Skocz do zawartości

Woodstock


Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 390
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

No byłem sobie byłem pierwszy raz w życiu na dwa dni. Całkiem spoko, w piąteczek Perturbator, w sobote Majka, potem kwas i rejwy, czyli oceniam bardzo pozytywnie. Widok na scene w nocy spod ASP to coś pięknego, grafika lepsza niż w Uncharted 4


Ogólnie jak ktoś nie był to polecam się wybrać, ale tylko z dobrą ekipą, bo ludzie to jednak klucz do dobrej zabawy tutaj.

  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

Wczoraj wieczorem wrocilem..bylem od czwartku do niedzieli.
Pierwszy woodstock po 6 letniej przerwie(na ostatnim bylem chyba w 2013).
Jako ze nie bawi juz mnie,moja zone i naszych znajomych(bylismy w 4) rozbijanie sie na dziko wybralismu opcje Toi camp- biwak,
i to bylo idealne rozwiazanie..100 zeta na 3 dni - cieple prysznice,czyste toi-e wszystko z podzialem na damskie/meskie.Na polu spokoj czysto - mala scena byla za plotem wiec lokalizacja tez za(pipi)i.sta.Jak jeszcze raz sie kiedys wybiore to na bank biore to samo - polecam kazdemu.
A sam festiwal?Jak najbardziej zadowolony...w pizdu ludzi,leszek puszka po 5 zl,kolejki,duzo opcji gastro wiec kazdy znalazl cos dla siebie(i dalo sie to jakos zjesc),
charakterystyczny zapach jak popadalo tez sie pojawil xD  , ekstremalne  ogolno dostepne toi toi-e ,przekroj ludzi z kazdej subkultury,za(pipi)iste koncerty:

 

the Adicts - znalem lubialem i swietnie sie bawilem.
Gogol bordello - nie ch.uja nie znalem i pozytywnie sie zaskoczylem - bawilem sie pierwsza klasa.

Prophets of rage  - bardzo spoko -nie dopchalem sie do mlyna juz ale koncert swietny,kawalki RATM rozj.e.baly 

Skunk Anansie  - 2-3 kawalki posluchalem i wydawalo sie ok ale wybralismy z zona namiot. 
Majka Jezowska - rozj.abla.a system.
Zalewski,Chylinska, grali chyba ok-ogladalem ale to nie moje rejony. 
Gooral - na doje.bke sluchalem i ogladalem z namiotu bo mielismy widok na mala scene..wytrzymalem 3 kawalki i padlem spac.Znosnie ale chyba byl naje.bany albo cos bo dziwnie sie wypowiadal- chyba ze ten typ tak ma xD
Kult - lezalem w namiocie ale jako ze transmitowali koncert na malej to wszystko ladnie slyszalem pomimo prob spania xD Nie lubie ich ale ludzie szaleli wiec chyba sie podobalo ;] 

No....no.....
Troche za duzo polityki w ten festiwal wchodzi ale to bylo nieuniknione.
Wykrecony siedze w robocie,morde mam spalona od slonca ale bylo warto.
Czlowiek maksymalnie zmeczony po tych 3 dniach..8 godzinach w aucie(wyjazd byl koszmarny) ale z drugiej strony ma naladowane baterie.
Ja polecam kazdemu.. co by nawet raz pojechac..przekonac sie.
FIN
 


 

  • Plusik 3
  • Lubię! 1
Odnośnik do komentarza

No na Castle Party czy w Jarocinie 0 polityki, a tutaj Jurek musi się pchać i jeszcze coś gadać o przyjaciołach z Rosji :/

To byłeś w tym płatnym polu namiotowym? Nie było jakichś podziałów między reszta? W sensie idziesz sobie, a tu jakiś brudas gada, że macie lepiej bo zapłaciliście i ze to nie prawdziwy klimat wooda?:)

Odnośnik do komentarza
No na Castle Party czy w Jarocinie 0 polityki, a tutaj Jurek musi się pchać i jeszcze coś gadać o przyjaciołach z Rosji
To byłeś w tym płatnym polu namiotowym? Nie było jakichś podziałów między reszta? W sensie idziesz sobie, a tu jakiś brudas gada, że macie lepiej bo zapłaciliście i ze to nie prawdziwy klimat wooda?:)


Jurek robi świetna rzecz z orkiestrą, ale ostatnio nieco się pogubił.


Odnośnik do komentarza
Godzinę temu, grzybiarz napisał:

No na Castle Party czy w Jarocinie 0 polityki, a tutaj Jurek musi się pchać i jeszcze coś gadać o przyjaciołach z Rosji :/

To byłeś w tym płatnym polu namiotowym? Nie było jakichś podziałów między reszta? W sensie idziesz sobie, a tu jakiś brudas gada, że macie lepiej bo zapłaciliście i ze to nie prawdziwy klimat wooda?:)

Nie bylo ;] Ogolnie to pole bylo zaraz przy malej scenie i przy bodajze alei milenijnej,odgrodzone jakas siatka - po odebraniu rezerwacji dostawales opaske na reke.
Niby pierwszy raz takie cos zrobili ale to sie na bank sprawdzilo i bedzie w nastepnych edycjach.Lokalizacja byla swietna,nawet jakas ochrona chodzila po tym polu,prysznice na swiezym powietrzu ale z ciepla woda,toi toi-e czyste i czesto sprzatane.Nie dla mnie juz rozbijanie sie na dziko i papierzaki w lesie xD 
To dalej namioty obok siebie i halas...ale opcja spokojnego srania i mozliwosci obmycia sie rano pod ciepla woda jest warta tej stowki.

 

Oo.. i na tym polu byl tez namiot gdzie mozna kupic kawe jakies piwo(chyba zubr za 7 zeta) itp soki.
Najlepsza decyzja ever.

Odnośnik do komentarza

https://www.toicamp.eu/

Cytat

Pierwszy TOI CAMP został przygotowany na potrzeby festiwalu Przystanek Woodstock 2009. Inicjatywa została bardzo gorąco przyjęta przez gości i stała się podłożem do intensywnego rozwoju przedsięwzięcia.

Jeździłam 2005-2013 i pamiętam, że między małą sceną a ulicą było płatne pole z kiblami, prysznicami, depozytami, prądem i jakąś tam ochroną.

 

 

 

A tutaj wspomniana debata o hejcie jakby ktoś chciał sobie wyrobić własne zdanie. Od 1:09:52.

Edytowane przez selene
Odnośnik do komentarza
27 minut temu, selene napisał:

https://www.toicamp.eu/

Jeździłam 2005-2013 i pamiętam, że między małą sceną a ulicą było płatne pole z kiblami, prysznicami, depozytami, prądem i jakąś tam ochroną.

 

Masz racje.Toi camp jest od 2009.
Ale w tym roku wprowadzili cos nowego..Toi Camp - Pole biwakowe(czy jakos tak).
Placisz mniej i masz mniejsze wygody niz w tym calym glownym Toi campie ktory jest od lat.
Taka opcja dla biedniejszych xD

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dla kazdego cos milego,nie potepiam ale to juz nie jest ewidentnie ten sam festiwal co kilka lat temu :D 
To chyba taki naturalny proces...a zreszta chu.j wi   - milo bylo sie budzic przy zapachu swiezych buleczek/pieczywa  ktore mialy dostawe do lidla :potter:
Albo Pani co krzyczala ze sceny lecha   ,,jak sie bawicie?super?tak! i pamietajcie! pijcie lecha! ,,   :potter:

 

no.....tak bylo

Odnośnik do komentarza

Jestem w zamkniętej grupie na fejsie o Woodstocku, znajomy zaprosił. No i kurła, ładne spier.dolenie widze: baby wrzucają swoje sweet focie, podpisują "kto mi robił zdjęcie, niech wrzuci", a spermiarze się spuszczają i komplementują. Co za durne baby, nie wiedziałem, że tak można szukać atencji.

 

67554134_2225359740926048_57040148116170

"halo poszukuje osób (...)"

Typ napisał "dziołcha ma urzekający uśmiech". I wszyscy go lajkują :)

 

68378622_2339575599466356_34405987005340

"wraz z koleżanką szukamy osób które robiły nam zdjęcia".

 

67801465_3500672743291739_89136727598678

"szukam swoich fotek, miałam charakterystyczne (...)"

 

Dziwne że typy nie robią takich "poszukiwań".

 

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...