Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

ja tam sie zgadzam z Yano, jak sie trafi swiezo zrobiona kanapka w maku to jest calkiem zjadliwa, wiadomo nie ma co porownywac do prawdziwych burgerow, ale nie zawsze mam ochote na 200g miesa, a tu wchodzi w sam raz 

 

co do sosow bbq hp to serio nie ma lepszych na rynku, dla mnie nr 1 to klasyczny zielony bo miodowy troche za slodki, ale tak czy inaczej GOTY

 

ostatnio jadlem burgera ktory nazywal sie devastator xD masakra jakie to wielkie 

 

3342hq0.jpg

 

292r89j.jpg

 

jeden z najsmaczniejszych burgerow jakie jadlem 

Odnośnik do komentarza

knajpka w londynie Red Dog Saloon robi rowniez challenge - devastator, frytki, shake 10 minut na skonczenie, jak sie nie myle tylko 5% podchodzacych dalo rade 

 

maja rowniez hot wings challenge - ale sa (pipi) tak ostre ze nie ma opcji na zjedzenie tego, skosztowalem skrzydelko serio maly gryz i po chwil lzy mi zaczely cieknac, normlanie plakalem haha ogien straszny uzywaja Naga Viper Chilli

 

na youtubie mozna poogladac co sie dzieje z ludzmi ktorzy to zjedli 

Odnośnik do komentarza

rozumiem, że im srogsze żarcie, z większą ilością tluszczu of course, tym bardziej męskie? czyli jedzenie tzw. 'fit' posiłków jest pedalskie? czy chodzi o to, że męskie żarcie musi źle wyglądać?

 

 

nie rozumiem twojego toku rozumowania yano, ale w sumie nigdy nie rozumiałem, więc nic się nie zmieniło.

Edytowane przez Figlarz
  • Plusik 2
Odnośnik do komentarza

ja tam sie zgadzam z Yano, jak sie trafi swiezo zrobiona kanapka w maku to jest calkiem zjadliwa, wiadomo nie ma co porownywac do prawdziwych burgerow, ale nie zawsze mam ochote na 200g miesa, a tu wchodzi w sam raz 

 

co do sosow bbq hp to serio nie ma lepszych na rynku, dla mnie nr 1 to klasyczny zielony bo miodowy troche za slodki, ale tak czy inaczej GOTY

 

ostatnio jadlem burgera ktory nazywal sie devastator xD masakra jakie to wielkie 

 

3342hq0.jpg

 

292r89j.jpg

 

jeden z najsmaczniejszych burgerow jakie jadlem 

jak to sie je? rozkladasz go i po kawalku? bo do mordy nie wejdzie

Odnośnik do komentarza

Ja bym zaczal wyjadac dokladnie srodkowa czesc jak szaszlyk bo tam sa 3 duze wykalaczki (tak, uje.balbym sie tym ale nie bede przeciez uzywal widelca i noza). I jak juz objadlbym srodek to bulki elegancko by sie zjechaly ze soba i reszta miesa, a wtedy to juz jak kazdego normalnego burgera.

Odnośnik do komentarza

nie dalem rady ;/ musialbym chyba nic caly dzien nie jesc i moze wtedy by sie udalo, chociaz strasznie bogata zapychajaca jest ta wieprzowina w sosie bbq, jak dobrze pamietam bylo tam jej 200g xD

 

jasne ja sam wole male burgery czasem nawet 200g to dla mnie za duzo, bo nie lubie jesc tak zeby pozniej sie nie ruszac, ale nie zaluje ze skosztowalem bo zawsze chcialem zobaczyc takiego giganta :D

Edytowane przez kubson
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...