Skocz do zawartości

Pytania różne, różniste


Rekomendowane odpowiedzi

wyobraźmy sobie hipotetyczną sytuacje- jedziemy drogą i nagle ktoś z naprzeciwka wyprzedza na trzeciego, tak, ze jedzie na czołowe z nami. Ratując się skręcamy na pobocze, wpadamy do rowu i rozbijamy samochód. Sprawca wypadku ucieka. Są świadkowie, że to on spowodował krakse, ale nikt nie zanotował numerów. Jak w takim wypadku wygląda sprawa ubezpieczenia?

Odnośnik do komentarza

Podobnie jak się nie da wrzucić jedynki powyżej jakiejś prędkości. A przy 130 wrzucić dwójkę? Zależy od samochodu, ale myślę, że jest to do przetrwania.

 

 

Wyglądałoby to mniej więcej tak: jedynka yyyyyyyynnn, dwójka, yyyyyyn, trójka, ynynyyyyyynnn, czwórka, yyyyyyyyyyyyyyyyn, piątka, nnnnnnyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyooooooooooooooo, redukcja dwójka YYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYYY(pipi)!!!!!!!111

 

hehe, no.

Odnośnik do komentarza
e30 ;d

 

Jakbym dostał tą 325 Evo czyli M3 co ma ~240 kuca to bym nie narzekał :D

 

 

 

 

powiem Ci że całkiem przypadkiem mam Peudeota 106 z 1992 roku. Silnik 1.1. I qrde nic się nie dzieję. Blacha nie gnije. Silnik smiga aż miło a ma prawie 180 000km. Wymieniam olej i jeżdżę. I tak już 2 lata. A dałem za niego 1 500 zł ( w rozliczeniu dostałem ) W rzeczywistości do powinien tak z 1000 więcej kosztować. Wad jakichś większych nie ma. Raz mi się pompa paliwa zepsuła ale to dlatego że jeździłem non stop na rezerwie.

No i czasem jadę LPG wyregulować ( TAK ! Poprzedni właściciel założył LPG !!! Sam się dziwiłem jak można do 1.1 takie coś wsadzić )

 

Ale na gazie jakoś jeździ. Dużo śmigam w mieście więc mi to pasuje. A że nogę mam ciężką to łyka 10 litrów gazu :P ale jak se policzysz to i tak Cie śmiesznie wychodzi.

 

W sumie myślę o czymś nowym. Jak będę miał koło 10 000 to łykam jakiegoś japońca. Może Civic'a coupe ale nie mogę znaleźć VTECa w DOHCu. Same single :/

 

A jak nie będę mial tyle kasy to łykam Peugeot 106 GTI czyli 1.6 16V i 120 kuca :) :) :D

 

A jak będę miał jeszcze więcej kasy to zostawiam starego peżota i kupuje se Yamahę FZ1 HAHAHA !!!

Edytowane przez MeL
Odnośnik do komentarza

co jest z tym mercedesem efficiency, co teraz reklamują w TV? każda hybryda działa na tej samej zasadzie co samochód pokazany w tej reklamie, więc zakładam, że to po prostu zwykła hybryda, może ze zmniejszonymi akumulatorami, co by się biedaki na niego wykosztowały. więc jak to jest?

 

zaznacze jeszcze, że pisząc "hybryda" nie mam na myśli dużego diesel'a z małym spalaniem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...