Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

witam panowie, jest sprawa: szukam butow na zime PODOBNYCH do kroju timberlandow

timberland-6in-premium-femme-ble_m.jpg

 

podobienstwo ma odbiegac przy kolorze- maja one byc BRAZOWE- dosc mocno. wazne zeby zachowany zostal fason buta. nie chce zadnych gorskich trapperow, zalezy mi bardzo wlasnie na mniej wiecej takim kroju buta, ale tez 100& idealny nie musi byc. natkneliscie sie na cos takiego?

Odnośnik do komentarza

witam panowie, jest sprawa: szukam butow na zime PODOBNYCH do kroju timberlandow

timberland-6in-premium-femme-ble_m.jpg

 

podobienstwo ma odbiegac przy kolorze- maja one byc BRAZOWE- dosc mocno. wazne zeby zachowany zostal fason buta. nie chce zadnych gorskich trapperow, zalezy mi bardzo wlasnie na mniej wiecej takim kroju buta, ale tez 100& idealny nie musi byc. natkneliscie sie na cos takiego?

Sprawdź:

 

http://catfootwear.pl/index.php?id=221

oraz

http://catfootwear.pl/index.php?id=249

Odnośnik do komentarza

cos w ten desen, tylko ze ciemniejsze (moze kolor "czekoladowy" dobrze by zobrazowal ten przeze mnie wyszukiwany)

35594_64.jpg

 

o cos jak to http://1but.pl/heavy_duty-gold_2_jasnobrazowy-t26-27585 albo to http://1but.pl/caterpillar-caterpilar_second_shift-715570-34869 a moze jeszcze i ciemniejsze, no ch.uj wie, musialbym je zobaczyc na zywca.

Edytowane przez Najtmer
Odnośnik do komentarza

Heh beka, że ludzie kupują ten obuw skierowany dla murzyńskich robotników.

 

Przecież to są jedne z niewielu dość ładnych butów zimowych. Ogólnie nienawidzę obuwia zimowego, fuj.

No własnie są przepaskudne, ale co kto lubi.

Odnośnik do komentarza

Są wygodne, trwałe ale ja u nich kupuje takie dość półoficjalne modele, w których na codzień nie śmigam więc ich aż tak nie katuje.

Na codzień katuje Ecco i póki co kapcie nie do zdarcia. A jak ktoś trafi na promocje lub wyprzedaż to macie buta w cenie Adidasa albo Nike, który jest znacznie lepszy jakościowo i wygodniejszy (mowa o skórzanych półbutach)

Buty z Wojasa też mogę polecic jako dość wygodne i trwałe.

 

 

Teraz zastanawiam sięczy nie kupić jakiś butów soft shellowych. Byłem wczoraj w campusie/alpinusie i mieli ładne ss buty - idealne na taką pogodę bez śniegu jak teraz no i ultra lekkie jak na swoje rozmiary. Nie wiem jak z trwaloscia, poprzednie campusy za 7 pak nie przeżyły 2 lat w lesie więc zraziłe msiędo tej marki ale te małe buty wygladająna fajne i znowu mnie do nich ciągnie. Martwi mnie tylko, że mogą być zbyt delikatne i gdzieś je zaraz podre.

Edytowane przez Yacek
  • Plusik 1
  • Minusik 1
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

Z zimowych teraz trzeci sezon noszę Salomony Elbrus WP i uważam je za godne polecenia, kiedy tylko robi się zimno i śnieżnie albo bardzo mokro. Naprawdę jest w nich ciepło nawet w największe mrozy i rzeczywiście nie przemakają, nawet jeśli się łazi po kilkucentymetrowych kałużach. Podeszwa zapewnia świetną przyczepność nawet na śliskim podłożu. Ogólnie fajnie się w nich chodzi jak na chodnikach jest dużo śniegu czy błota pośniegowego, nie trzeba się niczym przejmować, bo kałuża czy kopny śnieg to żaden problem.

Wady wynikają tylko z ich cech, bo np. przyczepna podeszwa zbiera śnieg, którego ciężko się pozbyć nawet otrzepując buty, przez co w pomieszczeniach będzie się robić wyjątkowy syf.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...