Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

Nie no przesada, i oni sie śmieją ze mnie. Co za czasów doczekałem. Może gdyby mi zapłacili ze 100euro to wyszedłbym w tych spodniach na miasto. 

 

Przecież on wygląda jak żyd za okupacji przed rozstrzelaniem. Jak dla mnie za dużo oglądania czasu honoru

 

0/10

 

To ja już wole nawet clooneya roziego, wiesniacko to wieśniacko ale to to już jest kabaret. 

Odnośnik do komentarza
  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Akurat pare rzeczy zamowilem dzis i pare dni temu. Szukam jeszcze spodni i dzis bede szukal. Jestem nowy na forum, wiec nie wiem jakie sa tu zasady co do zdjec, ale jak mi przyjda to cykne swoje fotki i poszukam do tego odpowiedni temat.

 

$T2eC16FHJG!E9nm3pwQLBRHmYwYNIg~~60_12.J

 

$T2eC16N,!)0E9s37E2uLBRQe0bujTg~~60_57.J

 

$T2eC16ZHJH0FG1nuy4zVBRzBgp6oew~~60_12.J

 

$(KGrHqJHJEUFGKT5kBZTBRmO3mYkP!~~60_12.J

 

nike-air-yeezy-2-black-sneakers.jpg

 

Jeszcze pare koszulek, ale to szkoda miejsca. Teraz spodnie, moze 2 pary - jakies black leather i czarny jeans. I z tym mam cięzko. 

Odnośnik do komentarza

Mieszkam w UK. Zle nie jest. Buty kupilem duzo taniej, po wielkiej przecenie. Reszta sie zgadza co do cen, oprocz butow. Oczywiscie wrzuce swoje fotki. Wszystko powinienem miec w przyszlym tygodniu, ale buty moze troche pozniej bo z Francji idą. 

 

PS: Sorry za pomylenie tematow. Juz wiem co i gdzie :)

Edytowane przez Jerome
Odnośnik do komentarza

Mieszkam w UK. Zle nie jest. Buty kupilem duzo taniej, po wielkiej przecenie.

Te, które wrzuciłeś można dostać już tylko na ebayu za ~3000$ właśnie :) Albo fejki, albo to nie te buty, albo miałeś jakiegoś nieziemskiego farta.

Nie moje klimaty, niech sie Lucek i Rozi wypowiedza.

No ogólnie poza butami to nic bym z tych rzeczy nie kupił :D
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...