Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

Jak się odpala furę kiedy np akumlator stracił całą energie bo się świateł nie wyłączyło? Może głupie pytanie ale kilka razy miałem taką sytuacje i nie wiedziałem co robić. Gdy auto jest rozpędzone wrzuca się 2 bieg? Czy przekręca klucze w stacyjce? A może naraz?

najbezpieczniej chyba kupic kable i odpalic od kogos...

Nie wiem ile w tym prawdy ale slyszalem ze w nowszych autach takie odpalanie na pych moze byc nie fajne

Odnośnik do komentarza

dCi to silnik Nissana montowany w Renault,czy odwrotnie?

 

Niestety Nissanowi nie za bardzo pykł diesel więc taszczy (pipi) od Renault. Podsumowując japonia = benzyna ONLY !

 

W Mitsubishi byl/jest TDI od VW, a w jakiejs innej skosnej marce ladowali CDI Mercedesa wiec trzeba dobrze trafic. Diesle w Hondzie czy Toyocie tez nie sa jakies tragiczne.

Odnośnik do komentarza

Panowie, mam pytanie odnoscnie ubezpieczenia. Na poczatek czerwca wygasa mi obecna polisa, wiec chce wykupic nowa. Mialem jedna stluczke i ubezpieczyciel musial wyplacic odszkodowanie. Moje pytanie jest nastepujace: Czy jesli chce zmienic ubezpieczyciela, musze informowac nowego, ze mialem stluczke ?. Jak to jest ?. Pytam, bo roznica w cenie KOLOSALNA (Axa Direct: bez stluczki 700zl, jak zaznacze, ze mialem stluczke to 3100zl...). Mial ktos podobne doswiadczenia ?.

Odnośnik do komentarza

Tylko dużo wody i mało tarcia. Jak byłem młodszy usuwałem ptasie gó.wno z auta ojca tą twardszą stroną gąbki do naczyń i zarysowałem maskę w nowym w sumie samochodzie. Głupia sprawa była, ale na drugi dzień ktoś mu wgniótł drzwi i historia z maską przestała mieć znaczenie :potter:

 

Teraz się z tego śmieję, bo auto dawno zmieniło właściciela w międzyczasie zaliczając inne przygody, ale w 2004 byłem ładnie wkurzony na siebie.

 

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...