40 tyś fanatycznych kibiców i drużyna która prawie ograła Real.

Edytowane przez PiPoLiNiO
Odnośnik do komentarza

Fani Realu już przerażeni: Danilo! Varane! James! Można by pomyśleć, że to Legia wychodzi na Dortmund. Ale wraca Keylor Navas. Królewscy grali w Dortmundzie 5 razy i jeszcze nigdy nie wygrali. Najbardziej pamiętny jest wiadomo jaki wieczór i kto pokazał 4 paluszki... Dortmund mniej więcej tak, jak w ostatnich meczach, jest Goetze, Weigl i Castro w środku. Guerreiro pewnie będzie głównie grał na lewej, Dembele na prawej. Jestem ciekaw, jak przeciw mocnemu rywalowi wypadnie zwłaszcza Francuz, który w ostatnim meczu miał duże problemy z opanowaniem temperamentu. Czy on i Piszczek zaskoczą lewą flankę Realu, czy odwrotnie. W Guerreiro wręcz nie wątpię.

 

 

Legia: Malarz - Hloušek, Czerwiński, Rzeźniczak, Bereszyński - Jodłowiec, Moulin - Guilherme, Radović, Langil - Nikolić.

 

Rzeźniczak kontra Bas Dost... no brzmi to miło dla tych, co postawili wysoką porażkę.

 

 

Tottenham bez Dembele, szkoda. Drugi najsilniejszy mecz dziś to chyba Sevilla-Lyon, obie ekipy są w niezłej formie i dobrze pokazały się w LM. Także Monaco-Leverkusen powinno mieć poziom.

Edytowane przez ogqozo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...