Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

duże to chociaż jest?

 

bo cena za kanapkę z dvpy ostro bardzo mocno.

 

Lucek juz Ci odpisal w sumie, ale ja bylem o 14 po 9 godzinach na nogach i spozylem w ciagu calego dnia tylko kawe z automatu i po kanapce + cola jestem najedzony do teraz i nic wiecej nie wsuwalem. Wielkosciowo to masz wieksze niz wszystkie mozliwe kanapki ze znanych sieci (i to dosc niezle). Samo miesiwo jest ogromne idealnie przypieczone (z wierzchu przypieczone a w srodku idealnie rozowa wolowina, ale nie surowa). Dodatkow tez nie zaluja. Krotko, bankowo sie najesz, ale cena sprawia ze i tak nie bedziesz wsuwal co tydzien ;)

 

Edyta: a frytek nie bralem bo nie ma jak wsunac, ilosc tez jest duza.

Edytowane przez BoryzPL
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

podobno w burger kingu można się nażreć za 3zł. podbijasz, prosisz o cheesburgera i tam są dodatki do wyboru. no i polityka firmy jest taka, że możesz sobie napier.dolić ile chcesz tak więc jest prawie whopper tylko z jednym kotletem c'nie.

 

Pierwsze słyszę, a jadam tam co jakiś czas :P

Odnośnik do komentarza

Widzisz Lucek, jako nie krakowiak to nie wiem takich rzeczy na temat tego fast fooda;D A te kanapki tygodniowe ogarniales juz? Ja jakos nie moge sie przelamac do nich bo jak juz chodze na te kilka miesiecy to biore pewniaka czyli Moa Burgera ;) Albo czy jakies inne kanapki z menu stamtad polecasz bo moze tez bym sprawdzil kiedys tam :)

Edytowane przez BoryzPL
Odnośnik do komentarza

przechodziłem dziś koło mac'a

 

myślę sobie, opyerdole coś ciepłego i ogrzeje się bo zaraz zamarznę.

 

podeszłem do cennika przed lokalem, ujrzawszy wysokie ceny i przypomniawszy sobie jak po ostatniej wizycie i spożyciu czisburgera o mało nie rzygałem, odwróciłem się, wróciłem do domu i zrobiłem tosty <yes>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Zjadłem w końcu Drwala. Bardzo dobry. Oczywiście to ciągle McDonald's ale to chyba kanapka, która najbardziej stara się odejść od utartego schematu. Bardzo dobry sos, chrupiący boczek i ciekawy dodatek w postaci placka serowego. CO do sytości to średnio. Miałem jeszcze potem ochotę na Zbójnicką ale szkoda mi było kasy. Innym razem.

 

Edit: Cebulka na bułce mistrz!

Edytowane przez Hrubaz
Odnośnik do komentarza

CO do sytości to średnio. Miałem jeszcze potem ochotę na Zbójnicką ale szkoda mi było kasy. Innym razem.

e?

Przeciez po polowie( w przypadku kurczakoburgera itp to calej ) kanapki w mc ( i podobnych) jest sie nie chce przez pół dnia.

 

przeważnie w maku biorę powiększony zestaw + kurczakbargeru i dalej jestem głodny. Żarcie tam w ogóle nie jest "sycące".

Odnośnik do komentarza

CO do sytości to średnio. Miałem jeszcze potem ochotę na Zbójnicką ale szkoda mi było kasy. Innym razem.

e?

Przeciez po polowie( w przypadku kurczakoburgera itp to calej ) kanapki w mc ( i podobnych) jest sie nie chce przez pół dnia.

 

przeważnie w maku biorę powiększony zestaw + kurczakbargeru i dalej jestem głodny. Żarcie tam w ogóle nie jest "sycące".

moze jestem inny bo jedzac w macu muszę wybrać frytki lub pół kanapki :/ bo calosci nie ma szans

Odnośnik do komentarza

Wszystko zależy od kanapki. Jeśli chodzi o te zimowe buły, to nawet ja jestem w stanie najeść się jedną, a wpakować w siebie potrafię ;) Wczoraj zjadłem zbója + mcdobule i miałem kłucie w sercu.

 

Ogólnie w maku zestaw Big Mac, powiększony napój, powiększone fryty i 2x McDouble i jestem porobiony jak świnia. No ale to jest łącznie 6 plastrów mięsa, chociaż te mcd to są trochę mniejsze. Czasami jak jest w ofercie jakaś fajna bułka, z tych amerykańskich np. to wystarczy mi taka w zestawie powiększonym i jestem najedzony :) Kurde, ten makdonald ogólnie jest przepyszny ;/ uwielbiam. Chociaż kubełek w KFC też jest super to i tak z fastfoodów McDonald > wszystko.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...