Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Ja wiem, że to śmiesznehehe, jak Legia przegrywa, ale będziemy tak wszyscy heheszkowali, aż poumieramy, a żaden polski klub nie dorówna czołówce Europy. Potrzeba 5 takich Legii jak w poprzednich sezonach, żeby coś się ruszyło. Liga Europy to najwyższy poziom w którym polski futbol może coś zdziałać.

 

 

 

Taka dygresja, można wracać do tematu.

Odnośnik do komentarza

Ja wiem, że to śmiesznehehe, jak Legia przegrywa, ale będziemy tak wszyscy heheszkowali, aż poumieramy, a żaden polski klub nie dorówna czołówce Europy. Potrzeba 5 takich Legii jak w poprzednich sezonach, żeby coś się ruszyło. Liga Europy to najwyższy poziom w którym polski futbol może coś zdziałać.

 

 

 

Taka dygresja, można wracać do tematu.

wytłumacz postronnym , ze oznacza to nie przegranie wszystkich meczów w grupie

Odnośnik do komentarza

No i przegrają wszystkie mecze w grupie, bo grają słabo i nic nie zdziałają, bo uwaga uwaga.............................................. nie jesteśmy na poziomie żadnego klubu grającego obecnie w Lidze Mistrzów. I żadne Ruchy, Lechy, Wisły, Jagiellonie i Lechie nie będą w stanie ugrać nic. Legia w tym sezonie ciężko będzie miała trafić do górnej ósemki. To jest smutne, acz prawdziwe. Ja wiem, że wszyscy się cieszą, ale niech wasze kluby grywają w grupie LE co roku i niech zbierają pieniądze, punkty, cokolwiek, bo śmiechu będzie co niemiara. 

 

Ale mam pieczywo co nie.

Odnośnik do komentarza

dobra. Moulin, Ofoe i Langil wracajcie tam skąd żeście przybyli. Mamy 2016 rok panowie. W naszej ekstraklasie nie ma już świętych krów, tu się walczy o każdy metr boiska a braki i błędy pojedynczych zawodników będę z czasem jeszcze bardziej widoczne. Tu nawet polskie talenty i odkrycia po jednym bardzo dobrym sezonie grzeją ławę jeśli choć trochę spuszczą z tonu. Siada psycha niektórym i emigrują do słabszych klubów by złapać trochę tlenu, ale w polskiej piłce by utrzymać się na powierzchni trzeba jechać na tyłkach. 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...