Skocz do zawartości

Uncharted 2: Among Thieves


CELL7777

Rekomendowane odpowiedzi

Nie będe sieę powtarzał jak wszyscy tutaj o aspektach oczywistych (ochy i achy). Jestem dopiero w drugim chapterze i póki co bardzo podoba mi się scenariusz. Tak scenki jak i całe wprowadzenie to małe mistrzostwo świata. Klimat, klimat i jeszcze raz klimat.

 

Aż nie mogę się doczekać co nastąpi dalej.

Opowiedziec Ci? ;)

 

 

Skonczylem 1 raz, Gralem na Najtrudniejszym mozliwym poziome (odblokowal sie crushing)

 

Mam pytanie, Czy medale w bonusach odkrywa tylko single player? Czy np. do 250 Headshotow itd wlicza sie tez online?

 

Zastanawiam sie poprostu ,czy juz na crushingu maxowac kille dana bronia, zeby wpadl medal, czy olac to a w online i tak z czasem wpadnie?

Edytowane przez Welna
Odnośnik do komentarza

 

Skonczylem 1 raz, Gralem na Najtrudniejszym mozliwym poziome (odblokowal sie crushing)

 

Mam pytanie, Czy medale w bonusach odkrywa tylko single player? Czy np. do 250 Headshotow itd wlicza sie tez online?

 

Zastanawiam sie poprostu ,czy juz na crushingu maxowac kille dana bronia, zeby wpadl medal, czy olac to a w online i tak z czasem wpadnie?

mozesz bardzo tanio kupic wszystkie bronie, odpalasz jakis level na poziomie trudnosci ktory juz przeszedles, wybierasz odpowiednia bron i raz dwa powno wpasc

 

tak to przynajmniej wyglada w teorii

jak w praktyce nie wiem

Odnośnik do komentarza

Tym sposobem narobiliście mi takiego ciśnienia, że każdym sposobem zdobędę kasę na U2. Znacie kogoś z Kielc i okolic kogo można skroić ?:D

 

Liroy pewnie już ładnie młóci bo z tego co wiem to jest fanem gier.

Niekoniecznie...

Ja zaliczyłem dzisiaj MM, Empik, Tesco i RTV-AGD w Echo i niestety, ale gry nie znalazłem.

Dzisiaj zamówiłem w ultimie, mam nadzieję, że na piątek dojdzie, bo inaczej nabawię się nerwicy. :F

Odnośnik do komentarza

Najlepsze jest to, ze wszyscy wypisuja ochy i achy, a niektorzy sa dopiero po 4 czy 6 chapterze. To co bedzie pozniej OMG ;), ja dopiero zagram w piatek, SHIT :(

Ja jestem na samym końcu i mogę to napisać z pełną odpowiedzialnością: początek który widzieliśmy na materiałach z E3, TGS etc. to naprawdę procent tego, co się dzieje w późniejszych planszach.

Stealth w tej grze to coś cudownego. Myślałem, że to będzie zwykła popierdółka, a teraz gdy mi nie wyjdzie zlikwidowanie większości po cichu to jestem z siebie niezadowolony.

Dokładnie.Zabijać po cichu można na kilkanaście sposobów,nawet MGS czy SC się chowa moim zdaniem :D

Odnośnik do komentarza

Krótko jestem w Chapter 12, grę dozuje do 4 godzin dziennie ponieważ wypala mi spojówki, wywołuje niekontrolowane ślinotoki i dużą częstotliwość opadania szczęki :thumbsup:

10/10 gra IDEALNA, po zagraniu w nią ciężko będzie zagrać w coś innego bo tak będzie raziło że trzeba będzie w okularach przeciwsłonecznych grać :D

Odnośnik do komentarza

Krótko jestem w Chapter 12, grę dozuje do 4 godzin dziennie ponieważ wypala mi spojówki, wywołuje niekontrolowane ślinotoki i dużą częstotliwość opadania szczęki :thumbsup:

10/10 gra IDEALNA, po zagraniu w nią ciężko będzie zagrać w coś innego bo tak będzie raziło że trzeba będzie w okularach przeciwsłonecznych grać :D

 

Matrix_dk mam wreszcie mam ale gra jest super na razie gralem w co-op na 3 osoby bajka

 

kaospl1232131231.png

Edytowane przez kAos
Odnośnik do komentarza

Matrix_dk mam wreszcie mam ale gra jest super na razie gralem w co-op na 3 osoby bajka

no to spox, singla sobie spokojnie dozuj żebyś nie załapał podobnych objawów jak Ja.

Może na COOP sie umówimy w czwartek i piątek koło 17stej może 18stej, co by do 21:00 pograć, no chyba że UW wezmę i na 3 zmianę nie pójde. :D

Odnośnik do komentarza

Dokładnie.Zabijać po cichu można na kilkanaście sposobów,nawet MGS czy SC się chowa moim zdaniem

 

Jak tak patrze na animacje CQC Snake'a, a to co robi Nathan, to wydaje mi sie ze MGS4 robiony byl w technologii Ps2. :)

 

Ta gra nie ma wad. Gram, gram, i wciaz nie widze rysy na monolicie. Gdybym byl Zaretulem, to powiedzialbym ze jedyna wada tej gry, jest fakt ze wyszla na Ps3. :D

Odnośnik do komentarza

To ja wam powiem tak, po 2 godzinach gry i obczajeniu statystyk okazało sie że ponad 15 minut spędziłem w bezruchu :thumbsup: Gra ma dużo nowości względem jedynki, jak choćby rzucanie granatami na dwa sposoby, wyświetlanie ile zebraliśmy skarbów w chapterach, skradanie się, i ten niesamowity klimat od samego początku (tak jak w jedynce), fajnie że za punkty z singla można kupować bonusy do multi i na odwrót. Nic tylko grać :woot:

 

Jeszcze jedno, świetna sprawa że w grze jest wyswietlane, których trophy nam brakuje.

Edytowane przez Square
Odnośnik do komentarza

Odebraliśmy z Ficusiem Limitki w Sony Center i jesteśmy wniebowzięci :D

Jestem dopiero na etapie 4 chaptera ale jestem po prostu zakochany w tej grze. Dawno tyle razy w ciagu paru minut nie zbierałem kopary z ziemi :D

ND to mistrzowie kodu !!!

hehe,ogółem wczoraj to sobie razem porandkowaliśmy hehe

 

A sama gra?jestem dopiero w 5 chapterze i nie napisze nic odkrywczego-10/10 i gra tej generacji jak do tej pory.Ideał.Pierwszy raz tak się czuje grając w grę-coś niesamowitego.

 

Niech mi jeszcze jakiś xbot napisze,że nie rozumie czym się podniecamy i gameplaywo i graficznie Gyrosy2 nie odstają od U2 to chyba popłaczę się ze śmiechu

Odnośnik do komentarza

Skończył ktoś już na hardzie? jak ten poziom trudności ma się do U1? jest trudniej , łatwiej czy podobnie?

 

 

pozdrawiam

Ja skonczylem, 3 naprawde prze(pipi)ane miejscow, ktore powtarzalem po 20 razy. A reszta tak normalnie w sumie, bez stresu

 

Gra ktoś po polsku??? Dubbing utrzymuje klimat? Ja chciałbym zagrać z polskimi głosami ale się boję żeby klimat nie padł.

 

Gram po polsku, klimat , dubbing fantastyczny:

 

Przykalad podam w spoilerze na wszelki wypadek:

 

Ellena- ...bedziemy ratowac swiat.

Cloe - Powiem Ci zlociutka cos w tajemnicy, SWIAT MA TO W (pipi)E!! :D

 

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...