Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Też nie przepadam za jedzeniem na dowóz, ale chińskie żarcie zawsze spoko wypada.

 

Burgertata w dostawie ssie, bulki zmiekly gorzej niz w macu. Nie wiem, drugi raz sie zawiodlem i nie wroce juz do nich.

 

#teamMoa

W ogóle otwierają się z lokalem w tym samym miejscu co mają foodtracka.

Odnośnik do komentarza

zaraz jade na zakupy i przy okazji wpadne do kfc bo nic dziś nie jadłem, wszedłem na strone zeby zobaczyć czy są jakies nowosci i okazuje sie że są - kilka różnych rzeczy w wersji z serem pleśniowym

http://kfc.pl/kanapki

 

brzmi dziwnie i ciekawie zarazem, lubie ser pleśniowy ale mam wątpliwości czy pasuje do kurczaka w panierce, ale mimo to spróbuje i dam znać czy dobre

Odnośnik do komentarza

Kurito lubie, ale zwykle.

Oje.balem wczoraj dwa twistery i byly ok. Zawsze po maku mam wyrzuty sumienia, po KFC (kurczak xd) jest ok.

 

Tydzien temu jadlem Angusa w BK, dobry. Jednak za zestaw 25 zika, za cos co kolo Angusa nie lezalo to sporo.

Odnośnik do komentarza

To spróbuj tego Grandera z serem, bo ciekawie się zapowiada.

no jadlem ale mimo ze bylem mega glodny to nie zachwycil mnie. Sera bardzo malo jeden maly plasterek. W smaku zgodnie z obawami ser plesniowy dziwnie sie łączy z kurczakiem w panierce. Jakis zly nie byl ale dziwny napewno.

w dodatku grander ma cos w stylu dżemu gruszkowego.to juz kompletnie dziwne dodaje slodki smak i posmak gruszek.. jak na moje gusta to nie pasuje takie slodkie cos do grandera

Grander texas znacznie lepszy

 

moze jutro sprobuje kurito

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Bylem w bk i w koncu zjadlem tego malego chilicheese burgera za 5zl. Byl bardzo fajny. Wiedzialem ze bedzie mi smakowal ale zwykle gdy juz jestem w bk to biore big kinga. Ale teraz nie mialem czasu siadac wiec zlapalem tego malego.

 

serio byl bardzo dobry jak na burgera za 4.95zl

goracy, soczysty, fajny sos i papryczki. 100 razy lepszy niz cheesburger w maku ktory jest suchą podeszwą i chemicznym smaku

jedyne co to byl bardzo maly. Ale i tak dobry

Odnośnik do komentarza

Zamówiłem kanapkę drwala, tą standardową. Najlepsza kanapka jaką ma do zaoferowania mc donalds w całej swojej ofercie, całą reszta to syf. Ale za drugim zamówieniem, wyrzuciłem sałatę, bo badziewna oraz ten ich zesrany sos o dobrałem ketchup i wtedy kanapke jest fajna, sycąca.

 

oczywiście dzisiaj Bigking XXL bo to o wiele lepsze żarcie ale frytki to mają z tygodnia na tydzień chyba co raz gorsze. Frytki to lipa straszna w maku i BK, w KFC są spoko, dosyć grube, miękkie, lepiej się je.

Odnośnik do komentarza

Ok to mam nowego lidera. Mural Pizza & Burger przy Rondzie Mogilskim (Krakow).

 

- smak rewelacja

- 200g krwistej krowy

- bulka plaska, upieczona, jak w Moa

- dobry sos

 

Wzialem Baca Burger z serem wedzonym, zurawina i rukola. To bylo zbyt dobre,

 

Do tego promocja, drugi produkt za 50% ceny (burger jak i pizza). Pyszna kolacja dla dwojga za 27 zl.

Odnośnik do komentarza

Dobra szybkie info. Nie lubię za bardzo Sphinxa ale dziś w pracy wyskoczyłem sobie tam na obiad, bo dawno nie byłem a naszła ochota. Jest jakaś nowość Burger Angus. No ku.rva jaki dobry 26 zł z dużymi frytkami. 590g (frytek gdzieś ze 150g czyli sam burger ok 450g), duży soczysty kotlet z Angusa, fajny sosik, świeże warzywa i wypiekana na miejscu pyszna bułka. Bardzo polecam tego napastnika, najlepsza pozycja z menu tego przybytku.

Odnośnik do komentarza

Nie jadlem angusa ale moge sie zgodzic, ze "najlepsza pozycja z menu tego przybytku", bo cala reszta to jakies zimnie, wyschniete i pozbawione smaku go.wno.

 

To spróbuj dorsza w płatkach migdałowych, karkówkę, albo pierś z działu fit. Bardzo dobre jedzenie. Ponadto, mają fajną ofertę dla studentów. Codziennie do 13.30 część dań jest za ok. połowę ceny. Np. ten burger z angusem jest za 15 zł. Sphinx jest zayebisty, choć te shoarmy mi nie podchodzą.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...