Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Dalej czuję tego drwala h.uj a nie robota.

Niedlugo wiadomo gdzie poczujesz :yes2:

 

Ja z kolei robie sam i omijam burgerownie. Ale do Mc lubie zawitac raz na 1-2 miesiace. Ostatnio poszedlem skuszony waszymi opiniami o burgerze z czpisami. I byl smaczny, glownie przez sos z tym, ze byl jakos nirownomiernie rozlany i tam gdzie na poczatku bylo go mniej posmak byl super ale pozniej, gryz z jego wieksza iloscia spowodowal tylko pieczenie w ryju. Ogolnie polecam.

Odnośnik do komentarza

wczoraj sie troche najebalem i udalismy sie z kumplem w nocy do maka, bo weszlo gastro. oczywiscie musialem wziac drwala, bo tak tu wszyscy chwala, to trzeba sprobowac (chyba kiedys jadlem, ale to bylo x lat temu i nie pamietam dokladnie). niestety po pijaku nie myslalem logicznie i od razu przystapilem do ataku. pech chcial, ze drwal byl swiezutki jak psiocha dziewicy i po ugryzieniu gorący jak diabli ser rozlał mi się w ryju. język i podniebienie od razu poparzone i smak drwala zabity :/ mogliscie kurwa ostrzec, ze takie problemy mogą wystąpić. ale przyznac musze - dobra kanapka (nie wiem jak bardzo na smak miał alkohol, ale chuj). tylko (pipi)a taka droga, ze aż portfel zapłakał jak płaciłem

 

2/10 would not bang

Odnośnik do komentarza

też dziś byłem na drwalu, dupy nie urywa kolejna gumowata kanapka i tyle. Wziąłem pikantnego i nie wiem czy dwa kawałki ostrej papryki tam miałem, a sosu ostrego tam nie było. No i cena 13zł. najeść się tym nie idzie, a za 13 zeta to mam już konkretnego kebsa. Jedyne co jest dla mnie teraz w maku warte uwagi to zakręcone frytki, bardzo je lubię szczególnie z sosem śmietankowym, który dziś niestety się skończył. 

Odnośnik do komentarza
Gość Beka Wnusiu

Nie za piękne (ale pewno dobre) no i co ważne własna inwencja.  Skąd bułki i jak podgrzane ?

bułki biedronkowe bo pieczenie swoich zajmuje pół dnia a jakoś specjalnie dupy nie urywają. podsmażone na patelni grillowej w oliwie po kotletach i boczku a później wrzuciłem całość na 5min do piekarnika

Odnośnik do komentarza

Na dobrego chinola czeka się dłużej niż 20 minut, więc to raczej nie fast food. No chyba, że mowa o takim, co leży już zrobiony za szkłem i tylko nakładają.

 

W zasadzie, to dziś definicja fast fooda jest trochę ciężka do określenia. Dzisiejsze hamburgery w burgerowniach to nie jest już szybkie, tanie i niezdrowe żarcie.

Odnośnik do komentarza

Dzisiejsze hamburgery w burgerowniach to nie jest już szybkie, tanie i niezdrowe żarcie.

 

No zawsze mnie to zastanawialo czemu hamburger w macu smierc a w burgerowni zdrowie. Jak w latach 90, gdzie tez mac smierc, ale mielony wsadzony miedzy zwykla bulke i do tego lisc salaty to juz fit.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...