Skocz do zawartości

Rage


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

  • 1 miesiąc temu...
  • 2 tygodnie później...

Własnie oblookałem trailer RAGE ... i szlag mnie trafia bo giera fenomenalnie podkręciła mi jeszcze apetyt, a szlag mnie trafia bo jak do cholery znaleźć czas na ogranie tych wszystkich tytułów...Gearsy, Uncharted, Batman na horyzoncie, Assassin, BF3 (chociaż beta póki co mnie zniechęciłą) teraz jeszcze Rage....

Odnośnik do komentarza

Mi tak samo. Kazdy film z tej gry mnie zaskakiwal. 2 dni temu zlozylem preorder i mam nadzieje, ze gra mnie nie zawiedzie! Patrzac na recenzje nie ma prawa, bardzo dobry gameplay, grafika, ktora na dodatek wyswietla sie w stalych 60 klatkach, dla mnie rewelacja!

Edytowane przez easye
Odnośnik do komentarza
http://www.ppe.pl/ne...d_Joystiqa.html

 

9,5 h na zaliczenie gry ....zal.

 

Śmiem twierdzić, że bzdura...sam jestem game developerem i ostatnia gra studia w którym pracuję też została oceniona jako za krótka - tyle że potem jak sprawdziliśmy na steamie statystyki to okazało się że 90% recenzentów skończyło grę na EASY robiąc wręcz speedruna żeby jak najszybciej napisać recenzję...

Odnośnik do komentarza

Oskar, to nie Borderlands! Nie bedzie 20 godzin lazenia z punktu A do punktu B i kolejncyh 20 wracania sie bezustanie. To jest FPS z elemnatmi RPG, gdzie fabula caly czas podaza do przodu. Dodaj do tego odzielne tryby kooperacji i nie narzekaj ! :)

Odnośnik do komentarza

Ktoś Cię oszukał, jeśli wmówił Ci, że to będzie sandbox albo sam żeś śledził informacje o tej grze po łebkach i sobie wymyślił różne rzeczy. To jest FPS z mocno ograniczoną swobodą.

 

Pierwsza z brzegu wypowiedź deweloperów:

Is the entirety of the game relatively linear, as I have experienced in these two and a half hours that I played?

AC: The story itself is linear, obviously, but there are moments where you can just have fun, and go off and make money. I've seen people just do races; I've seen people at this press event just do races, and races, and races, because that's what they like to do. So in that sense it's what we call "open but directed."

 

TH: There's a main story arc, but the gameplay isn't necessarily directed, or dictated, by that. There's a narrative that goes through it, but then the game is sort of built around that. There are story branches as well, that you can either play on the main path to completion of the game, or you don't necessarily have to parti(pipi)ate in.

And then there are also aspects of the game that, as Andy was saying, kind of have an arbitrary nature -- like, how many times do you want to race? Is it really important for you to get first place, because that's the type of player you are? Because all the game requires you to do is finish in the top three.

 

http://www.gamasutra.com/view/feature/6500/the_creative_intent_of_rage.php?page=2

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...