Skocz do zawartości

Champions League


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 21,8 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Oglądałem ten mecz z trzema kumplami. Jeden z nich i ja to fani Realu, pozostali dwaj to fani Barcelony. No, trzeba przyznać, że przez pierwsze 15 minut byli bardzo zadowoleni, ale szybko Im się zmienił nastrój :D 
 

Przy 2:0 byłem wściekły na Courtois, ale o wynik końcowy się nie martwiłem. Było już tyle remontad, że nie jestem zaskoczony, że wygrali. Zdziwiło mnie tylko, że wrzucili im aż 5 bramek.

 

 

Odnośnik do komentarza

Niby i tak dobrze, ale po tej drugiej połowie zostaje niedosyt, bo były szanse na 0-0-4. Nie bez powodu gracze Lipska byli źli, słysząc ostatni gwizdek. Po przerwie stało się jasne, że jednak Man City jest do pyknięcia, Lipsk miał nawet przewagę w posiadaniu piłki w drugiej połowie, ale potwórzyć to będzie pewnie ciężko.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
27 minutes ago, ogqozo said:

Pierwszy raz w 2023 roku Chelsea zdobywa dwa gole i co gorsza nie ma się co dziwić, Dortmund nie istnieje w tym meczu. Jak to jest lider Bundesligi, to Anglicy nie przejmą się specjalnie.

 

No nie wiem, moze inny mecz ogladam, ale oprocz Chilwella, ktory zalatwil dwa gole najlepszy w Chelsea będzie Kepa który 2 razy fantastycznymi interwencjami ratował. Moze na livescore tego nie podawali

Odnośnik do komentarza

Poza tym rzutem wolnym to Kepa nie miał chyba w ogóle interwencji do momentu gola na 2-0, no ale w tym innym meczu pewnie te prawdziwe interwencje też były fantastyczne. 

 

Tak naprawdę miał dużo więcej roboty po bramce na 2-0 niż przez cały mecz przed, i to mówi historię tego meczu. Chelsea znowu oddała inicjatywę kompletnie. Wielka szkoda, bo Dortmund pokazał wiele gdy już musiał. Może jakby mieli zamiar wygrać to spotkanie, to by wygrali. A tak, zostało jak co roku gdybanie i eruopejskie rozczarowanie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...