Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

A ja kulturalnie poczekam.

 

Mam fajny deal - daję Fight Night 4 oraz Batman Arkham Asylum i dostaję Nba2K10 wraz z Uncharted 2 właśnie, z dopłatą 140 zł.

 

Już nie mogę się doczekać Nathana :)

lol :D ale promocja,na głowę chyba upadłeś,że chcesz się na takie coś pisać

 

A na co mi gry w które już nie gram? hmm? 180 za Uncharted i 150 za 2K10 - rachunek jest prosty, ja nie kolekcjonuję gier. Przechodzę i łykam następne. 140 zyla za obie? w dodatku pozbywając się dwóch tytułów które do szczęścia mi nie potrzebne? cóż reszta i tak nadal będzie biadolić, że gry drogie.. :f

Edytowane przez Marvelous
Odnośnik do komentarza

180+150=330zł

330zł - 140zł=190zł

 

190zł - na tyle niby wycenili Ci łącznie Batmana i Fight Nighta

 

Teraz sobie spokojnie wejdź na allegro i zobacz,że takiego Batmana spokojnie sprzedałbyś za 140-150zł,a FN4 za jakieś 120zł

 

150zł+120zł=270zł

 

270zł - 190zł= 80zł :D tyle mniej więcej jesteś w plecy na tym mega dealu :)

 

Sam też tylko wymieniam gry,a jich nie koelekcjonuje więc jestem oczytany w szukaniu okazji do dobrych dealów ;)

 

Wracając do tematu - W empiku w Silesii City Center mają mieć dziś w cenie 239zł....w Saturnie za 199zł dziś koło 16.00

Odnośnik do komentarza

300 tysięcy preorderów złożono już w USA. Jak myślicie dużo czy mało?

jak na ps3 to sporo :) Kto wie czy U2 nie stanie się najlepiej sprzedającą się grą na PS3 ze studiów wewnętrznych.

 

Solmant- niestety nic nie wiem,brzydko i zimno na dworze to po prostu oddzwoniłem markety :) Pewnie to oni sami do końca nie widzą co dostaną :P

Edytowane przez Ficuś
Odnośnik do komentarza
270zł - 190zł= 80zł :D tyle mniej więcej jesteś w plecy na tym mega dealu :)

 

Opłata za allegro, oczekiwanie iż w ogóle ktoś to kupi - leży tego za dużo na allegro. Strata czasu. 80 zł to żadna suma, zwłaszcza, iż nosa z domu nie będę musiał wyciągać a dostane dwie nówki w folii.

Odnośnik do komentarza
270zł - 190zł= 80zł :D tyle mniej więcej jesteś w plecy na tym mega dealu :)

 

Opłata za allegro, oczekiwanie iż w ogóle ktoś to kupi - leży tego za dużo na allegro. Strata czasu. 80 zł to żadna suma, zwłaszcza, iż nosa z domu nie będę musiał wyciągać a dostane dwie nówki w folii.

 

80zł to jednak jakaś suma jest, można za to kupić jeszcze jeden tytuł...

Osobiście, dla mnie to 140zł dopłaty to zbyt dużo i nigdy bym nie poszedł na taki deal.

 

Wracając do U2 - ma ktoś i gra już? :D

Odnośnik do komentarza

jak kogos interesuje to w sosnowcu w pasazu w przejsciu podziemnym do dworca jest maly sklep z grami. gosciu mowil ze mam miec jutro za 189zl. dokladnej godziny dostawy nie znam, ja zajrze jak bede wracal z pracy

 

E. sorki pmylilem temat mialem wrzucic do tego o kupnach gier

Edytowane przez vip77
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...