Skocz do zawartości

Rage


Gooral

Rekomendowane odpowiedzi

Gość DonSterydo
ale już końcówka tej lokacji jak jesteśmy w budynkach i boss na końcu kosi dupę wyglądem. jedynie sam początek na zewnątrz na ulicach miasta jest jakiś ostro zablurowany

 

Nie wiem o jakim blurze piszesz :P Dead City jest zwyczajnie bardzo uproszczone pod względem wyglądu i tyle.

 

Soul: jak będziesz liczył na checkpointy w tej grze, to będziesz po pustyni w gumiakach latał ;) Raz jak robiłem savea to sprawdziłem kiedy był ostatni autosave - ponad 40 minut wcześniej O_o

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

Giera mega tylko IMO za dużo jeżdżenia :confused: wczoraj miałem pierwszego boss'a zabiłem go po czym zabił mnie jakiś flak i jakieś 40 m w plecy, jak to jest, że auto sejwy tak odmóżdżają człowieka, że zapomina sobie zapisać stan gry tuż po bossie :P

no to dam do pieca, Drogi Soulu powiedz mi lepsza grafa w Rage-u czy Gearsach ? :P

Odnośnik do komentarza

Rage bardziej do mnie przemawia, (poza teksturami) a jeszcze nie widziałem jaskini o której pisałeś.

 

Don - no to samo u mnie, wiesz teraz prawie każda gra ma auto sejwa i robi go dość często, w Rage jest inaczej, auto sejwy są raz na jakiś czas, gra się przyjemnie i człowiek zapomina to kontrolować :]

Odnośnik do komentarza

Do konca 1 plyty-2,3 misje.

Mam za soba 11 godzin gry i patrzac na achivementy, gdybym teraz podazal jedynie glownym watkiem mam przed soba ostatnia misje (zaliczylem wyscigi i wszystkie misje poboczne z 1 plyty). Moze jest wyjatkowo dluga, bo jak nie, to rzeczywiscie podazajac glownym watkiem gre mozna skonczyc w niecale 10 godz...

Poza tym, troche zmienilem zdanie o tym tytule. Fabula poki co jest taka sobie, tak jak pisal pleju, bactracking wkurza, bo przez mala ilosc miejscowek wystepuje niemalze w kazdej misji dodatkowej, watki fabularne prowadzone sa na jedno kopyto, w kazdej lokacji robimy dokladnie to samo (chociaz misja w dead city zrobila na mnie bardzo duze wrazenie), broni wcale nie jest tak duzo, a calosc po 11 godzinach robi sie nieco nudna.

Mam nadzieje, ze koncowka bedzie z (pipi)nieciem! :)

Odnośnik do komentarza

Jezeli tak, to 2 plyta wyjatkowo szybko sie konczy, a cala gra mnie rozczaruje. Wejdz w statystyki na samym dole masz puchar compilation - maks jest 130chyba, obecnie mam kolo 86/130 i jestem na koncu(a jak pisalem misje poboczne z 1 plyty zrobilem wszystkie)

Odnośnik do komentarza
Gość Orzeszek87

okej, własnie skończyłem grę, zakończenie imo zasysa jednak, mogliby zrobic cos z (pipi)nięciem. mimo to Rage to "shooter taki jak kiedyś były" brak checkpointów (ręczne savowanie) grafika na bardzo wysokim poziomie, fajny gameplay, przyzwoita długość gry (równo 10h na easy bez lizania ścian), liczne smaczki i puszczanie oczka do gracza. na minus momentami tekstury, troche monotonne rozgrywka, i kiepskie imo zakończenie (notabene chyba podobnie quake 2 sie kończy?!) gra 8+/10

Odnośnik do komentarza
Gość DonSterydo

Mam takie szybkie pytanie: Kupiłem sobie lunete z której mam zoom strzelajac z pistoletu, ale w starciach z bliska jest nieporęczna. Można ją jakoś dezaktywować?

 

Miałem ten sam problem. Nie można tego szajsu wyłączyć z ekwipunku. Musisz iść do jakiegoś handlarza i to sprzedać. Sprzedaje się w ten sposób, że jak u handlarza masz otwartą kartę towarów to wciskasz X i otwiera się karta towarów jakie możesz sprzedać ALE w pierwszej miejscówce chyba nie można sprzedawać, dopiero w Wellsprings jest taka możliwość w Outfitters.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...