Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Wszystko. Płyny do sprawdzenia/wymiany, każdego rodzaju uszczelki, gumki, pasek rozrządu, bo mogą być sparciałe. Hamulce, czyli czy tarcze nie pordzewiały za bardzo, czy przewody nie sparciały. Benzyna, bo może się już nie nadawać, chociaż pewnie wystarczy dolać świeżej. No generalnie wszystko, bo rok stania dla auta pod chmurką w naszym klimacie to bardzo dużo.

 

 

A najlepiej, jeśli chcesz inwestować w auto, a nie znasz się za bardzo na jego naprawie, to podskocz do jakiegoś serwisu/warsztatu, gdzie za ~200-250 zł dostaniesz pełny przegląd auta z wyszczególnieniem co jest do zrobienia, co jeszcze może być.

Edytowane przez ojejcu
Odnośnik do komentarza

No tak, ale tutaj zdecydowanie chodziło o dojazdówkę a nie pełnoprawne koło zapasowe (2.8 a 2.0 to byś na zakręcie na jednym kole jechał :D)... Poza tym jeżeli chcesz być "ubezpieczony" i mieć pewność, że jak zejdzie to i tak będzie dobrze to dmuchasz z 2.2 (jeżeli zalecana to 2.0 dla zwykłych kół), a co jakiś miesiąc, czy dwa dopompowujesz jeżeli zajdzie taka potrzeba.

Odnośnik do komentarza
mr2 bardzo brzydka i droga w większości przypadków. del sol mi polecił ojciec ostatnio, dlatego pytam też innych. niedlugo trzeba bedzie coś kupić, a że 2 siedzenia tylko... hmm.. kicha, ale ma to swój urok. i tak w 90 % pokonuje trasy samotnie.

 

jestem zakochany w tym samochodzie :) jak znajdziesz dobry okaz, to trzeba liczyc na niego tak z 12-15k ale warto brac bo to super autko :)

Odnośnik do komentarza
dobry okaz za 12k?? chyba kpisz.

szukalem pol roku temu. dobre okazy byly za conajmniej 20 tys. chore.

 

pomyliles samochody chyba kolego, na allegro jak patrze to zaden nawet 20k nie kosztuje :) fakt ze po fotach nie idzie poznac jaki to stan, ale ogladalem w komisie del solke za 13k 95r i stan byl wedlug mnie bardzxo dobry, nie znam sie na silnikach ale jak koles ja odpalil to chodzial rowno i spokojnie, jak nia jechalem tez wszystko wydawalo sie ok, nie ejstem jakims specjalista zeby od razu sprawdzac stan zawieszenia czy jakies inne (pipi)y ale wygladala na stan DOBRY.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
chyba nie pomylilem.

no ale jak na allegro patrzysz to spoko. zajrzyj chociazby na mobile.de, popatrz na sztuki w granicach 5 tys. euro, dolicz do tego koszty rejestracji i wychodzi Ci skromne 20 tys. aczkolwiek nie wiem co w Twojej opinii oznacza dobry okaz.

 

jeżeli auto kosztuje 5 koła ⏠w niemczech... to ja Ci dam te 20 000 zł i Ty mi takie przyprowadź i zarejestruj. Zapomniałeś o jakichś 5-6 tysiącach :D

A ten kraj już przestaje być wyznacznikiem cen. Już się nie opłaca ciągnąć aut. Jak coś to ten nowe. Zresztą niemcy dostali promocje. Za gruchota dostaną na złomie 1,5 koła âŹ. To chyba lepiej oddać Golfa III na złom niż dać arabowi do komisu za 400 âŹ, który potem nam opierdzieli go za 700âŹ. Ceny się troszkę poj.ebały :D

 

 

Co do cen CRXa. Nie przesadzajcie. Auto można kupić w granicach ~15 000 zł. Powyżej 20 000 to chyba będzie wersja 160KM z silnikiem DOHC - B16A3. Reszta to single.

Na necie jest parę tych co ma ~160 KM w dziwnie niskich cenach. Pytanie teraz ile z nich ma te prawdziwe 160 kucy. Tam wszystkie silniki były 1,6. A ja wiem jak się sprzedaje 1,9 TDI jako 1,9 TDI :D

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza
chyba nie pomylilem.

no ale jak na allegro patrzysz to spoko. zajrzyj chociazby na mobile.de, popatrz na sztuki w granicach 5 tys. euro, dolicz do tego koszty rejestracji i wychodzi Ci skromne 20 tys. aczkolwiek nie wiem co w Twojej opinii oznacza dobry okaz.

 

jeżeli auto kosztuje 5 koła ⏠w niemczech... to ja Ci dam te 20 000 zł i Ty mi takie przyprowadź i zarejestruj. Zapomniałeś o jakichś 5-6 tysiącach :D

 

 

no biorac pod uwage po ile jest teraz ojro to wiadomo, ze wyjdzie Cie z przywiezieniem i oplaceniem z 25k. ja tam sie nie oszukuje, ze idzie wyrwac ladna del solke za 3 tys. euro, sporo czasu szukalem tego auta i w Polsce bylo moze z 5 sztuk wartych uwagi (jakies pol roku temu). ceny VTi albo wersji Motegi to w ogole kosmos.

 

Odnośnik do komentarza
chyba nie pomylilem.

no ale jak na allegro patrzysz to spoko. zajrzyj chociazby na mobile.de, popatrz na sztuki w granicach 5 tys. euro, dolicz do tego koszty rejestracji i wychodzi Ci skromne 20 tys. aczkolwiek nie wiem co w Twojej opinii oznacza dobry okaz.

 

jeżeli auto kosztuje 5 koła ⏠w niemczech... to ja Ci dam te 20 000 zł i Ty mi takie przyprowadź i zarejestruj. Zapomniałeś o jakichś 5-6 tysiącach :D

 

 

no biorac pod uwage po ile jest teraz ojro to wiadomo, ze wyjdzie Cie z przywiezieniem i oplaceniem z 25k. ja tam sie nie oszukuje, ze idzie wyrwac ladna del solke za 3 tys. euro, sporo czasu szukalem tego auta i w Polsce bylo moze z 5 sztuk wartych uwagi (jakies pol roku temu). ceny VTi albo wersji Motegi to w ogole kosmos.

 

oj kubuś, chyba coś szukać nie umiesz. ładną del solkę (dzisiaj rozmawiałem) można znaleźć za 2-2,5 tyś E.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...