Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Polecam North Fisha. Zdrowsze i smaczniejsze jedzenie niż w innych fast foodach. Poza tym przy określonych zestawach można sobie dołożyć nieograniczoną ilość dodatków w postaci frytek, sałatek itd.

 

http://www.northfish.pl/3/Jesz_ile_chcesz.html

Edytowane przez Hide999
Odnośnik do komentarza

Northfish albo się zepsuł albo mi się znudził (jestem raz na 2 msc.) bo mniej mi smakuje. Dodatki są jakby bez smaku, mniej świeże, ryba mniejsza, mniej mięska więcej ości i bardziej przypieczone. Jedynie frytki w miarę. Ale i tak wszystko sprawia wrażenie odgrzewanego.

 

BTW: Poznaniakom polecam Kraszkebab na Krawszewskiego przy Rynku Jeżyckim. Mały lokalik z kebabem innym niż wszystkie. Świetna chrupiąca buła, mięso raczej standardowe, ale te lepsze standardy, pyszne inne niż wszystko inne sosy, świeże suróweczki i dowolny wybór świeżych dodatków (różne cebulki, papryczki, feta, liście mięty, jogurty...) i do tego porcja jest ogrooomna. A to tylko standardowy kebab a są również inne rodzaje. Lokal jest mały a obsługa bardzo miła i zawsze chętna do rozmowy i żartów.

Odnośnik do komentarza

Polecam North Fisha. Zdrowsze i smaczniejsze jedzenie niż w innych fast foodach. Poza tym przy określonych zestawach można sobie dołożyć nieograniczoną ilość dodatków w postaci frytek, sałatek itd.

 

http://www.northfish.pl/3/Jesz_ile_chcesz.html

North Fish się z(pipi)ał.

Rok temu jadałem co piątek, bo za 9zł miałem zestaw "jesz ile chcesz".

Obecnie ta cena przekroczyła 14zł więc jest z każdym dniem coraz mniej opłacalna.

 

A hamburger w NF smakuje jak podeszwa i jest wyjabanie pikantny(KFC się chowa)- uprzedzam.

Odnośnik do komentarza

Grzyby i hambuger dla mnie Komiczne połączenie

chyba nigdy nie jadłeś megaburgera z budki za empikiem w katowicach. tam to są wykurwiste hambacze, do dzis mi sie lezka w oku kreci, jak sobie przypomne te czasy liceum, kiedy wpierdalalem codziennie takie cudo. teraz juz jakos tam nie jadam, bo rzadko bywam w katowicach na centrum :(

Odnośnik do komentarza

 

Grzyby i hambuger dla mnie Komiczne połączenie

chyba nigdy nie jadłeś megaburgera z budki za empikiem w katowicach. tam to są wykurwiste hambacze, do dzis mi sie lezka w oku kreci, jak sobie przypomne te czasy liceum, kiedy wpierdalalem codziennie takie cudo. teraz juz jakos tam nie jadam, bo rzadko bywam w katowicach na centrum :(

 

Masz na mysli gastromatik? 

 

 

 

Kanapka szefa kuchnii w maku. Pyszna, lepsza niz drwal, ostatnio wzialem sobie ja w powiekszonym zestawie + samego mcdoublea to malo nie eksplodowalem przy stolika. Jedna z najlepszych bulek w maku, 10/10.

 

Możesz potwierdzić? Powiekszony zestaw + mcdouble i wszystko zjadłeś sam? Przeciez to danie dla minimum 3 osob i starczy na caly dzien : /

Odnośnik do komentarza
Gość mate5

 

 

Dla jakich 3 osob? Trojki niepelnosprawnych czy pieciolatkow? To sa dwa hambuksy, fytki i picie. Porcja spora ale na normalnym glodzie do zrobienia.

 

 

Najadasz sie jedna bulka w makdonaldzie szpic? :(

jak jestem zdesperowany i mega glodny to wpadne na 1 kurczakoburgera i styka

 

 

Ty lepiej idź do jakiegoś lekarza, serio.
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...