Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

ej (pipi)a gadajcie co chcecie, ale czasem na damskich działach w sklepch widzę bardziej męskie ciuchy niż na tych przeznaczonych dla nas. a szczytem jest H&M. tam normalnej szmaty na męskim dziale praktycznie nie da się znaleźć. dlatego uważam, ze i unisex moze byc spoko.

nie wiem w jakich hmach chadzasz, ale w tych co ja bywalem to byly normalne spodnie, bluzy, koszule, t-shirty.

Odnośnik do komentarza

ej (pipi)a gadajcie co chcecie, ale czasem na damskich działach w sklepch widzę bardziej męskie ciuchy niż na tych przeznaczonych dla nas. a szczytem jest H&M. tam normalnej szmaty na męskim dziale praktycznie nie da się znaleźć. dlatego uważam, ze i unisex moze byc spoko.

 

Wstan unies glowe i zobacz czy w szyldzie sklepu nie ma przypadkiem slow "homo", "metro" badz "dla j.e.b.a.nych pe.d.a.low" bo ja nie kumam o jakim HaeMie ty mowisz figlarny chlopcze. O.o

Odnośnik do komentarza

pamietam moje pierwsze wejscie do H&M i myśl czy na pewno jestem w dziale dla facetów skoro tu tyle lasek sie kreci

 

W sumie jeśli laska jest ładna i ma odpowiednią pupe to w alladynach super wygląda, jednak na ich miejscu bym nie wychodził w nich poza treningi. Tak samo jak Tori nie wyskoczy na ulice w gaciach z MT a ja w doboku z Taekwondo ;)

Odnośnik do komentarza
  • 3 miesiące temu...

każdej jesieni rozpier.dala mnie styl trekkingowy w mieście, no dosłownie nei moge z tego. Zdarza sie, że ładna laska idzie ubrana jak na wyprawe w góry, no to mozna dosłownie zesr.ac sie ze smiechu. Facetów już pomijam. Kazdej jesieni i zimy znajdzie sie takich kilku agentów na mojej drodze. Wazne ze im ciepło, ta.

Odnośnik do komentarza

idąc Twoim tokiem rozumowania, nie bedzie nic smiesznego w tym, że ktoś ubierze sie jak na snowboard, a bedzie populał w miescie i jeśli nie chce wyglądac fajnie, to nie ma nic w tym złego. No złego w tym nic nie ma, ale co nie zmienia faktu że to smieszno-żenujące jest. Nie ma potrzeby tak sie ubierac bo nikt nie dostanie odmrozen na miescie itp., chyba ze ma zamiar spac na ławce. A sama taka moda przynajmniej dla mnie to coś dziwnego.

  • Plusik 1
  • Minusik 2
Odnośnik do komentarza

Haha Gekon, powiedz mi z czego się śmiać, skoro ktoś założył buty trekinowe w mieście? Przecież to nie moja sprawa. A w tym przykładzie nie potrzebnie została użyta hiperbola co psuje cały sens wypowiedzi Plugawego( i w ogóle przykład z dupy bo ubrać się jak na snowboard to inaczej niż założyć buty trekinowe), mam nadzieję, że rozumiesz (bez zaglądania na Wikipedię  :diablo:)

Edytowane przez iJames
Odnośnik do komentarza

Rozumiem, ale wydaje mi sie, ze sam nie ogarniasz co wlasnie napisałeś i - o zgrozo - nie zajarzyłeś jeszcze wypowiedzi plugawego

 

Haha Gekon, powiedz mi z czego się śmiać, skoro ktoś założył buty trekinowe w mieście? Przecież to nie moja sprawa.

A co cie obchodzi czy ktoś ubiera białe kozaczki, skarpety do sandałów, czy garnitur w ciapki? Nic? To po co piszesz w tym temacie?

Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...

nie czytalem wczesniejszych postow, ale rozpie,rdala mnie zalew gowniar dreptajacych po ulicach mojej skromnej miesciny, przyodzianych w (uwaga, uwaga) gumowce w kwiatki ku,rwa :blink: Do czego to doszlo, no co druga tepa lampucera pocina w takim typie buta. Dodam tylko, ze do tego oczywiscie jakies normalne dzinsy, sweterki czy kurteczki.

1264436089.jpg

CO TO W OGOLE MA ZNACZYC ? Moze to ja jestem dziwny, ale... kalosze ? Przeciez gumofilce to jest ubior roboczy, gnoj sie przerzuca w gumowcach. Przesada.

U was tez zjawisko gumowcow w kwiatki ma miejsce ?

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...