Skocz do zawartości

F.E.A.R. 2: Project Origin


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Jak dla mnie mult to kicha niestety. Może się jeszcze przekonam ale pierwsze wrażenie jest odrzucajace. To juz nie to co singiel, wszystko jest mocn uproszczone. W szczególnosci animacja postaci jak dla mnie bardzo ucierpiała. Na przykład w takim COD4 albo Battlefield podczas multi masz podobne odczucia jak w czasie singla jesli chodzi o gameplay: podobnie się strzela, postacie biegaja i padaja tak jak w singlu. A tutaj dupa zimna, wszyscy zapierniczją jak misie yogi, obracaja się w miejscu przebierając nogami. Nie wiem, może troche wyolbrzymiam ale tak to widze. Być może to wina lagów, próbowałem 2 wieczory i miałem ten problem. Jeszcze popróbuje, ale dopiero jak skończe singla bo podoba mi sie strasznie i wcale mnie do multi nie ciągnie.

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 112
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

Już skończyłem niestety:-(. Ale były 3 solidne dni rżnięcia plus dzisiaj dogrywka z końcówką. Rewelka jak dla mnie, tego mi było trzeba. Pierwszoligowy shooter, wreszcie bez respawn-ujących sie bez końca przeciwników i bez toważyszy broni pałętających sie pod nogami. Nie mam nic przeciwko takim schematom ale ostatnio brakowało mi takiego troche zapomnianego już klimatu gdzie sie pomyka w większości czasu samemu (Far Cry 2 to co innego a niby podobny schemat jest w Legendary ale to niestety nie ta liga).

 

Co do trudności rozgrywki to nie mam już zastrzeżeń. Grałem na najwyższym i jest ok - na początku zbyt łatwo przez pare poziomów, potem robi się trochę trudniej. Nie używałem też zbyt często slo-motion bo właśnie z początku nie trzeba i przez to nie nabiera sie takiego nawyku żeby to stosować. Potem jednak czasami musiałem, szczególnie przeciwko tym szybko zapierniczajacym po ścianach sukinsynom i tym niewidzialnym "elektrycznym" kolesiom.

 

Grałem gdzieś tak na oko z 10-12 godzin. Nie mam wrażenia, że jest krótko. Satysfakcja jest, morale jak po 6-cio paku. Dla mnie 9/10 bo jest jeden wnerwiający bug przez który szwędałem się po jednym piętrze z pół godziny (i nie tylko ja z tego co wyczytałem w necie, he he). Jak ktoś się zatnie to opisze, ale to się trafia pechowcom chyba tylko.

 

Bardzo dobre check-pointy i zero frustracji w czasie akcji. Poległem tak ze 20-30 razy - i żyję! :-). Pozdrowionka!

Odnośnik do komentarza

Jedynka mnie zmulila, po demku dwojki jestem zachwycony ;] Dlatego zdecydowalem sie kupic te gre i zrobilem to na allegro, bo pier... srenega jak zwykle dala ciala i nie wiadomo kiedy premiera. Miala byc 13 lutego, dzis mamy 17 i gry ani widu, ani slychu. Zmienili premiere na oficjalnej stronie na LUTY, wiec jak zwykle u nich nikt nic nie wie.

Brak slow na tego dziadowskiego pseudodystrybutora. Oby nie bylo tak jak z polskim Falloutem 3, zainteresowanych odsylam do stosownego tematu.

FEAR 2 powinien przyjsc do mnie w piatek i jestem tak spragniony grania, ze nie moge sie doczekac ;]

Odnośnik do komentarza

Ciekawa sprawa z demo: to nie jest jakiś cały kawałek gry tylko posklejane pare róznych fragmentów, które w grze wystepują w róznym czasie. No i jak zdejmujemy tych 2 snajperów na ulicy to za każdym razem jest chrupnięcie. Dobra wiadomośc jest taka, że ja w całej grze widziałem też tylko te 2 zwolnienia (może byłem za bardzo zajety akcją ale gra jak dla mnie chodzi bardzo płynnie cały czas). No i muszę też przyznać, że jestem wielkim fanem FPS więc możliwe że innym ta gra aż tak bardzo nie podejdzie. Pierwszego FEAR przeszedłem jeszcze na PC, potem ostatnio zafundowałem sobie FEAR Files na konsoli. No i od wczoraj cisne znowu pierwszego na xbox-ie. I mnie nie muli mimo tego, że grafika przedpotopowa troche.

 

I mam też pytanie: czy BLACK na pierwszego xbox-a jest podobny? Nie pytam o podobne schizowe klimaty tylko o strzelanie. Widziałem pare fotek na game marketplace i myślę o tym żeby sobie to zafundować.

Edytowane przez bieguna
Odnośnik do komentarza
Gość MasterShake
Ciekawa sprawa z demo: to nie jest jakiś cały kawałek gry tylko posklejane pare róznych fragmentów, które w grze wystepują w róznym czasie. No i jak zdejmujemy tych 2 snajperów na ulicy to za każdym razem jest chrupnięcie. Dobra wiadomośc jest taka, że ja w całej grze widziałem też tylko te 2 zwolnienia (może byłem za bardzo zajety akcją ale gra jak dla mnie chodzi bardzo płynnie cały czas). No i muszę też przyznać, że jestem wielkim fanem FPS więc możliwe że innym ta gra aż tak bardzo nie podejdzie. Pierwszego FEAR przeszedłem jeszcze na PC, potem ostatnio zafundowałem sobie FEAR Files na konsoli. No i od wczoraj cisne znowu pierwszego na xbox-ie. I mnie nie muli mimo tego, że grafika przedpotopowa troche.

 

I mam też pytanie: czy BLACK na pierwszego xbox-a jest podobny? Nie pytam o podobne schizowe klimaty tylko o strzelanie. Widziałem pare fotek na game marketplace i myślę o tym żeby sobie to zafundować.

z demem jedynki bylo tak samo

Odnośnik do komentarza

gram singla i giera jak dla mnie wymiata. ukończyłem 1-wszą część na PC, kontynuacja nie zawodzi! Shotgun w stosunku do dema chyba został poprawiony, robi dobrą rozwałkę :D Polecam odrazu ustawić sobie HARD, bo na easy czy normal to jest banał. w multi obczaiłem jeden mecz i raczej jest lipa, aczkolwiek zobacze jeszcze po przejściu singla!

Odnośnik do komentarza

Ukończyłem parę dni temu i ... jestem zawiedziony, w stosunku do jedynki skok jakościowy jest minimalny, wrzucili więcej śmieci (doniczki, butelki itp.) parę efektów i to wszystko, trochę mało jak na 3 lata pracy. Ta gra nie jest już taka straszna z jednego powodu, wszystkie straszące motywy są ZAPOWIADANE, nie ma elementu zaskoczenia. I występuje JEDEN nowy przeciwnik. Jak dla mnie średnia gra nie umywająca się do konkurencji.

Odnośnik do komentarza

Pierdzielicie glupoty - angielska wersja, tak jak i pudeleczko. Sam kupilem, jeszcze przez tel. z gosciem gadalem. Na fotach przeciez wszystko widac. Nie mowcie, ze Srenedze chcecie dac zarobic? :D Do tego jak sie spreza, to moze w maju wyjdzie... ;)

 

EDIT: Ta sa chyba importy z brytyjskiego rynku. Jeszcze raz sprawdzilem, bo tu piszecie w ten desen, to zaczalem miec watpliwosci, ale nic z tych rzeczy. Zdam relacje z wrazen :)

Edytowane przez [InSaNe]
Odnośnik do komentarza

Edytę zrobiłem ;] Troche za bardzo podejrzliwy jestes ;] Tez sprawdzilem 3 razy czy to nie jakis walek, ale tak jak piszesz - po prostu trzeba bylo szybko brac, bo imo cena byla dobra. Dzwonilem do typa 2 razy i dobrze sie przygladalem innym wczesniejszym aukcjom, na ktorych byly sfotkowane te gry przez wystawiajacych. Brytol jak nic :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...