Skocz do zawartości

Rage


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo

Ktoś mi powie o co chodzi z tymi pozamykanymi drzwiami ? Wpisałem oba kody z gry. Odblokują się później ?

 

Jestem w pierwszej kryjówce na początku gry i doczytywanie tekstur na X360 jest praktycznie niezauważalne.

 

Oczy muszą mi się trochę do tej grafiki przyzwyczaić :P

 

W grze jest masę słabych tekstur i nie umywa się do takiego Gears of War 3 pod tym względem, ale cała grafika i płynność robią tak duże wrażenie, że słabsze tekstury i czasem doczytywanie wydają się przy tym być pierdołami. Świetna animacja i fajny feeling strzelania.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dzieki.

Zauwazylem, ze w niektorych misjach developer nie do konca przemyslal sprawe. W jednej z lokacji, gdzie musimy uzywac czesto granatu EMP zabraklo mi zwyklych granatow, przez co musialem z tej misji zrezygnowac i wracac do sklepu by je kupic... :)

No i trzeba pamietac o saveowaniu, raz myslac ze niedawno wykonal sie quick save mialem 30 min w plecy :)

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam nadzieję, że gra nie będzie mnie zmuszać w zbyt wielu miejscach do zabawy w wyścigi. Tak mnie one w tej grze interesują co zeszłoroczny śnieg :P

 

Fajne są animacje postaci, jak jedni skaczą i biegają albo gdy któryś powłóczy nogą gdy jest ranny.

 

Pierwsze 3h na hard i dla mnie to właściwie normal.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Nie wiem od czego zależy te doczytywanie tekstur. Generalnie w zamkniętych przestrzeniach jest ok, ale na jednym etapie w kryjówce bandziorów jak się obracałem to ładowały się tekstury powierzchni dosłownie wszystkiego :P

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Płyta nr 3 to multiplayer.

 

EDYTA: Dobrze, że działka z łazika praktycznie automatycznie celują. Jakbym miał się ganiać po pustyni za bandytami to by mnie chyba szlag trafił :P

 

Dobre te szpagaty w drzwiach :D Wolę walczyć z mutantami, przynajmniej jakieś wyzwanie jest jak robią te swoje fikołki.

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

W RAGE prawie w ogole nie ma elementow RPG, a jak nawet jakies sa to nie mamy zadnego na nie wplywu. Poza tym, tutaj fabula caly czas pcha nas do przodu, zwiedzamy to coraz nowsze lokacje przez co na bank nie znudzi Cie tak jak Borderlands.

Tzn. nie ma rozwoju samej postaci, ale rozbudowa broni, pojazdu, minigierki itp. są bardziej RPGowe niż w Borderlands. Ogólnie odniosłem takie wrażenie, że backtracking w Rage jest mega chamski i np. na Wasteland mamy z 7 lokacji i każdą musimy zwiedzić przynajmniej 2 razy.

Ja też gram na Hard i faktycznie mogło być trochę trudniej, no ale od tego jest Dark Souls ;). Jak graliśmy z kumplem misje co-op, to wtedy dosyć często gineliśmy, a to dlatego, że każdy starał się ubić 5 wrogów na raz, żeby zaliczyć jak najwięcej punktów. Wyścigi są bardzo proste, ale też dają sporo frajdy, nawet osobom, które ogólnie ścigałki nie jarają (np. ja)

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza

Osobny, misje są oparte na już odwiedzanych miejscówkach z tym, że różnią się celami, rozłożeniem wrogów itp. Za zabijanie przeciwników liczone są punkty na zasadzie combosów, headshotów itp. Fajna, odprężająca zabawa. Wydaje mi się, że grania starczy na 2-3 h (po godzinie gry jesteśmy już w połowie).

Multi raz odpalaliśmy i polega na naparzaniu się autek

Edytowane przez Gość
Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Gra ma po(pipi)y system checkpointów. Trzeba saveować co chwilę bo inaczej będziemy się cofać o 20-40 minut gry.

 

PS. Gra jest kapitalna. A animacja to chyba pierwsze miejsce tej generacji :)

Edytowane przez DonSterydo
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...