Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

skad to sie wzielo? takie opuszczanie spodni? ma to jakas legande? historie? ktos wie? nie ukrywam ale w gimnazjum sie chodzilo w massach i clinikach i wielkie bluzy :P teraz jak pomysle o tym to porazka i zal jak wygladalem, wlasciwie to nie wiem czy wygladalem bo przy moim wzroscie wtedy 160 w kapeluszu to mnei pewno nie bylo widac z za tych ubran.

Edytowane przez wielad
Odnośnik do komentarza
ja ostatnio widzialem laske w galeri lodzkiej, szerokie begi takie z krokiem do kolan, bluza XXXXXXXXXXXXL full cap i gdybym nie przyjrzal sie to pomyslal bym ze to facet, takiej mody nie rozumiem, bo okej facet upodabniajacy sie do czarnego rapera jest do przyjecia ale dziewczyna? moda ktorej nie rozumiem.

 

u mnie takie 'JEDNO' chodzi do szkoly, ponoc to dziewczyna, ktora jest les, albo chce byc chlopcem ,albo nei wiem

dziwny jest ten swiat 8)

Odnośnik do komentarza
skad to sie wzielo? takie opuszczanie spodni? ma to jakas legande? historie? ktos wie? nie ukrywam ale w gimnazjum sie chodzilo w massach i clinikach i wielkie bluzy :P teraz jak pomysle o tym to porazka i zal jak wygladalem, wlasciwie to nie wiem czy wygladalem bo przy moim wzroscie wtedy 160 w kapeluszu to mnei pewno nie bylo widac z za tych ubran.

 

Murzynom w aresztach sledczych zabierali paski to im dzinsy oblatywaly,krok do kolan itp., potem sie to na wolnosc przenioslo i do tej pory na oskach sie smiga w begach

Odnośnik do komentarza
skad to sie wzielo? takie opuszczanie spodni? ma to jakas legande? historie? ktos wie? nie ukrywam ale w gimnazjum sie chodzilo w massach i clinikach i wielkie bluzy :P teraz jak pomysle o tym to porazka i zal jak wygladalem, wlasciwie to nie wiem czy wygladalem bo przy moim wzroscie wtedy 160 w kapeluszu to mnei pewno nie bylo widac z za tych ubran.

 

Murzynom w aresztach sledczych zabierali paski to im dzinsy oblatywaly,krok do kolan itp., potem sie to na wolnosc przenioslo i do tej pory na oskach sie smiga w begach

Miałem o tym w książce do anglika ;)

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
skad to sie wzielo? takie opuszczanie spodni? ma to jakas legande? historie? ktos wie? nie ukrywam ale w gimnazjum sie chodzilo w massach i clinikach i wielkie bluzy :P teraz jak pomysle o tym to porazka i zal jak wygladalem, wlasciwie to nie wiem czy wygladalem bo przy moim wzroscie wtedy 160 w kapeluszu to mnei pewno nie bylo widac z za tych ubran.

haha, też tak miałem. Nawet całkiem niedawno (względnie) ;]

Odnośnik do komentarza

a ciekawe z tymi spodniami w kroku nie skojarzyl bym, tego zwiezieniem raczej myslalem ze to jakis gang zapoczatkowal albo cos w tym stylu.

 

a bluzy clinica i massa jeszcze po domu nosze i do koszenia trawy, wygodne imo :) a zwlaszcza teraz jak jestem jakis milion centymetrow wyzszy to rozmiar na mnie pasuje :)

Odnośnik do komentarza
  • 1 rok później...

Nie mam się gdzie wyżalić, więc piszę tutaj. W(pipi)ia mnie obecna moda na ju ken dens. Tzn. gimbery/licealiści w wysokich kolorowych butach z językami na wierzchu i do tego koniecznie rurki. Ja pier.dole wiocha jak (pipi). 90% młodzieży teraz tak chodzi, a ja tym rzygam...

 

No, już wyplułem to co mi na wątrobie leżało, lepiej mi. :*

Odnośnik do komentarza

Nie mam się gdzie wyżalić, więc piszę tutaj. W(pipi)ia mnie obecna moda na ju ken dens. Tzn. gimbery/licealiści w wysokich kolorowych butach z językami na wierzchu i do tego koniecznie rurki. Ja pier.dole wiocha jak (pipi). 90% młodzieży teraz tak chodzi, a ja tym rzygam...

 

No, już wyplułem to co mi na wątrobie leżało, lepiej mi. :*

 

a te 10 % to pedały

 

coz, nic na t o nie poradzisz... mainstream leje sie z kazdej strony, zabijanie indywidualnosci zaczyna sie od 1 klasy

 

 

tak w ogole to myslalem, ze te ju ken dens wycwiczylo szare dresy ??

Odnośnik do komentarza

Wszyscy jesteście po jednych pieniądzach :potter:

 

 

Ale naprawdę nie mogę znieść już tej nowej mody... Tak jak mnie w(pipi)iają dresiarze w białych czapeczkach i halówkach. Oczywiście ubóstwiający firmę Nike. Nie rozumiem też kilku innych wymysłów, ale nie chce mi się o tym gadać, wystarczy przejść się trochę po ulicach i zobaczyć na własne oczy. Aha, zapomniałbym o modzie na Dunki...

Odnośnik do komentarza

Ale ubierając się w ten sposób akurat stajesz sie anonimem, bo 90% młodzieży chodzi w dunkach.

 

Chyba, że mówisz o ubieraniu się jak strach na wróble, albo inne agro fit. wtedy to faktycznie lepiej już być anonimem.

 

Osobiście nawet chyba nie mam własnego stylu:( Smutne, ale po prostu zakładam co mi się podoba i rzadko się przejmuję czy kołnierzyk pasuje kolorystycznie do skarpetek.

Odnośnik do komentarza

Ale ubierając się w ten sposób akurat stajesz sie anonimem, bo 90% młodzieży chodzi w dunkach.

Chyba, że mówisz o ubieraniu się jak strach na wróble, albo inne agro fit. wtedy to faktycznie lepiej już być anonimem.

 

Osobiście nawet chyba nie mam własnego stylu:( Smutne, ale po prostu zakładam co mi się podoba i rzadko się przejmuję czy kołnierzyk pasuje kolorystycznie do skarpetek.

 

Tego wlasnie nie rozumiem,na 10 ludzi ktorych widze na ulicy 8 z nich ma te (pipi).ane dunki i wsadzone w nie spodnie najczescie typu rurki,co lepsi mixuja taki fit z super oczoje.bnymi sznurowkami...nie rozumiem,czy tu chodzi o pokazanie buta?wystawienie jezyka?i czemu wiekszosc z nich(jelsi chodzi o facetow) ma dluzsze wlosy lekko zaczesane na boczek co by delikatnie zakrywalo jedno oko :ninja:

Odnośnik do komentarza

Niekoniecznie muszą mieć taką fryzurę, widywałem różne osoby tak ubrane. I naprawdę nie mogę tego zrozumieć. Albo po prostu nie interesuje mnie ju ken dens i styl tam promowany. Szkoda, że 3/4 społeczeństwa to interesuje.

 

A ostatnio to mnie rozje.bała pewna sytuacja. Wracam sobie z uczelni busem i na jednym z przystanków wsiada grupka gimnazjalistek, nie liczyłem, ale ok. 10 dziewczyn. 9 z nich miało rurki i wysokie kolorowe buty z językiem na wierzchu. Ta jedna miała glany, była ubrana na czarno i była ohydna, czyli typowa brudaska. Co najlepsze - to ona się wyróżniała, mimo niby nie rzucającego się w oczy ubioru. Śmiech na sali.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...