Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

Mi nie smakował Burgertata jak kiedyś ustawili się pod SSE w Krakowie - tyle korposzczurów z całej strefy ekonomicznej zamawiało żarcie, że pewnie robili po łebkach. Mój kotlecior był wtedy przesmażony na wiór, szary, zupełnie niesoczysty. Stąd awersja, ale kiedyś w bramie wieczorem był pyszny faktycznie.

Odnośnik do komentarza

dobra postanowilem przyjac wyzwanie janka i tez dzisiaj w bk zawitalem. wzialem ojca, bo jest zawodnik jesli chodzi o duze porcje. nazarlem sie strasznie, jadlem ten double big king xxl o 13 i to byl moj pierwszy posilek, do teraz nic wiecej dzisiaj nie jadlem, teraz pije herbate. kocowke to juz ledwo, musialem zrobic chwile przerwy, popic i wcisnalem na sile ale bylem bez kitu pod korek i musialem dluzsza chwile posiedziec na miejscu. ciekawe jak sie on ma do tego slawnego mamuta w moa.

 

a ojciec zjadl tego hambuksa, obtancowal jeszcze frytki, dwa kubki pepsi i bez wiekszych emocji rzucil:

 

'PYCHA'  :sorcerer:

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Byłem w biedrze po jakieś mięso na obiad. Bieda jak za PRLu, od dawna nie widziałem tak przetrzebionych lodówek - pewnie jeszcze dostaw w 2015 nie mieli. Była tacka karkówki 560g za 11 zł (drogo) i burgery BeefMaster - 400g za 7zł (czyli tanio jak na krowę). Rzekomo selekcjonowana wołowina 98% + przyprawy. Usmażę i dam znać czy to dobry patent, czy guwno obesrane.

edit:
Meh... puściło pół patelni tłuszczu, smak lekko mielonkowy. To ja już wolę "wyselekcjonować" w mięsnym kawałek pręgi czy łaty za 25zł/kg i poprosić o zmielenie.

Edytowane przez _Red_
Odnośnik do komentarza

Wzialem big king xxl w BK i du.py nie urywa. Mieso bylo soczyste i nie czulem "suchosci" kanapki, ale nie potrafie powiedziec czym to rozni smakiem sie od whoopera.

 

Inna kwestia jest, ze organizacyjnie mac >>>>>> bk, ilekroc tam jestem to zawsze maja burdel na kolkach. Nie wiem jak jest w tym na rynku, ale na grunwaldzkim nie ma systemu zamow/odbierz, ktory imho jest zaje.bisty.

Odnośnik do komentarza

burgery BeefMaster - 400g za 7zł (czyli tanio jak na krowę). Rzekomo selekcjonowana wołowina 98% + przyprawy.

 

kiedyś kupiłem coś w tym stylu w lidlu, niby 98% mięsa, ale było suche i bez smaku, jakaś padaka

 

organizacyjnie mac >>>>>> bk

 

no to prawda, w maku prawie nigdy sie nie czeka, a jeśli już to chwile, w BK często musialem czekać na burgera, chociaż dzięki temu przynajmniej był ciepły

Odnośnik do komentarza

 

Polecam z BK na doj3banie gdyby ktoś miał za mało po double kingu.

 

produkt-chilicheeseburger.jpg

 

Śmierdzi skarpetą ale smak wyborny.

jadłem wczoraj, mały kapec, ale smaczny, dobra przekaska przed steackhousem z podwojna wołowina i bekonem <3

 

Dobry jest też ten Rodeo z cebulowymi krążkami i sosem BBQ 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...