Skocz do zawartości

The Hobbit


Gość

Rekomendowane odpowiedzi

@Yano

DAFAQ, przecie w książce to było starcie ludzi, elfów i krasnoludów z orkami i wargami. Bez źadnych oficjalnych gości. No chyba że Jackson dorzucił też Beorna One Men Army. ;/

czytałem książke drugi raz w okolicy premiery jedynki czyli ok 2 lata temu, i wydaje mi sie że w książce beorn pojawia się w trakcie finałowej bitwy

Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Maraton reżyserski władcy to hardkorowa opcja. ze 12h w kinie

byłem na takim maratonie, niestety 3 część była w wersji kinowej, więc następnego dnia pooglądałem rozszeżoną w domu xDD

 

ale serio ponad 10 godzin w kinie to dosyć męczące, ja oglądałem całość ale moja dziewczyna połowe 3 części przysypiała. w dodatku moja ulubiona część to właśnie 3, a też już byłem mocno zmęczony i nie mogłem sie w pełni nacieszyć

 

ale ogolnie to fajna akcja dla fana, nie żałuje

 

ja władce oglądałem ok 5-10 razy, z czego 3 część bliżej 10 a pierwszą bliżej 5

Odnośnik do komentarza

 

Maraton reżyserski władcy to hardkorowa opcja. ze 12h w kinie

byłem na takim maratonie, niestety 3 część była w wersji kinowej, więc następnego dnia pooglądałem rozszeżoną w domu xDD

 

ale serio ponad 10 godzin w kinie to dosyć męczące, ja oglądałem całość ale moja dziewczyna połowe 3 części przysypiała. w dodatku moja ulubiona część to właśnie 3, a też już byłem mocno zmęczony i nie mogłem sie w pełni nacieszyć

 

ale ogolnie to fajna akcja dla fana, nie żałuje

 

ja władce oglądałem ok 5-10 razy, z czego 3 część bliżej 10 a pierwszą bliżej 5

 

 

A dwójka nie pasi?

Moim zdaniem była elegancka no i Enty :s159:

Odnośnik do komentarza

dla samej szarży rohirimów warto iść enty raz do kina,

 

właśnie dlatego byłem w kinie z 5 razy na trójce xD

 

 

ja sobie zrobie maraton 1 i 2 hobbita w domu na kilka dni przed premierą żeby być na bierząco. jednak do kina pójde normalnie na pojedyńczy odcinek, nie chce być padnięty i nieprzytomny oglądając go pierwszy raz (już i tak rok temu popełniłem błąd i byłem na dwójce na sporym kacu, co prawda było to wieczorem więc kac już sie uspokajał ale 3 godziny ogromnego hałasu to nawet na lekkim kacu potrafi odebrać sporo przyjemności), dlatego pare dni później poszedłem znowu już normalnie i rzeczywiscie bardziej doceniłem

Odnośnik do komentarza

Byłem na takim maratonie Władcy Pierścieni :) dwie części rozszerzone i na deser premiera Powrotu Króla do tego przed maratonem mieli puszczać Tożsamość :) więc i na to się zahaczyliśmy. Ogólnie była to najdłuższy maraton dla mnie w kinie. Między filmami były jeszcze konkursy, przekąski i ogólnie fani też nie zawiedli bo duża część była poprzebierana za postacie z Lorda :)

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...