Skocz do zawartości

Fast food


Rekomendowane odpowiedzi

No akurat fakt. Cebulactwo rodzi cebulactwo, a w tym przypadku to już raczej przezorność. Swoją drogą, ukrywanie cen jest niezgodne z prawem, ale już widzę jak potem lecisz procesować się z makdonaldem i ich miliardem prawników, bo studenciara na kasie oyebała cie na złoty pięćdziesiąt.

Odnośnik do komentarza

Ładnie mnie oszukała pani w KFC.

- Proszę Zingera

- Z serem, czy bekonem?

- Z serem

A to były dodatkowe rzeczy, o czym nie wspomniała. Chyba 2 złote więcej wydałem. Powinna spytać "czy z dodatkowym serem, bekonem?".

standardowy motyw wielu pizzerii z sosem do pizzy, proponuja, pytaja ale magicznego slowa "dodatkowy" malo kto uzywa i potem zdziwko, jak sie bylo biednym studentem i jadlo w pizzeriach gdzie jednak ten sos byl potrzebny, majac odliczona kase na pizze takie praktyki wkurzaly :P

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

grzybiarz, jak będziesz w hotelu i  pojdziesz do baru,  zaproponuja ci ze przyniosa ci do pokoju to tez uwazaj!

 

grzybiarz pewnie by w hotelu opróżnił lodówke z alko bo nikt by mu nie powiedział :yao:

 

- Przynieść wodę do stolika?

- A trzeba za nią płacić?

- Tak.

- To dziękuję.

 

xd

ej ale to jest ku,restwo bo zagranicą nie dość, że ci dadzą wode za darmo to w takich włoszech dają pieczywo do przekąszenia zanim dostaniesz żarcie również za free

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

jadłem wczoraj w maku tą kanapke górską - jest naprawde mocno wyrazista, zwarzywszy na to że jestem chory i mam bardzo moco ograniczone odczuwanie smaku to mocno czułem wyrazistą szynkę, fajny sos, jakby serowy, fajną prażoną cebulkę

jedyny minus to wielkość mięsa - dwa plasterki tak cienkie że ledwo dorównują jednemu kawałkowi mięsa z royala czy drwala

no i rukola taka meh- może przez chorobe jej nie czułem po prostu, ale też cieżko ją było gryźć i wyciągały sie takie "gałezie", wolał bym sałate czy pomidora

 

ale ogolnie oceniam na plus, chociaz pewnie drugi raz nie bede zamawiał. taki miły eksperyment ale jednorazowy

chociaz jesli jest ktoś fanem rukoli i tej charakterystycznej surowawej szynki to powinien byc zadowolony bo kompozycja smaków jest bardziej wyrazista niż typowa rzecz w maku

Edytowane przez Yano
Odnośnik do komentarza

Ostatnio byłem w macu. Wziąłem sobie drwala i royala i lasce zestaw z nugetsami. Kurde, nugetsy się chyba trochę zyebały, jakby nie przyprawione. Jednak kfc w kwestii kurczaków moim zdaniem wygrywa. No ale drwal jednak bardzo dobry, ostatnio go oceniłem niżej, bo brałem pikantnego, zwykły jednak lepszy, royal jak zwykle dobry, z tych normalnych niesezonowych kanapek to tylko royale i wieśmaki, resztę można zaorać. 

Edytowane przez Cosmos
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

nowy miesiąc "nowa" promocja

1600x800.jpg

 

"nowa" bo burger z pieczarkami już był kiedyś ze 2 razy chyba, nie przypominam sobie czy ostra wersja też była. w każdym razie opcja z pieczarkami kiedyś była taka...hm mdła i bez wyrazu, czy wersja na ostro będzie ciekawsza? to można sprawdzić. osobiście tej podstawowej pieczarkowej opcji nie polecam na bazie tego co próbowałem kiedyś. ostrą wersje pewnie sprobuje w najbliższym czasie

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...