Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

MR2 jest furaczem tylko dla ludzi ze stalowymi cojones. Wystarczy wejść na polskie forum klubu mr2 i poczytać jak ten samochód może zaskoczyć. Piękna jest, ale ciągnie do grobu.

 

wlasnie bo nie wiem o co ci chodzi, kolega ma mr2 i mialem okazje prowadzic i nie powiem zeby mnie zaskoczyla czyms specjalnie.

Odnośnik do komentarza

U mnie w sluzbowym fiacie palio bylo to samo. Pozniej juz w ogole nie chcial chodzic na gazie, gasl od razu po przelaczeniu. Pojechalem z nim do swidnicy to gosc zrobil to od reki. Do wymiany filtr gazu, swiece, kilka wezy i rurek bo byly stare i ciekly, jeszcze jakas (pipi)a i teraz chodzi jak malina.

Odnośnik do komentarza

No jechalem tym dziadem z walbrzycha do rzeszowa, pozniej lublin i powrot i kilka razy sie tak zdarzylo, tylko na autostradzie jadac kolo 130km/h. Pozniej zaczelo sie czesciej, a byly okresy, ze byl zupelnie spokoj az pewnego razu w trasie znowu przestal jechac i juz na gazie nie odpalal. Powrot na benzynie.

Odnośnik do komentarza

Kur.wa mac, dzisiaj sie dowiedzialem, ze nie moge sobie spokojnie w domowym zaciszu w swoim ogrodzie myc swojego wlasnego auta moja wlasna woda. Jesli ktos mnie podpier.doli, to grozi to po prostu mandatem. Nawet pytalem znajomego policjanta czy to prawda i potwierdzil, ze tak - ze wzgledow ekologicznych. Kto wymyslil taki popier.dolony przepis?

Odnośnik do komentarza

perspektywa kupienia auta jest u mnie coraz blizsza, tak naprawde moglbym juz dawno je kupic, ale nie chcem z kilku powodow, jednak niedlugo koncze studia i trzeba bedzie isc do "tyry" wiec przydadza sie 4 kolka. Moim marzeniem jest audi a3 lub golf IV, i tak sie zastanawiam ktore z tych aut bym wybral. Ich ceny sa podobne, audi a3 to dosc droga zabawka, mimo starego wieku,(bralbym pod uwage rocznik 96-97). Czyli mozna powiedziec ze to pierwsze jeszcze trzyma cene, a to drugie juz tanieje, i tak te ceny spotkaly sie na podobnym poziomie.W sumei to ze odwlekam zakup dziala na moja korzysc,ceny spadaja.Wiadomo lepiej byloby kupic diesla, ale sa drozsze, wiec benzyna tez bedzie spoko, tymbardziej ze jej cena ostatnio jest nienagorsza(ewentualnie LPG). Ktore z tych aut byscie wybrali ? Ja jestem troche bardziej za audi, bo ma troche mniejsze gabaryty a to mi pasuje. Oczywiscie to tylko marzenie, szkoda troche tyle kasy, byc moze kupie cos duzo tanszego np. VW polo , choc kosztuje podobnie co golf III, to wole go ze wzgledu na mniejsze gabaryty, a od tego drugiego juz mi sie chce rzygac,gdzie nie spojrze tam szalejacy małolat w swoim golfie.

Odnośnik do komentarza

Audi A3 pierwszej generacji generalnie nie jest za piekne, dwa, ze z tego co wiem ma droga w utrzymaniu zawieche w przeciwienstwie do golfa. Golf4 jest zgrabniejszy z zewnatrz i wewnatrz. Tez chcialem w przyszlosci A3 ale po ogledzinach I gen mimo milosci do Audi to jednak odpadla. Nastepne moje auto to juz musi byc Audi i pewnie wyladuje w A4 z jakims benzyniakiem.

Odnośnik do komentarza

ku audi a3 sklania mnie fakt,ze jest to poniekad luksusowe auto, bo jest za drogie jak na swoja klase i dlatego okazalo sie "niewypalem", mialo konkurowac z golfem,ktory jest autem dla mas, a ile a3-jek jezdzi po ulicach to kazdy wie. II generacja to juz w ogóle auto dla wybrancow, piekny samochod, chcialbym sobie kiedys go sprawic :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...