Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

jak przekrecam zapłon to pojawia się taki stały dziwny dzwiek coś jakby brzęczenie/buczenie, po odpaleniu silnika nie znika. dzwiek dochodzi z okolicy przepustnicy. jakies pomysly co moglo się zyebac?

 

ostatnio nie dalem rady zapalic po robocie na benzynie, musialem dodawac ciagle gazu, zeby nie gasl, w sobote rano jako tako odpalil ale silnik nie chodzil normalnie tylko tak jakby przerywanie(w sumie od zakupu silnik na gazie pracuje równiej niż na benie) to w(pipi)i,lem sie zalałem pół baku 98'ki i przełącznika gazu nawet nie dotykam, problemy z obrotami na jałowym biegu i odpalaniem zniknely jak reka odjął, silnik od razu po zapaleniu pracuje równo a nie dopiero jak sie nagrzeje. wniosek z tego taki, ze chyba cos nie tak z instalacja lgp jest.

Odnośnik do komentarza

 

 

zbliża się wymiana oleju. Obecnie mam zalany mobil 10 w40 dalej chce zalać 10 w40 tylko lepszej firmy i pytanie czy konieczna będzie płukanka jak chcę tą samą lepkość tylko innej firmy?

Co jest lepszego od Mobil 1?

pytasz ironicznie czy też nie?

Tak. Od 5 lat do BMW leje tylko M1 i kazdy kto jezdzi BMW (i o niego dba a nie tylko uzytkuje) leje M1. Bardzo dobry olej. Zdecydowanie lepiej sie sprawuje niz Valvoline i Castrol Edge ktrorych mialem okazje uzywac. Moj mechanik jezdzacy M5 i M6 wlewa go do kazdego auta. A ufam mu bardziej niz wlasnej matce.
Odnośnik do komentarza

JTS - takie se ma opinie. Fajnie brzmi, dosyc dobrze ciagnie, ale pali (wbrew zalozeniom) swoje. Problematyczne jest nagromadzanie się nagary przy zaworach, profilaktycznie co 40-60 kkm nalezaloby zrzucac glowice i czyscic. Wtrysk bezposredni. Oprocz tego istnieje ryzyko przedwczesnego rociązgniecia sie lancucha.

 

 

2.4 JTD 210 KM + automatyczna skrzynia = supcio alfa 159

Odnośnik do komentarza
  • 7 miesięcy temu...

Wiem że to problem 3 świata i pytanie z dupy ale generalnie polecacie skórę perforowaną na kierownicę czy olać i brać gładką? Mam doświadczenie ze zwykłą i alcantarą ale nie ze skórą perforowaną. Chciałem zamówić usługę obszycia z połączeniem zwykłej i perforowanej coś w tym stylu:

 

sline_2009srodek.jpg

 

Pytałem się czy polecają ale nie chcieli nic powiedzieć tylko: "sam pan musi zdecydować" etc...

Odnośnik do komentarza
  • 1 miesiąc temu...

byłem uczestnikiem kolizji, wjechałem na skrzyżowanie i gość uderzył mnie w bok i puknąłem lekko latarnie. Ewidentnie moja wina, spisałem z gościem oświadczenie itd. nikomu nic się nie stało nie wzywaliśmy policji. Czy muszę się z kimś kontaktować w sprawie tej uszkodzonej latarni ? spadł z niej klosz.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...