Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Już nawet nie chodzi o to, że to jest super smaczne. Bardziej chodzi o to, że w swojej kategorii SubWay po prostu nie ma w Polsce konkurencji.

 

BTW: Osobista dygresja: Dałbym wiele za Taco Bell (jakoś tak się pisało) w Polsce. Jak widzę to w TV to zawsze mam ochotę kupić bilet do wujka Sama i  lecieć tylko po te tortille albo tacosy.

 Taco Bell byl w Polsce, ale sie nie przyjal :/

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

Jadłem dziś powiększony zestaw z kanapką szefa kuchni. Rzeczywiście dobra, ale grzybki jak dla mnie trochę nie pasują. Tym zestawem i mc doublem najadłem się. 7\10

 

edit, a ch*j 8\10

Hmmm, ja z kolei sobie pomyslalem jedzac te kanapke tak: 

- (pipi)a, do kazdego burgera powinni dodawac pieczarki

:F

Odnośnik do komentarza

Byłem dzisiaj w Subie i muszę napisać, że dobre toto jest. Dodatki, sosy i bułeczki do wyboru do koloru. Wziąłem sobie kanapeczke dnia (jakaś włoska) i była dobra. Chociaż bez podpiekania to nie byłoby to samo.

 

Jadłem też nową bułę z maka (coś tam BBQ chyba) i stwierdzam, iż jest zaje.bista. Wciągłem ją prawie na raz. Ten sosik, bekon i podwójny kotlet, mniam. Obok kanapki szefa kuchni najlepsza jaką jadłem w maku.

Odnośnik do komentarza

Mógłby tam być, chociaż osobiście wolałbym w Factory. Ogólnie z czasem pewnie będzie tego więcej.

 

Inna sprawa, że zastanawia mnie nieco strategia cen Subwaya. Chyba oczywiste jest, że dla większości osób tam jest po prostu za drogo na częstsze odwiedziny, a nie wiem czemu ich targetem mają być zapracowani pracownicy korporacji, hipsterzy i okazjonalnie studenci.

Odnośnik do komentarza

No właśnie nie do końca. W Maku menu kosztują 15-16 złotych i wiadomo co zawierają. W Subwayu duża kanapka kosztuje około 18 złotych i nie dostaję się do niej picia. Menu w Subwayu kosztuje bodajże dodatkowe 5,90 i zawiera picie oraz ciasteczko lub chipsy - nieopłacalna rzecz. 

Do tego w Maku, BK i KFC można zjeść mniejszym kosztem dobierając sobie te B-smarty czy inne 2forU. Idzie się najeść wtedy za niecałe 10 zł, co jest wg mnie niewielkim wydatkiem za jedzenie na mieście. Subway ma kanapkę dnia za 7,77, która nie zawsze musi ci pasować, no i zostawia małe pole manewru - wydasz albo te 7,77 albo już ponad 15 za dwie.

Odnośnik do komentarza
Gość ragus

Kanapką z sabłeja zawsze nawpieprzam się bardziej niż zestawem z mc donalda, a już nie mówiąc o tym obrzydlistwie z kfc. Także argument, że jest drogo do mnie nie przemawia.

 

A gazowanych napojów i tak nie piję.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...