Skocz do zawartości

Zamierzam nabyć/Właśnie nabyłem


Tori

Rekomendowane odpowiedzi

  • Odpowiedzi 7,9 tys.
  • Dodano
  • Ostatniej odpowiedzi

Top użytkownicy w tym temacie

tak troche poczytalem na supertalku o homme des

i wiekszosc z tamtejszych ludzi jest niezadowolona, ponoc wszystko jest made in china, tylko kapelusz made in italy,

jakośc ponoć kiepska, no i tylko akcesoria [portfel] spelnily oczekiwania ( ? )

 

Ta kapelusze to były takie a`la Justin i Jacyków , ja się cyzmś takim nie jaram. Akcesoria typu portfel ? To było w Polsce ? Ja widziałem tylko szalik , który zaraz zniknął.

Ludzie niezadowoleni z materiałów ? A czego (pipi) spodziewali się po H&M i cenach typu 80zł za polo ?

Odnośnik do komentarza
Polo siwe w granatowe grochy za 80zł

Koszula granatowa w białe małe groszki za 150zł

Do tego perfumy unisex - nawet przyjemne

 

Byłem z pół godziny temu w H&M to już z tej kolekcji zgliszcza zostały. Jakieś płaszcze i buty.

 

Moje zakupy były mniej więcej takie :

 

koszula pod marynarką :

 

447_9.jpg

 

Oraz ta polówka pod swetrem:

 

447_10.jpg

 

Ja teraz dopiero przejrzałem ,że tam kilka ciekawych rzeczy jeszcze było. Szkoda ,że bez szans na kupno xD

no te koszule prezentują się arcy(pipi)owo

jakby jakaś kura domowa z garniakiem :D

Odnośnik do komentarza
lukasz, ale wiesz, ze supertalk to przeciez niepolski serwis no i tam 'poziom' jest troche wyzszy ze tak powiem - spodziewali sie pewnie lepszych rzeczy, gdyz w wiekszosci

ubieraja sie w same firmy wyzszych polek, a z asortymentem to nei wiem jak bylo przeciez ;)

 

a chu,.j z tym zreszta :P

Jasne ,że tak. Jak ubierają się w wyższym poziomie to zamiast do H&M po CdG to powinni iśc do jakiegoś Guerilla store`u i płacąc z 2-3 razy więcej mieliby te ciuchy w lepszej jakości. To tak jakby jeść kraba na codzień i narzekać na smak paluszków z mączki krabowej za 1,5zł. Ja uważam ,że za 220 zł nie kupiłbym lepszej polówki i koszuli zaprojektowanej przez kogoś z nazwiskiem.

Odnośnik do komentarza
lukasz, ale wiesz, ze supertalk to przeciez niepolski serwis no i tam 'poziom' jest troche wyzszy ze tak powiem - spodziewali sie pewnie lepszych rzeczy, gdyz w wiekszosci

ubieraja sie w same firmy wyzszych polek, a z asortymentem to nei wiem jak bylo przeciez ;)

 

a chu,.j z tym zreszta :P

Jasne ,że tak. Jak ubierają się w wyższym poziomie to zamiast do H&M po CdG to powinni iśc do jakiegoś Guerilla store`u i płacąc z 2-3 razy więcej mieliby te ciuchy w lepszej jakości. To tak jakby jeść kraba na codzień i narzekać na smak paluszków z mączki krabowej za 1,5zł. Ja uważam ,że za 220 zł nie kupiłbym lepszej polówki i koszuli zaprojektowanej przez kogoś z nazwiskiem.

 

Racja i dlatego zazdroszcze Ci tych zakupow jak nic,

moze jednak trafi mi sie kiedys inna szansa by zakupic cos 'zaprojektowanego przez kogos z nazwiskiem' :)

 

teraz czekamy an fit <haha>

Odnośnik do komentarza
ku.rwa najlepsze sa "opinie" bartezoo ktory wszystko wysmiewa i krytykuje a ubiera sie jak biedny skejcik czyli made in rynek plus bluza z croppa i spodnie z przeceny.

 

ciuchy ktore kupil lukasz sa fajne, oczywiscie we wsi torun nie ma meskiego ha emu xD

Ch'uja prawda, zaczałem przywiązywać wiekszą uwage do ubioru i teraz jest git to raz. Tylko kur'wa nie jestem jakiś metro pedałem że robie sobie specjalnie zdjecia żeby pokazać sie na forum dla kąsolomaniaków.

 

Wracają do tych szmat nie jestem w takim wieku żeby już sie ubierać z wielką dozą elegancji, nie mam tyle kasy żeby u słynnych projektantów kupować szmaty. I do ku'rwy nędzy jak mnie w(pipi)ia to że nazwa robi. Jakaś cwelica zrobiła szmaty i są nazwane jej dziwkarskim nazwiskiem i juz ludzie srają jak je widzą. A co gdy metek nie widać? Tak samo polówki na Lacosta bo ma pedalskiego krokodylka to jest 5x droższe niz inne polo.

 

Ja preferuje street-wear tak jest mi wygodnie i lajtowo. Teraz raczej prosto ale z małym kontrastem ( czarne spodnie - biały tiszert i białe lub biało czarne buty coś w ten deseń).

 

Ja pier'dole ale się spiąlem teraz ale mam kur'wa na maxa (pipi)owy dzień i nie ważne że to internet ale kur'wa SAM JESTES KU'RWA BIEDAK!!!11

 

btw. W curlings są fajne tiszerty po 69 naprawde zacne można dorwać czasem.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza

myslisz, ze polo lacoste od tych z croppa i reserved rozni tylko logo?

 

koszula lukasza, moze nie podobac ci sie z wygladu, ale lezy i wyglada tysiac razy lepiej niz taka z carry. jesli nie widzisz roznicy to wracaj na bazar.

 

i jesli zazdroscisz innym to po prostu nie krytukuj. bo teraz przypie.rdalasz sie do koszulki lukasza na ktora cie nie stac, a wczesniej smiejesz sie z mojej kurtki, a o ciuchu chociaz zblizonej jakosci snisz po nocach.

 

po prostu nie pisz tyle durnych postow bo robisz sie siebie hejtera, a tak naprawde to po prostu krzyk zazdrosci przeslany grubymi paluszkami w internet.

Odnośnik do komentarza

Krytykuje to co widze, przez jpg. nie widze gramatury tej koszulki więc jeden ch'uj. Zresztą to moja prywatna opinia i tak ch'uj robi sobie z niej Lukasz. Nie krytykowalem twojej kurtki po prostu stwierdziłem że wyglada tak jak wygladała, i cena przesadzona ale w końcu to quicksilver. I nie jest to żadna zazdrość, bo czego kawałka szmaty w grochy? Dam dwie stówy za spodnie i roz(pipi)ią się po pół roku kupie nowe proste ważny jest wygląd juz teraz oraz wygoda.

 

Od bazaru to jest wujek JJ ale nie powiem kupuje raczej w sklepach nie zbyt drogich typu tam reserved, diverse, curling czasem smog czy tam new yorker wole mieć w czym wybrać niż miec 5 szmat ale z metkami.

 

 

Odnośnik do komentarza
ku.rwa najlepsze sa "opinie" bartezoo ktory wszystko wysmiewa i krytykuje a ubiera sie jak biedny skejcik czyli made in rynek plus bluza z croppa i spodnie z przeceny.

 

ciuchy ktore kupil lukasz sa fajne, oczywiscie we wsi torun nie ma meskiego ha emu xD

Ch'uja prawda, zaczałem przywiązywać wiekszą uwage do ubioru i teraz jest git to raz. Tylko kur'wa nie jestem jakiś metro pedałem że robie sobie specjalnie zdjecia żeby pokazać sie na forum dla kąsolomaniaków.

Wracają do tych szmat nie jestem w takim wieku żeby już sie ubierać z wielką dozą elegancji, nie mam tyle kasy żeby u słynnych projektantów kupować szmaty. I do ku'rwy nędzy jak mnie w(pipi)ia to że nazwa robi. Jakaś cwelica zrobiła szmaty i są nazwane jej dziwkarskim nazwiskiem i juz ludzie srają jak je widzą. A co gdy metek nie widać? Tak samo polówki na Lacosta bo ma pedalskiego krokodylka to jest 5x droższe niz inne polo.

 

Ja preferuje street-wear tak jest mi wygodnie i lajtowo. Teraz raczej prosto ale z małym kontrastem ( czarne spodnie - biały tiszert i białe lub biało czarne buty coś w ten deseń).

 

Ja pier'dole ale się spiąlem teraz ale mam kur'wa na maxa (pipi)owy dzień i nie ważne że to internet ale kur'wa SAM JESTES KU'RWA BIEDAK!!!11

 

btw. W curlings są fajne tiszerty po 69 naprawde zacne można dorwać czasem.

Bartek za to pogrubione piateczka.

Jedsli chodzi o slawnych projektantow to rzeczy robia naprawde dobre, nie zawsze sa powalajace wygladem ale naprawde czoc roznice w dotyku. Nie masz pieniedzy? (pipi) to, nie wazne czy ubierasz sie w Tommym Hilfigerze czy w Larphie Laurenie czy zakladasz Smitchsa. Wystarczy byc schludnym, dbac o siebie, to sobie u ludzi cenie. Chociaz ubrania z targu to szalenstwo ale nie o nich tu przeca mowimy he?

Wez sie tak nie irytuj

Odnośnik do komentarza

Lukasz wrzucił skomentowalem, nie spodobalo MI (kumasz mojej osobie)się to zapostowalem. I tak jego moja opinia nic nie robi bo nie mam pojecia o ubraniach z wyższej klasy ale nigdy ich nie pragnąlem bo poprostu a) nie żyje w takim srodowisku

b) nie mam kasy. Dopóki nikt nie powiedział mi że jestem brudas czy inny dres to jest dobrze. Wygoda dla mnie to najwazniejsza cecha zaraz po prostocie.

 

ps. co do marek to troche pier'dole bo jednak lepiej dac wiecej ale miec wygode i lepszą jakośc ale bez przesady ofkoz.

Edytowane przez _Be_
Odnośnik do komentarza
okres masz?

 

czemu to tak ejst, ze wieskzosc ludzi an tym forum to sa hejterzy, spinacze i chu.j wie co jeszcze ;]

eot.

 

 

Tez mnie to ciekawi, nie mam pojecia czemu, ale bawi mnie to bardzo, bardzo :D

Nie rozumiem tylko gdzie wy tu widzicie spinke na wiekrza skale? Ok chlopak sie lekko zdenerwowal, ktos dolal oliwy do ognia ale przeca obylo sie bez siniakow. WRACAC DO TEMATU- KPSZ, KPSZ!!< wali batem na oslep>

Odnośnik do komentarza

Ta cała napinka to jakiś śmieszny żart spinać się o ubrania, lol. Pozowole zacytować sobie:

 

"It didn't matter how you looked or what you wore to a show

Dress codes, FUCK NO! we didn't care

About the brand of your jeans and all that shit in your hair"

 

 

A dzis nabyłem fajna bluze ze smoga zapodam zdjecie jak znajde.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...