Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

>wylosuj real

>sprzedaj wszystkie bilety

>juz w pierwszym meczu zalatw sobie zamkniecie trybun na real

>profit

 

UEFA MAFIA xD

 

przecież nic nie zostało ogłoszone

 

btw patrzcie jak jeden w(pipi)iony legijny podludź załatwił się podczas skakania po aucie xD

 

comment_CzwgayHcLg5K53fOWuRCpnp9AnaJhKWs

Edytowane przez MaZZeo
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

Przecież wszyscy na Legii od ciecia, przez Maidena po Leśnodorskiego znają się z imienia i nazwiska ze stadionowymi bandytami, tylko, że a) trzęsą majtami przed nimi, b) mają z nimi dobre lewe biznesy c) po cichu utożsamiają się z nimi. Ci którzy nie szumią na meczach, dołączają do nich w komunikacji miejskiej, w pubach, klubach czy na osiedlach, demolując miasto, strasząc, bijąc zwykłych obywateli. Nie pojęte jest dla mnie jak bandycka ku#wa może siedzieć na meczu z zakrytą mordą i nikt nie reaguje. Na wezwanie stewarda by odkryć morde, powinien bez mrugnięcia okiem to zrobić, w innym przypadki ochrona i policja powinni pałować póki nie przeprosi. Każde miasto ma z tą kibolską debilandią większy lub mniejszy problem, ale Wwa to jest królestwo niepełnosprawnego kibica. Wstyd mi posiadać szalik tego klubu, nabyty w 92 roku

Odnośnik do komentarza

Nie dosc ze do dzisiaj nie oddali kasy za materialy ktore poludnie wysylalo na odbudowe tego z(pipi)anego miasta to jeszcze kompromituja nas na swiecie :/

 

A Ty się nie utożsamiasz z Borysem? A co do miasta, to poczytaj sobie o jego historii, w tym o odbudowie. Potem pagadim; zią.

 

Ale w tak ordynarny sposób obrażać go nie będziesz Panie Adminie. Gwarantuję Ci to. 

 

 

A i z ludzkiej ciekawości, Niemców też zamkniecie w klatkach?

 

vide: http://antyweb.pl/legia-vs-borussia-media/

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Wet_Willy Nie obrażaj Warszawy.

 

Jakie masz prawo obrażać to miasto? Piłkarzy  ok - Oprócz Pana Malarza jedź jak po burej suce.  Trenerczyka ok zaoraj. Leśniodorskiego Czy Mioduszewskiego  że się zagotowali i skopali  ten sezon też. Tych debilnych psuedokibiców też dowal bo musieli się "pokazać" Ale od tego miasta wara

 

Co ma miasto do klubu? Że  Stolica? Że telewizje zamiast nagrać coś dalej czesto kręcą pod własnym nosem przez co Wa-wa wypada jeszcze bardziej snobistycznie.Może wkurza fakt ,że wszystkie instytucje państwowe mają siedzibę w WW aby było wygodniej a nie mają rozrzucenia ministerstw jak np w Niemczech (jak się nie mylę). A może to wina Legi bo podbierała piłkarzy za komuny .Podbierała i była pompowana tutaj nie zaprzeczę ale to przeszłość. To może Real Madryt  też powinien pokutować za "sukcesy" za czasów franco?

 

I nie obrażaj mojego miasta przy okazji meczu wkładów do koszulek(wyłączając Pana Mielarza). Bo ja nie pisze po innych miastach że są takie i owakie. Bo tak wiem ,że moje Miasto to wypadkowa wszystkiego co w Polsce najlepszego i najgorszego. Boli mnie gdy ktoś je obraża, Bo Warszawa to dla mnie moje przedszkole  na pradzę obok wytworni wódek konesera, to zakradanie się do rampy aby zobaczyć"teatr", to pierwszy mecz reprezentacji czy derby. To znajomy pub na starówce gdzie barman leje piwo za połowę. Bramka Boruca z Widzewem w 04. To jazdy na X lecia po gierki. To ksiązki grzesiuka. Nawet szukanie "czesci" do PC biegając rano  na "komputerową" .

 

Proszę Cie szanuj  tak jak ja szuje każde miasto polskie. I tak wstyd mi za debili-kibiców, ale z nimi ostrożnie trzeba bo niestety są zjednoczeni, chociaż  i tak sytuacja się poprawia.

 

Dnia pierwszego września roku pamiętnego,
Wróg napadł na Polskę z kraju sąsiedniego.
Najgorzej się zawziął na naszą Warszawę,
Warszawo kochana, tyś jest miasto krwawe.

Kiedyś byłaś piękna, bogata, wspaniała,
Dzisiaj tylko kupa gruzów pozostała.
Kościoły zburzone, domy popalone,
Gdzie się mają schronić ludzie poranione?

 

Sorki za emocjonalny wpis ale jakoś mnie wczorajszy mecz zabolał. 

  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza

 

Nie dosc ze do dzisiaj nie oddali kasy za materialy ktore poludnie wysylalo na odbudowe tego z(pipi)anego miasta to jeszcze kompromituja nas na swiecie :/

A Ty się nie utożsamiasz z Borysem? A co do miasta, to poczytaj sobie o jego historii, w tym o odbudowie. Potem pagadim; zią.

 

Ale w tak ordynarny sposób obrażać go nie będziesz Panie Adminie. Gwarantuję Ci to.

 

 

A i z ludzkiej ciekawości, Niemców też zamkniecie w klatkach?

 

vide: http://antyweb.pl/legia-vs-borussia-media/

odniesiesz sie merytorycznie do pytania czemu ludzie ktorych ponoc jest wiekszosc i ktorym na Legii zalezy, nic nie robia z tymi przez ktory klub ma tylko problemy?.
Odnośnik do komentarza

:dynia: Tak bede szanowal Warszawke i bede dumny z bycia Polakiem :dynia:

 

Zaczniesz, masz to jak w banku, dumny fanie amerykańskiego hip-hopowcu. I będziesz przestrzegać regulaminu, którego jesteś rzekomym strażnikiem. 

 

To jest jakaś farsa. Nie dość, że podsycasz atmosferę, to jeszcze jesteś najzwyczajniej w świecie wulgarny; ordynarnie.

Nie masz szacunku dla miasta i jego mieszkańców, wyzywasz nas kolektywnie, ad forum publicum, będąc z tego, jak widać, wyjątkowo zadowolonym. 

 

Tego Ci na 100 proc. nie odpuszczę. 

Edytowane przez Maiden
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...