Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...

Miałem dziś oględziny tych rys na drzwiach i zderzaku. W protokole dla ubezpieczyciela wpisali, że sugerowana jest wymiana drzwi. No to chyba znaczy, że szkoda klepać i szpachlować, albo serwis po prostu chce więcej zarobić. Tak czy inaczej, ja załatwiam bezgotówkowo, firmy się rozliczą, a ja chcę mieć po prostu zrobione :dunno:

Już przy sprzedaży auta sobie wyobrażam januszy "ooo szpachelka, to dachował, nie? Spuścimy z 5 tysi i już trzymam enter na przelewie".


A potem pewnie jak kupię potencjalnie Mondeo mk5 i dam żonie, to z każdej strony obetrą, znając życie xd

Odnośnik do komentarza

Ja miałem szkodę całkowitą, tył skasowany, dogadałem się najpierw z warsztatem, czy w ramach odszkodowania zrobią mi to co trzeba. Zrobili nawet więcej. Miałem też bezgotówkowo, bo gotówki z odszkodowania praktycznie nie widziałem :)

Grunt, że:

1. nie musiałem dopłacać;

2. nie musiałem szukać warsztatu, który blacharki i lakierowania się podejmie, bo wszystko załatwiłem w tym, do którego ubezpieczyciel mnie skierował na oględziny auta.

 

Oczywiście pojawiły się tu i ówdzie głosy "znajomych", że za połowę ceny mogłem to zrobić i zarobić, ale na cebulenie nie miałem ani sił, ani ochoty, chciałem mieć po prostu sprawnego grata.

Odnośnik do komentarza

Chcialbym sobie kupić kamerkę do auta. Co obecnie jest wartego uwagi?

 

Interesi mnie jakość obrazu, bateria, pamięć (obsluga kart). Nie wiem na co tam jeszcze się zwraca uwagę - np

by po zapchaniu pamięci nagrywalo od poczatku czy cos?

 

Jakies sugestie?

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Ja  w sobotę płacę ubezpieczenie, dobrze, że mam auto na ojca, dopiero teraz będę wpisany do dowodu, żeby zniżki rosły. Gruby wydatek przed świętami. W dodatku, mam badanie techniczne też w sobotę, jak coś wyjdzie do naprawy to będzie śmiesznie.

 

Jednak wszystko ok, choć wiadomo jak oni te auta sprawdzają okręgowych stacjach. Jakoś na wiosnę mam przegląd generalny, wtedy pewnie coś się urodzi. Kiedyś coś wspominali, że kolumny Mcphersona na zużyciu.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...