Skocz do zawartości

Guns N`Roses


dx36

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 170
  • Utworzony
  • Ostatnia odpowiedź

Najczęściej odpowiadający w tym temacie

...Rose ma chyba "syndrom Duke Nukema"...stara sie tworzyc najlepszy rockowy album pod sloncem przez jakies 10 lat, a wychodzi mu conajwyzej dobra plyta. Nawet, jesli nowy krazek okazalby sie bardzo dobry, to przez ten czas daloby sie nagrac kilka takich samych i podtrzymac legende kapei, czy raczej magie nazwy, bo starzy Gunsi to przeciez Velvet Revolver, tak na serio i ta kapela trzyma wlasnie klimat.

Powiedzmy, ze plyta wyszla. Teraz kto ja kupi..? Mlodzi..? Oni Gunsow nie znaja i srednio odpowiada im sluchanie trzydziestoparoletniego rockmana z lat 80. Dawni fani..? Ilu ich jest..? Najczesciej postarzeli sie razem z projektem i teraz chcieliby uslyszec stare brzmienia, podczas, gdy Axl serwuje dosc odmienna muze, "na czasie". Moim zdaniem najlepszym posunieciem byloby wydanie czegos, co w 100% brzmialoby jak ich dawne dokonania. Gdyby wydawali plyty, powiedzmy, co trzy lata, mogliby sobie pozwolic na powolna zmiane stylu, bycie "na bierzaco". Robiac sobie 10 lat przerwy i wyskakujac z nowym krazkiem, niepodobnym do starych, podcinaja sobie gardlo.

 

 

...moje zdanie...

Odnośnik do komentarza

Dla tego napisałem 2 to nie jest GN`R. VR dobrze się trzyma a w sumie trzymało ze względu wokalisty. Utworu z Chinese na YT widziałem już w tamtym roku i to że wychodzą dostępne na płycie nie robi to na mnie wrażenia. Rozumiem gdyby to były utwory CHOCIAŻ w dawnym stylu jedyne co mi się podoba to "Chinese Democracy" i "Better". Kupić nową płytę ? Kupię, w końcu jestem fanem ale czuję że nie będę tak samo dumny jak z "Apetite for Destruction" czy "Use Your Ilussion"

Odnośnik do komentarza

No "Better jest dobre "Chinese Democracy" tez

 

po cichu liczylem ze moze na plyte wpadnie "Crash Diet" grane jeszcze za czasow Hollywod Rose ale jednak nie bedzie :(

 

 

 

szkoda ze nie nagrali wiecej plyt w tamtych latach ;) bo troche malo materialu jest,

 

przez te lata produkcji "CD" podobno nagrali ok 60nowych utworow, nawet byly jakies plotki o wydaniu 3-plytowym, szkoda ze tak sie nie stalo,

 

ale nie narzekajmy za wiele czekalem na te plyte juz pare lat i mam nadzieje ze w listopadzie juz bedzie ;)

Odnośnik do komentarza
przez te lata produkcji "CD" podobno nagrali ok 60nowych utworow, nawet byly jakies plotki o wydaniu 3-plytowym, szkoda ze tak sie nie stalo

To raczej mialy byc 3 rozne plyty, a Chinese Democracy miala byc pierwsza. Nagrali przynajmniej 30 utworow, co zostalo potwierdzone przez Braina. Material raczej zostanie wydany, tylko nie wiadomo kiedy i w jakiej formie.

Odnośnik do komentarza
  • 4 tygodnie później...

szkoda, ze wyje.bali solowki Maya z Catcher In The Rye, chociaz Bumblefoot tez daje rade.

 

jest pare zaje.bistych kawalkow, np. There Was A Time i This I Love, ale ogolnie plytka troche biedna jak na 15 lat czekania. mam nadzieje, ze za jakis czas wydadza jakies albumy, albo epki z materialem, ktory sie nie zmiescil, bo troche tego jest.

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
  • 2 tygodnie później...

Ta plyta nie dawala mi spokoju, ale przesluchalem ja pare razy i musze stwierdzic jest naprawde dobra 8) w tym roku czekalem jeszcze co pokaze Metallica ale wg. mnie

 

ChD > DM

 

 

czekam na to co zrobia z materialem ktory nagrali a nie wydali, oby jak najszybciej, i mogloby sie tam znalesc "Crash Diet" ^_^

Edytowane przez Alec
Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Jako, że niedawno wyszedł nowy album Slasha, warto odświeżyc temat.

Jako zatwardziały fan GNR, od miesiąca słucham tego nowego materiału i muszę powiedziec że to kawał świetnej muzyki, od łagodniejszych kawałków po mocniejsze utwory zachaczające nawet metal. A co myślą inni fan(i/atycy)?

Edytowane przez maciucha
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić obrazków. Dodaj lub załącz obrazki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...

Powiadomienie o plikach cookie

25 maja 2018 roku zacznie obowiązywać w Polsce Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (określane jako "RODO", "ORODO", "GDPR" lub "Ogólne Rozporządzenie o Ochronie Danych"). W związku z tym prosimy o zapoznanie się ze zaktualizowaną Polityką prywatności Polityka prywatności.