Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

ej sorry ze truje dupe ale mam kolejny dylemat

co byscie wybrali wspomniane wyzej a4 b5 czy bmw e39 2.8 ? :)

biorac pod uwage ze sa w podobnym stanie, i podobnej cenie :)

 

Ja bym się skłonił ku BMW, jednak koszty eksploatacji są oczywiście wyżesz, i jeśli chcesz samochód którego utrzymanie jest stosunkowo tanie to musisz wybrać raczej passata/A4. Jednak moim zdaniem BMW to wogóle inna półka ;)

Odnośnik do komentarza

nie wiecie moze czy w Passacie B3 w kombii oczywiscie po zlozeniu tylniej kanapy da sie lezec??

albo czy jest jakies inne kombii w ktorym jest taka mozliwosc (odpowiednia dlugosc i w miare plaska pow.) moze stare Audi Avant

 

 

bo pamietam ze mialem kupic takiego Passka B3, a wczorajsza noc z pewna Pania pokazala mi ze MK2 to troche maly jest :lol:

Edytowane przez Alec
Odnośnik do komentarza

Czy policja za jazde 'pod wpływem' może zabrać prawko na... czas określony? Tj. 1 rok w wypadku mojego kolegi ojca który jadąc na kacu miał akurat na styk i zabrali mu prawko, wszyscy myśleli, że ma od nowa robić a tu się okazuje, że mu zwrócą, on sam w to nie wierzy... Jest coś takiego możliwe? Bo kiedyś tak było, ale teraz gdy ostro karają za pijaństwo za kółkiem?

Odnośnik do komentarza

W piątek zdałem egzamin praktyczny. Wszyscy mówili, że teraz wystarczy tylko czekać na wyrobienie dokumentu. Ja dla pewności spytałem się egzaminatora czy coś mam jeszcze zrobić, a on mi powiedział, żebym po 3 dniach zgłosił się do Wydziału Komunikacji i ustalił forme odbioru dokumentu (na wniosku, który składałem przed pierwszym egzaminem, zaznaczyłem, że chce odebrać osobiście). Nikt ze znajomych nie musiał czegoś takiego robić. Gdy na stronie https://www.kierowca.pwpw.pl/ wpisuje dane, wyskakuje wiadomość "Niepoprawne dane, brak spraw w toku lub dokument wydany". O co chodzi i co robić w takiej sytuaciji?

Edytowane przez Hubi.
Odnośnik do komentarza
Czy policja za jazde 'pod wpływem' może zabrać prawko na... czas określony? Tj. 1 rok w wypadku mojego kolegi ojca który jadąc na kacu miał akurat na styk i zabrali mu prawko, wszyscy myśleli, że ma od nowa robić a tu się okazuje, że mu zwrócą, on sam w to nie wierzy... Jest coś takiego możliwe? Bo kiedyś tak było, ale teraz gdy ostro karają za pijaństwo za kółkiem?

 

Jakieś dwa lata temu podobną sytuację miał mój braciak i faktycznie odebrano mu prawo jazdy tylko na rok bez ponownego zdawania praktycznego egzaminu.

Możliwe że teraz się cos mogło zmienić.

Odnośnik do komentarza

Kumpel ma pytanie/problem, pomóżcie mu!

Witam, mam problem. Chcę zacząć przygodę z motocrossem. Mam cała ramę kompletną od CZ CROSS 125/511.

Chciałem w to wsadzić silniczek od 516 - 125ccm 28KM. Mam okazję kupić za 800zł ( czyli tyle co silnik do CZ) Hondę MTX 80 16KM.

Czy się opłaca? Jak to będzie chodzić w terenie? JAk z częsciami i cenami części?

Jeśli ktoś ma ewentualnie Silnik CZ cross to chętnie kupię.

PROSZĘ WSZYSTKIE OSOBY SIEDZĄCE W MOTOCROSSIE O RADĘ!

Z GÓRY DZIĘKI.

ps. Jeden gość na allegro oferuje składanie silników do CZ Cross 516 na zamówienie. Nie wkłada jedynie zapłonu i nie dodaje kopy startera. Dodaje gaźnik. Za taka impreze życzy sobie 700zł. Czy sie opłaca czy lepiej zaczac od hondy a potem wskoczyc na CZ?

Odnośnik do komentarza
Kumpel ma pytanie/problem, pomóżcie mu!

Witam, mam problem. Chcę zacząć przygodę z motocrossem. Mam cała ramę kompletną od CZ CROSS 125/511.

Chciałem w to wsadzić silniczek od 516 - 125ccm 28KM. Mam okazję kupić za 800zł ( czyli tyle co silnik do CZ) Hondę MTX 80 16KM.

Czy się opłaca? Jak to będzie chodzić w terenie? JAk z częsciami i cenami części?

Jeśli ktoś ma ewentualnie Silnik CZ cross to chętnie kupię.

PROSZĘ WSZYSTKIE OSOBY SIEDZĄCE W MOTOCROSSIE O RADĘ!

Z GÓRY DZIĘKI.

ps. Jeden gość na allegro oferuje składanie silników do CZ Cross 516 na zamówienie. Nie wkłada jedynie zapłonu i nie dodaje kopy startera. Dodaje gaźnik. Za taka impreze życzy sobie 700zł. Czy sie opłaca czy lepiej zaczac od hondy a potem wskoczyc na CZ?

mtx to go'wno czyli trzymaj sie od tego daleko.

jesli chcesz startowac w motocrossie, to musisz pomyslec o jakims firmowym 125, np. cr125 albo kx125, bo cz nie nadaje sie do udzialu w zawodach.

aha no i w wyczynowym motocrossie musisz robic remont silnika co jakies 25 moto godzin, takze powodzenie ;)

pozdrawiam

 

Odnośnik do komentarza
Gość Grzehoo

Pytasz, jak spisują się w mieście auta przeznaczone do miasta ;]? Nie wiem, jakich rad się spodziewasz.

 

Na pewno są tanie w zakupie i eksploatacji, łatwo nimi zaparkować i pociesznie wyglądają. Jeśli chodzi o (bez)awaryjność, zajrzyj np. na autocentrum.pl.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...