Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Gość el becetol
A balerinki az tak mnie nie gryza w oczy.

 

Mnie też. Natomiast dziwkarskie kozaczki, szpilki i inne buty to dobra sprawa. Jak ktoś mi pokazuje jednego i drugiego buta, to wiem że balerinki ubierze smok z infekcja cery i nieogolona (pipi)ą, a w szpilki za(pipi)ista wydepilowana panna. Wiadomo że sa wyjątki, ale zasada jest własnie taka. A ja wole te za(pipi)iste.

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza

- Wiadomo : styl kojarzony z emo, punk, metal, plus jakiekolwiek na siłę oznajmianie swojej "przynależności", słuchanego gatunku

- Następna sprawa : jak ja to nazywam, styl studenciaka. Oczywiście może dotyczyć kogoś, kto studentem nie jest, i na odwrót. W każdym razie mnóstwo tego w "uczelnianej" części miasta (w ogóle odkąd częściej bywam właśnie w tych rejonach, to widuję takie kwiatki, że już mało co mnie zdziwi), dotyczy obu płci. Jesienna zajawka : elementy fioletowe. W tramwaju po cztery kobitki obok siebie w podobnych, fioletowych kurtko-kubraczkach, fioletowe torebki, rajstopy...

- Żeliki, metrosy, tzw. ładni chłopcy : "na mieście mnóstwo pedałów, chociaż żaden nie jest gejem, zajarali się Beckhamem i latają z irokezem".

- zarzucanie tych butów do deski na co dzień, szczególnie w połączeniu z rurkami

- buty a'la bokserskie na co dzień

- wystawianie "języków" butów na nogawkę

Tyle. Co nie zmienia faktu, że mam mam znajomych pasujących do każdej z wymienionych kategorii, nie przekreślam ludzi za wygląd, ale skłamałbym mówiąc, że też nie oceniam.

Odnośnik do komentarza
Śmieszy mnie to, że z tego co widzę w stolicy to 2/3 szalików to podróby kraty Burberry.

Aż taką karierę ten wzór na bazarach zrobił :| ?

Straszne to jest. Dodaj do tego polówki , parasole i torebki. Kuźwa w tym sklepie czapka kosztuje z 300-400zł a tu nagle wszyscy od stóp do głów w Burberry :)

Odnośnik do komentarza

Wsiedliście na mnie jakbym wypisał wszystkie istniejące trendy i je skrytykował. Wymieniłem raptem kilka tendencji, a przecież taka idea tematu.

Co do mnie, to w istocie, ubieram się raczej "na sportowo", z tym, że dres to rzadkość, no i raczej tylko na jakieś wyjścia do sklepu/na "dzielnię". Rzecz w tym, że ja wypiszę co mi nie pasuje, ale nie uznaję, że jestem guru mody, a niektórzy chyba mają takie zapędy.

 

Najlepszy jest ten paradoks, że osoby, które w założeniach chciały się wyróżniać i być oryginalnymi, stają się elementem tłumu takich samych "oryginalnych". W tym tłumie to prędzej ja będę nietypowy, co bynajmniej nie jest moim celem.

Odnośnik do komentarza
Najlepszy jest ten paradoks, że osoby, które w założeniach chciały się wyróżniać i być oryginalnymi, stają się elementem tłumu takich samych "oryginalnych". W tym tłumie to prędzej ja będę nietypowy, co bynajmniej nie jest moim celem.

 

Nie zgadzam sie. Czemu? Proste, zobacz jak małym procentem tego forum jest ten grupowiec. Moze i czesc z nas mysli i ubiera sie podobnie, ale w skali calego forum, nie mowiac juz o calej polsce, chyba jednak sie troche wyrozniamy.

 

Lepiej dresy niż niebieskie dżinsy jak 95% ludzi.

fryzura na piżmaka sie nie przyjeła, podobnie jak sukcesywnie zaczynają znikać sweterki w paski - studenciaki adaptują styl na ulicznika - skórzana kurtka + bluza z kapturem.

 

 

To wolałem przemilczec ;]

Edytowane przez _Kamaz_
Odnośnik do komentarza
Najlepszy jest ten paradoks, że osoby, które w założeniach chciały się wyróżniać i być oryginalnymi, stają się elementem tłumu takich samych "oryginalnych". W tym tłumie to prędzej ja będę nietypowy, co bynajmniej nie jest moim celem.

 

Zawsze można wyróżniać się...negatywnie. Co mam nadzieje ,że też nie jest twoim celem.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...