Skocz do zawartości

Metallica


Obsolete

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 515
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Top użytkownicy w tym temacie

To jest najbardziej znany zespół metalowy wszech czasów i wydał swoją pierwszą udaną płytę od 20 lat. Jak ma nie być hype'u?

 

Naprawdę, mi się podoba, jeśli ktoś się zgrywa, to nie ja. Jest dużo riffów jak na razie, zaskakująco dobre brzmienie. Długie piosenki, które nie nużą. Zresztą zaraz sami będziecie słuchać, to zobaczycie.

Odnośnik do komentarza

Pierwszy kawałek w sumie najlepszy, podobają mi się też 3 i 7.

 

Ogółem płyta dla fanów jest, jak sądzę, naprawdę wspaniałym podarkiem. Każda piosenka jest długa i ma jakby kilka części. O żadnym kawałku nie można powiedzieć, że jest kapowaty. W pewnym sensie jest to naprawdę epicka płyta. Można słuchać każdej piosenki po kilkanaście razy, żeby wyłapywać wszystko.

Odnośnik do komentarza

Po pierwszym przesłuchaniu wrażenia baaaardzo na plus. Judass Kiss, All Nightmare Long i Tha Was Just Your Life - prawdziwe kozaki!

 

Jutro odpalę to na dobrych głosniczkach, przesłucham jeszcze 2-3 razy i wyrażę ostateczną opinie, ale na chwilę obecną jest naprawdę bardzo pozytywnie. Metallika w bardzo dobrej formie!

 

PS. Unforgiven 3 spore zaskoczenie!

Odnośnik do komentarza

Przesłuchałem płytę dwa razy, na chwile obecną największe kozaki tej płyty to That Was Just Your Life, All Nightmare Long, The Judas Kiss, My Apocalypse, The Day That Never Comes, Broken, Beat & Scarred. Kawałki są świetne! Reszta "tylko" dobra, ale sądzę, że z każdym kolejnym przesłuchaniem będzie coraz lepiej. Jedno jest pewne Death Magnetic to bardzo dobra płyta! Metallica ostatni raz tak szybko i tak ostro grała na AJFA.

 

Jednym słowem... MIAZGA!

 

Po uslyszeniu My Apocalypse życzyłem sobie aby otwierali tym kawałkiem koncerty, ale That Was Just Your Life też będzie dobre, to bicie serca na początku, później jazda.

Odnośnik do komentarza

All Nightmare Long i The Judas Kiss mają chyba najbardziej wpadające w ucho refreny. Najlepsze jest to, że kawałki są długie 7-8 minut, ale w ogóle sie nie nudzą.

 

PS. Metallica 12 i 14 września na koncertach w Berlinie i Londynie (hale) zagra całe Death Magnetic.

 

PS2. A co do Unforgiven 3, nie ma nic wspólnego z poprzednimi częściami.

Edytowane przez YETI
Odnośnik do komentarza
Gość
Ten temat został zamknięty. Brak możliwości dodania odpowiedzi.
  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...