Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 3 tygodnie później...

Nie ogarniam tej całej mody imoł. Jeszcze lepiej wygląda typ w mega obcisłych rurkach, w tak o dwa rozmiary za małych, że widać mu całe majtasy, w tym pól du.py. Okropny widok, mało schludnie to wygląda. Jeszcze ciężej jest mi zrozumieć modę w stylu gotyckim ( kiedyś oglądałam takich u Drzyzgi, wyglądali jak ufoludki), nie rozumiem też typowych brudasów ( niezadbanych, z tłustymi włosami ).

Długie włosy u mężczyzny wyglądają ładnie wtedy, gdy są zadbane i gdy sam koleś na takiego wygląda ( może jest takich 10% ). Resztę zapraszam do fryzjera.

Afaratką mówię - nie.

Baleriny i leginsy to na prawdę nic złego. Gdy kobieta ma ładną figurę i wszystko się jakoś razem zgrywa, w sensie, że wygląda gustownie, to na prawdę jest na czym oko zawiesić. Ale jeśli w leginsy wskakuje jakiś hipopotam, to wygląda to strasznie, fakt. Albo kiedy baleriny zakłada, aż wylewa się z nich mały palec :-( Do szarych dresów też nic nie mam, sama w takich pomykam po domu, są po prostu wygodne.

U facetów nie rozumiem tych sweterków w paski :- ( Kiedyś może i było to modne, ale nie dziś. Ale taki, do którego linka zapodał Cegla, jest świetny, taki ogarniam.

Edytowane przez Kania
Odnośnik do komentarza

...?

 

...pisze tak juz szesc lat na forum i nie wyglada na to, zeby sie zmienilo. Oddaje to mniej-wiecej styl w jakim normalnie mowie...spokojnie...powoli...nic mnie nie pogania...i zawsze jest czas na przemyslenie nastepnej wypowiedzi, co by nie gadac glupot ;)

 

 

edit do posta na dole: kiedy mysle, trzymam palec na "kropce"...ot taka przypadlosc, a, ze mysle dosc szybko, stad tylko trzy znaki ;)

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
wiecej tych kropek nie mozesz stosowac?

 

 

staram sie być tolerancyjny.

 

............................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................. Lepiej?

 

Btw. zdjecie zapodane powyzej sie na jakis zlot milosnikow filmow o drakuli nadaje, trzea miec niezle nasrane we lbie by sie tak ubierac.

Odnośnik do komentarza
A powiedz mi, po co mam sprawdzać, skoro mnie to ni w ząb nie interesuje. Może i gotyk ma wiele podgrup, ale mi chodzi o coś takiego:

 

4587pq1.jpg

w213.png

 

 

 

...wrau...milutka ;>

 

...mowie o tej na fotce (pewnie to z Castle Party, w Bolkowie).

Edytowane przez Siara_iwj
Odnośnik do komentarza
  • 2 miesiące temu...

Ja nie rozumiem trendu szczególnie wśród 'hot nastolatek' (ale nie tylko) związanego z spuszczaniem dżinsów. Nie dość, że noszą za krótkie to jeszcze poniżej miednicy. Jak są grube to nie przeszkadza ale jak mają zgrabne du.py to czemu nie mogą ich zgrabniej opiąć i uwydatnić spodniami zamiast wyglądać jakby się zesrały w majty? U facetów nie wygląda to tragicznie sam noszę dość nisko spodnie ale my mamy trochę inne pośladki ;)

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

ja ostatnio widzialem laske w galeri lodzkiej, szerokie begi takie z krokiem do kolan, bluza XXXXXXXXXXXXL full cap i gdybym nie przyjrzal sie to pomyslal bym ze to facet, takiej mody nie rozumiem, bo okej facet upodabniajacy sie do czarnego rapera jest do przyjecia ale dziewczyna? moda ktorej nie rozumiem.

Odnośnik do komentarza
Gość _Be_
Też mnie to w(pipi)ia. Ale u każdego, nie tylko kobiet. W ogóle nie rozumiem idei spuszczania spodni niżej. Kurwa a skejciki to już dno totalne, ale nie będę się napinał, bo to nie temat na takie bajery.

Nie myl skatera z polskim hip hopowcem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...