Skocz do zawartości

-:Pokaz jak sie nosisz:-


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 3,1 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

Bo Rozi ma spaczony gust, podobaja mu się (pipi)owe dziary, TLoU to gra na 8, a na co dzień popie.rd.ala w takich laczkach

buty+w+kwiatki+2.jpg

 

 

Serio, kiedyś wrzucał foto podobnych

.


ponoć szminki, telefon komórkowy, tusz do rzęs

Tak myślałem, jak napadną nas Niemcy, to razem z kobietami i dziećmi pójdą do schronów.

Odnośnik do komentarza

 

ponoć szminki, telefon komórkowy, tusz do rzęs

Tak myślałem, jak napadną nas Niemcy, to razem z kobietami i dziećmi pójdą do schronów.

 

Nie do schronow, ktos musi pokazac masie, ktora bedzie robila za mieso armatnie gdzie jest wrog.

Odnośnik do komentarza

 

 

 

ciekawie mnie tylko - nie przeszkadza Ci ta torba? Masz ją aż za biodro, praktycznie do uda, to wygodnie tak Ci chodzić?

 

Mnie zastanawia zawszę, co oni noszą w tych torbach?

 

 

Ja jak latam po mieście przez parę godzin to noszę tam wodę, futerał na okulary przeciwsłoneczne, zwykle jakąś książkę, czy książki i tego typu bzdety. Wychodzę z założenia, że wygląda to lepiej niż chodzenie po mieście z plecakiem, a gdzieś te rzeczy trzymać muszę.

 

W ogóle widzę, że tak jak kiedyś panowała tu 'hipsterska' moda, tak teraz zaczyna się tu panoszyć przeciętność i wpuszczanie koszulki w spodnie. Swoją drogą kanabis fit może schludny, ale popełniłeś tyle fo pa co Maus wymienił, że nie wiem czego się spodziewasz, pokazując się w całej okazałości.

Odnośnik do komentarza

 

Obawiam się, że to nie jest prowokacja :D

 

Nie moge znaleść twojego zdjątka

Obawiam sie że pokaz jak sie nosisz albo wypier.dalaj

 

 

Wedle życzenia, milordzie. Wkrótce coś zapodam, choć nie spodziewaj się beki, bo niczym się nie wyróżniam - ani stylem, ani byciem obiektem do beki :)

Odnośnik do komentarza

 

 

Obawiam się, że to nie jest prowokacja :D

 

Nie moge znaleść twojego zdjątka

Obawiam sie że pokaz jak sie nosisz albo wypier.dalaj

 

 

Wedle życzenia, milordzie. Wkrótce coś zapodam, choć nie spodziewaj się beki, bo niczym się nie wyróżniam - ani stylem, ani byciem obiektem do beki :)

 

 

To drugie to już nam zostaw do oceny. 

Odnośnik do komentarza

Te spodnie  i skarpetki to zart ? Nie no Banny jakbys na moj slub przyszedl tak ubrany to bym sie niezle wku.rwil,ze musze kazde zdjecie z toba traktowac fotoszopem i usuwac mistrza drugiego planu w spodniach z gimnazjum 

 

A co do zary to strasznie polecieli z jakoscia, sporo pralni przyjmuje ciuchy tej marki wylacznie na odpowiedzialnosc klienta. Szkoda, bo koszula,ktora kupilem 3 lata temy wyglada jak nowa 

Edytowane przez Pajda
  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...