Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Na militaria.pl podkreślają, że pałki są dostępne bez zezwolenia więc raczej kolidować z prawem nie będzie.

Poza tym mniej się będzie rzucać w oczy w bagażniku, nawet do schowka byś zmieścił :P

A do respektu też dodaje jesli efektownie ją otworzysz :)

 

Wracając do tematu:

\ wciąż o spalaniu w puncie moim. CHcąc sprawdzić, odłączyłem sonde lambde. Wynik wyszedł taki sam, w granicach 10-11 l wiec pomyslalem, ze do wymiany sonda jest. Podlaczylem ją na nowo i teraz spala ok. 6 l Oo Samo się naprawilo?

Odnośnik do komentarza
Wracając do tematu:

\ wciąż o spalaniu w puncie moim. CHcąc sprawdzić, odłączyłem sonde lambde. Wynik wyszedł taki sam, w granicach 10-11 l wiec pomyslalem, ze do wymiany sonda jest. Podlaczylem ją na nowo i teraz spala ok. 6 l Oo Samo się naprawilo?

 

Może Styki były zasyfione, albo coś nie łączyło... naszczęście obeszło się bez wymiany sondy :)

Odnośnik do komentarza

Wiem, że jest tutaj kilku posiadaczy motocykli, więc uprzejmie pytam, bo w sumie jestem zielony, tematem dwukołowców zacząłem się interesować dopiero kilka dnui temu, po zagraniu w Full Throttle i podjaraniu się opcją pomykania na motorze :D -otóż- czy jeśli posiadam prawo jazdy kat B, to żeby zrobić prawo jazdy kat A musze znowu odbywać cały kurs teoretyczny i zdawać w WORDzie test z tejże teorii ???, a jesli tak to gdzie w tym sens, przecież kodeks drogowy, pierwsza pomoc itp są takie sam dla jedno- i dwuśladów...

Odnośnik do komentarza

Bez roznicy. Musisz zapisac sie na normalny kurs, posiedziec na teorii, pojezdzic na praktyce, zdac egzamin teoretyczny i nastepnie praktyczny w WORDZIE. Teraz aby zapisac sie na kurs i ewentualnie otrzymac po nim prawko na motor trzeba miec ukonczone 24 czy tam 25 lat no i jest podzial kategorii A ze wzgledu na pojemnosc silnika w motorze. Prawdopodobnie przepis juz wszedl w zycie 1 sty 2009 ale glowy nie dam.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza
Bez roznicy. Musisz zapisac sie na normalny kurs, posiedziec na teorii, pojezdzic na praktyce, zdac egzamin teoretyczny i nastepnie praktyczny w WORDZIE. Teraz aby zapisac sie na kurs i ewentualnie otrzymac po nim prawko na motor trzeba miec ukonczone 24 czy tam 25 lat no i jest podzial kategorii A ze wzgledu na pojemnosc silnika w motorze. Prawdopodobnie przepis juz wszedl w zycie 1 sty 2009 ale glowy nie dam.

o______O

nie ma jeszcze takiego przepisu wprowadzonego w zycie.

Odnośnik do komentarza

Bylem niedawno u niego, (pipi) any synus tatusia co ma szkole jazdy, wielki instruktor ale ch uja wie na ten temat. Zje balem go jak burego psa, ze mi popsul szacun na motodzielni foruma pe ale watpie aby to cos dalo. Generalnie nie bylem w temacie to lyknalem jak pelikan co mi powiedzial.

 

Przepraszam wszystkich serdecznie za zamieszanie, lacznie z Panem Prezydentem oraz Miriam bo sie spiela chyba.

Edytowane przez Yacek
Odnośnik do komentarza

Pogadałem z przymulonymi laskami z mojego, bielsko- bialskiego WORDu i potwierdzam słowa poprzedników, ustawa owszem jest, ale gnije gdzieś w mrocznych czeluściach sejmu, i prawdopodobny termin wprowadzenia jej w życie to najwczesniej wakacje, więc małolaty takie jak ja jeśli zbiorą się i pospieszą, to mają jak najbardziej szanse zdać przed jej wejściem w życie.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...