Skocz do zawartości

Castlevania: Lords of Shadow


Hela

Rekomendowane odpowiedzi

Od momentu pierwszych materiałów z gry powtarzałem, że ten tytuł biorę na miejscu jak się ukaże. Mam jeszcze kilka gier do zaliczenia ale Castlevania i tak jest na pierwszym planie. Szkoda, że jeszcze nie miałem okazji ograć demka. Mam nadzieję, że pojawi się przed premierą (dla wszystkich). Może w tą środę?

Edytowane przez NEMESIS US
Odnośnik do komentarza

Od momentu pierwszych materiałów z gry powtarzałem, że ten tytuł biorę na miejscu jak się ukaże. Mam jeszcze kilka gier do zaliczenia ale Castlevania i tak jest na pierwszym planie. Szkoda, że jeszcze nie miałem okazji ograć demka. Mam nadzieję, że pojawi się przed premierą (dla wszystkich). Może w tą środę?

 

Istnieje duże prawdopodobieństwo że tak:) + kolejny trailer, tym razem wersja "normalna" ;)

Odnośnik do komentarza

A co Castlevania dostała w Famitsu, była już ocena?

 

Bo skoro to Konami i Kojima to 40/40 jest realne.

Gra wychodzi w Japonii dopiero w grudniu :) Poza tym nie stoi za nią tytuł Pokemon, bądź też wydawca i producent rozmaitego shitu - Square-Enix (oczywiście mam tu na myśli tylko i wyłącznie ostatnie produkcje tej firmy)
Odnośnik do komentarza
Ty maniaku! Wstać o 6 rano żeby wstawić trailera :D

Już oglądam a potem zedytuje ten post z wrazeniami :)

[EDIT] Ach Vampire Killer :) Wszystko zapowiada się smakowicie, a już zwłaszcza te sekcje platformowe robione w starym stylu :)

[EDIT2] fragment recenzji GamesRadar (9/10) dla tych, którzy nadal utrzymują że LOS to kopia GOW - "It?s quite a few hours into the game before Gabriel gets the Focus meter, so the depth of the combat doesn?t reveal itself right away. Dismissive players will just play the beginning and say, ?Oh this is just God of War,? and they?d be right for the most part initially. Managing the two magic meters and the Focus meter makes LoS?s otherwise uninspired combat into something original and truly sublime. Even the lowliest of enemies in LoS are goddamned powerful, but the game lets you use your brain to overpower them if your blocking and dodging aren?t perfect."

Edytowane przez Sowaa
Odnośnik do komentarza

Wczoraj złożyłem pre-order a dzisiajszy trailer przekonał mnie jednoznacznie ze dobrze zrobiłem, ta gra ma moc a muzyka z trailera mnie rozwaliła. 

 

No właśnie muzyka mało kto o niej wspomina a ta już w demie brzmi świetnie.

 

Co do nowego traileru bez obrazy ale jak można wypuszczać 11 minutowe filmiki ze scenami z fabuły i pokaźne gameplaye i nazywać to trailerami. Przecież to nie są trailery tylko big spoilery, no to launch trailer pewnie będzie trwał z godzinę heh.

 

Włączyłem na chwilę i zobaczyłem jakąś "zieloną krainę" bogatą w roślinność :wub: . Co za zróżnicowanie terenu a raczej nie widziałem nawet połowy miejscówek.

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Ja nauczony doświadczeniami z tytułami multiplatformowymi zaczekam aż pojawi się wersja pełna i zaczniecie wrzucać tu swoje uwagi wtedy może zastanowię się nad zakupem. Chciałem brać w ciemno Enslaved ale po demku dałem sobie na razie spokój. Zobaczę jutro demo i poczekam na opinie innych graczy a nie "recenzentów" :) Inna sprawa, że ktoś już tam pisał, że to GOW III killer i takie tam. Szkoda, że nikt nie zauważył, że GOW III nigdy nie spadł do 17FPS :) Dlatego jestem sceptycznie nastawiony do tzw. huuura optymizmu, że wszystko będzie super duper. Jestem też ciekaw jak wygląda wersja na X'a.

Odnośnik do komentarza

Lepiej nawet tak nie zakładać, że to ma być GOW killer, bo po prostu się na to nie zanosi. W tego typu grach oprawa ma duże znaczenie, a tutaj różnica klas jest od razu widoczna. Do tego GOW zawsze był epicki, spektakularny i w pojedynkach z bossami bezkonkurencyjny (pomysły na wykończenia i ogólna reżyseria tych batalii).

 

No i do tego sama postać Kratosa, który niewiele musi gadać. Ważne, że robi. Bezlitosny w czynach (chociaż też nie do końca, co akurat mi się nie podobało w GOW3).

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Lepiej nawet tak nie zakładać, że to ma być GOW killer, bo po prostu się na to nie zanosi. W tego typu grach oprawa ma duże znaczenie, a tutaj różnica klas jest od razu widoczna. Do tego GOW zawsze był epicki, spektakularny i w pojedynkach z bossami bezkonkurencyjny (pomysły na wykończenia i ogólna reżyseria tych batalii).

 

No i do tego sama postać Kratosa, który niewiele musi gadać. Ważne, że robi. Bezlitosny w czynach (chociaż też nie do końca, co akurat mi się nie podobało w GOW3).

 

Ale czemu zaraz GoW3 killer?

 

Najśmieszniejsze, że piszą tak osoby które cały zaznaczają, że to nie kalka GoW (i z tym akurat się zgadzam). Przecież to może być dobra, bardzo dobra gra to może być dobra gra tak jak GoW nie musi być zaraz GoW killerem. Zresztą czy komuś się podoba czy nie ale takie gry jak GoW raczej nigdy nie schodzą z tronu vide GTA (w sferze sandboxy a setki już próbowało go pozbawić tronu).

 

Tak jak napisałeś GoW3 jest epicki, spektakularny choć kurde Castle... też zapowiada się na epicką (na swój sposób inny niż GoW). Walki z tymi kolosami też zapowiadają się na spektakularne ale znowu inne niż w GoW-ie. Imo Castlevania może być tak dobra jak GoW ale na inny sposób albo może okazać się lepsza w poszczególnych elementach z tego co widzę (choć to tylko i wyłącznie filmiki) gameplay zapowiada się lepiej niż w GoW-ie. Przede wszystkim bardziej zróżnicowanie i ciekawiej; więcej puzzli, więcej elementów zręcznościowych co dla mnie jest ogromnym plusem.

 

Dla niektórych to będzie gra lepsza niż GoW, dla niektórych gorsza ja bym chciał żeby Castlevania była bardzo dobra ale nie ważne czy gorsza czy lepsza niż GoW po prostu żeby była. Przecież obydwie gry mogą podobać się tak samo, co nie?

Edytowane przez SłupekPL
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...