Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość mate5

No ale same rurki nie są złe, ja je nosze z mniej więcej takimi butami (biały napis reebok z boku, na języku nie ma nic):

47-1-small.jpg

 

IMO ok, jestem usprawiedliwiony?

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

Ja chyba nie jestem odpowiednią osobą do dyskusji o modzie. Dbam o siebie o tyle, o ile uważam każdy powinien dbać. U mnie w szkole panuje takie przekonanie, że jak ktoś przychodzi dwa dni pod rząd w tej samej bluzie to jest brudas :thumbsup: A jak przyjdzie w tej samej koszulce to już w ogóle bieda w domu. Na szczęście jako jeden z niewielu opieram się tej ideologii i ubieram się tak jak mi się podoba ^_^

Może głupio się przyznać, ale do niedawna moja mama prowadziła sklep z używaną odzieżą - szmateks to jak się nietrudno domyśleć miałem pełno ubrań, których nie dało się spotkać w tych wszystkich Housach, Croppach, Rereserved itd. itd. Niestety od jakiegoś 1,5 roku już nie ma sklepu ja zacząłem się ubierać jak inni.

 

Ostatnio mam chrapkę na bojówki moro, ale u mnie na wsi trudno takie dostać :pinch:

Odnośnik do komentarza

A kto mi wyjaśni idee przekrzywionych czapek z daszkiem? No bez sens. Najlepiej to skomentował gliniarz w The Wire;]

 

A i spodnie z krokiem w kolanach. Myslałemm, ze to wyszło z mody, ale dzisiaj widziałem kilka typa w takim. Bez sensu

Odnośnik do komentarza

Jak do Dunków nic nie mam (ale i tak wolę moje midy AF1), tak ich kolorystyka czasem po prostu przeraża :ninja:

 

Podbijam, sam mam dwie pary dunkow, jedne czarne a drugie szare i obie sa kewl, ale jak widze jakies w kazdym kolorze teczy to lekka przesada : D

Chociaz, nie powiem, sa tez fajne w niecodziennych kolorach, niebieskim, czerwonym, byleby nie byly przekombinowane i zrobione z odpowiednim wyczuciem, np

http://www.miniramp.pl/product-pol-654-Nike-sb-blazer-premium-hi.html

na zywo niszcza, powaznie, tak samo niebieskie blazery.

 

Wracajac do tematu to np nie tyle nie rozumiem, co niezbyt trafiaja do mnie rurki u facetow. Jesli ktos to lubi to okej, zaden problem, ale ja sam zwykle wole nosic jakies luzniejsze spodnie :>

 

O, a cos czego nie kumam to roznokolorowe sznurowki w butach.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...