Skocz do zawartości

Buty


Gość _Be_

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

W listopadzie kupilem Vans x The North Face za 500 zl i niestety nie udalo mi sie kupic nowej kolorystyki Yeezy Boost 350 V2 Beluga 2.0 Kanye Westa, wiec kupilem od resellera za 1390zl (normalna cena 899zl). 

 

W grudniu chcialbym jeszcze kupic cos z OFF-White i jakies nowe paski do spodni( zastanawiam sie nad Gucci lub nowym pasku LV). 

 

 

1KzdqAH_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

 

rdxN0Cp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

 

Tutaj jeszcze daje moja kolekcje Yeezys warta ponad 11 tysiecy zlotych. Jeszcze 750’s brazowe nie nosilem.

 

C4rpR9X_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

  • Minusik 4
Odnośnik do komentarza

Te jezuski beluga 2 ładnie Cię orżnął typo, bo to pierwsze buty, które wszyscy zwracają. Są pierwsze w historii gdzie wyszło ich zazwyczaj więcej niż poprzednie yeezy. Na resell akurat one się teraz nie nadają. Jest mowa, że będzie drugi drop tych beluga 2 w retail cenie. Skończyły się czasy jezusków, które miałe małe dropy, bo Kanye (pipi)ił, że teraz będzie każdy je miał XD.

Edytowane przez Faka
Odnośnik do komentarza
23 minuty temu, Szymek_PL_ napisał:

Pokaz paragony

 

Pokazywalem juz kiedys. 

 

23 minuty temu, Faka napisał:

Te jezuski beluga 2 ładnie Cię orżnął typo, bo to pierwsze buty, które wszyscy zwracają. Są pierwsze w historii gdzie wyszło ich zazwyczaj więcej niż poprzednie yeezy. Na resell akurat one się teraz nie nadają. Jest mowa, że będzie drugi drop tych beluga 2 w retail cenie. Skończyły się czasy jezusków, które miałe małe dropy, bo Kanye (pipi)ił, że teraz będzie każdy je miał XD.

 

W Europie wyszlo +/-150000 tysiecy par, wiec nie ma co sie dziwic, ze resell jest martwy. Kolorystyka wyglada za(pipi)iscie i bardziej mi sie podobaja od 1.0, ktore sprzedalem, bo kupilem zly rozmiar. Beda jeszcze bardzo limitowane dropy w nastepnym roku. Raczej juz nie bede kupowal V2's. Czekam teraz na 700's i skupiam sie nad innymi kolaboracjami. Mam na oku OFF-White x Nike, Travis Scott x Nike, Pharrell x Adidas.. 

Edytowane przez Mroku
Odnośnik do komentarza

Kolorystyka fajna, ale jakość wykonania tych butów to jednak wiesz, uj w porównaniu do tego jak kiedyś nike yeezy, to dopiero był wyższy poziom. Kiedyś siedziałem w temacie butologii i bawiłem się w reselle, ale na dłuższą metę jest to męczące w bawienie się w takie "biznesy". Nadal siedzę w tym temacie z przyzwyczajenia, a teraz chociażby opłacalne reselle będziesz miał u Jordów (ale widzę, że jednak nie gustujesz się w takich butach typowo mid, niby masz te buty yeezy 750 high), które buty mają być zredukowane aż do 70% produkcji, także wyobraź sobie jak sneakerheadzi będą się o to zabijać, a najbardziej o 4 i 3 Jordy, nawet nie będę wspominał jakie mają wzięcie 11. Buty niby głupie i w ogóle śmieszne ale biznesy na tym dziadostwie idziesz rozkręcić takie hajsy, że głowa mała.

Odnośnik do komentarza

Od bardzo dlugiego czasu marza mi sie Air Yeezy Platinum/Solar Red, ale one chodza po 12-15 tysiecy zlotych. Jedyne Jordany jakie mnie interesuja to 1 i 3. Probowalem jeszcze w tym miesiacu kupic OFF-White x Nike collab i nic nie wpadlo- 0/9. W nastepnym roku tez wychodza jakies inne kolorystyki z tej kolaboracji, ale to juz nie to samo. Czasami bawie sie w resellera, ale to jest bardzo czasochlonne. Supreme to tez dobry biznes, ale bez dobrego bota sie nie obejdzie. 

Odnośnik do komentarza
W dniu 01/12/2017 o 18:11, Mroku napisał:

W listopadzie kupilem Vans x The North Face za 500 zl i niestety nie udalo mi sie kupic nowej kolorystyki Yeezy Boost 350 V2 Beluga 2.0 Kanye Westa, wiec kupilem od resellera za 1390zl (normalna cena 899zl). 

 

W grudniu chcialbym jeszcze kupic cos z OFF-White i jakies nowe paski do spodni( zastanawiam sie nad Gucci lub nowym pasku LV). 

 

 

1KzdqAH_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

 

rdxN0Cp_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

 

Tutaj jeszcze daje moja kolekcje Yeezys warta ponad 11 tysiecy zlotych. Jeszcze 750’s brazowe nie nosilem.

 

C4rpR9X_d.jpg?maxwidth=640&shape=thumb&f

 

Podmienialbym.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...