Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

  • 2 tygodnie później...
  • 3 miesiące temu...

Wczoraj widziałem w HM'ie szczyt kiczu.

Chudy, kościsty, wysoki facet. Miał na sobie bluzke z dekoltem prawie do pępka, kapelusz, torebke, króciutkie, obcisłe spodenki jeansowe (w zestawie z owłosionymi, chudymi nogami) i buty (o zgrozo, takie mniej więcej http://i.pinger.pl/pgr475/55f30f19001e18ef4b49a7d9 damskie...).

Najgorsze jest to, że cały jego ubiór możliwe, że pochodził z damskiego działu. Przy mnie wybierał rzeczy dla kobiet a potem poprosił w kasie żeby je odłożyła na troche.

Odnośnik do komentarza

ja w ogóle nie rozumiem mody.

po ch.uj ona? po ch.uj ona ch.uj? ch.uj po ona? świat byłby za(pipi)isty, gdyby każdy ubierał się tak jak chce i tak jak uważa za modne

nie byłoby czegoś takiego jak kicz albo brzydki fit, ile indywiduów by łaziło po mieście i byłoby pięknie

 

niby czemu jakiś pięknisiowy projektant ma decydować co mam ubrać ;o

inaczej to każdy z nas byłby własnym projektantem ;f

Edytowane przez Figaro
Odnośnik do komentarza

Odpowiedź jest prosta - moda to rzecz naturalna, nie ma możliwości żeby jej nie było. Jednak nie widzę przeszkód by nosić to co się lubi bo na szczęście nie jest tak, że akurat w danym czasie panuje bardzo wąska moda złożona z tych samych elementów, jak chcesz się ubrać "modnie" masz fch.uj różnych opcji do wybranie zarówno gejowskich jak i stonowanych. Tak jak banny pisał w różnych kręgach różne kolorowe chu.jostwo jak ermaksy jest popularne.

Edytowane przez tomsecret1993
Odnośnik do komentarza

ja w ogóle nie rozumiem mody.

po ch.uj ona? po ch.uj ona ch.uj? ch.uj po ona?

Moda - w potocznym rozumieniu oznacza potrzebę naśladowania innych, aby się identyfikować z nimi, ta psychiczna potrzeba najdobitniej jest widoczna w ubiorze. Moda występuje także w innych dziedzinach życia społecznego. Wiąże się z pojęciem stylu, ale nie jest jego synonimem podobnie jak pojęcie elegancji. Może być modny ubiór, wygląd, sposób zachowania, lecz także styl muzyczny, styl artystyczny, światopogląd czy pewien sposób postępowania, czyli ogólnie rzecz biorąc lifestyle, który jest popularny w jakimś czasie w jakimś środowisku. W węższym znaczeniu słowo moda odnosi się do projektowania ubioru. Moda zawsze posiada swoją awangardę, czyli grupę, która pierwsza inicjuje naśladownictwo czegoś, najczęściej form ubioru. Natomiast styl w modzie jest związany z indywidualnym, przystosowanym do potrzeb psychicznych określonego użytkownika sposobem wyrażania siebie poprzez formę ubioru.

 

Wiki ftw.

Edytowane przez Pan Pieczarka
Odnośnik do komentarza
  • 2 tygodnie później...
ej teraz jest jakaś moda na takie szerokie ni to spodnie ni to spódnice? bo kurde coraz więcej dziewoj widzę w tym i tak sobie myślę, że w sumie fajnie podoba mi się, ale z drugiej strony to w tym trudno ocenić tyłek i kurde potem może być przysłowiowy zonk jak patrzysz później a tu figura ala grucha.

 

ten post miał oczywiście trafić tutaj. i tak wiem, że to nie żadna nowość przecież modę tą wypropagował już mc hammer i alladyn i każdy dzieciak na osiedlu swego czasu chciał mieć takie, ale jednak obserwuje wzmożoną obecność tego typu ubioru na ulicach i radzę to sobie wziąć do serca bo już kiedyś przepowiedziałem modę na czapki-smerfetki więc miejcie się na baczności.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...