Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Są mody, trendy, ubrania, akcesoria, których nie akceptujecie/nie rozumiecie jak mogą się komuś podoba lub które po prostu Wam się nie podobają?

 

Zaczne od bardzo popularnych balerin ;/ :

bb.jpg

Nie widziałem jeszcze łądnie wyglądającej dziewczyny w czymś takim...

Nie bede kozaczył, że mało widziałeś, ale haha mało widziałeś.

 

0472971485.jpg

 

Pariasowe obuwie dyskwalifikuje jako człowieka, rozumiem, że mozna nosić damskie good yeary trzeci rok po ich wypuszczeniu (podczłowiek ze zdjęcia zamieszkuje obszary skrajnej biedoty i patologii gdzie policja po godzinie 19 nie wjeżdża) ale kobieta co nosi na codzień najki z łyżwą na 3/4 buta zasługuje na lincz przez randomowych przechodniów.

Niech ktoś potwierdzi.

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
(podczłowiek ze zdjęcia zamieszkuje obszary skrajnej biedoty i patologii gdzie policja po godzinie 19 nie wjeżdża)

 

Szczecin?

 

ale kobieta co nosi na codzień najki z łyżwą na 3/4 buta zasługuje na lincz przez randomowych przechodniów.

Niech ktoś potwierdzi.

 

Rozumiem ze dla ciebie buty z łyżwa na 3/4 buta to obuwie na specjalną okazje, a nie na codzien?

Odnośnik do komentarza
Co to jest łyżwa w bucie i dlaczego jest jej 3/4?

 

Logo Nike.

 

Nie rozumiem za bardzo o co biega. O to, ze laska chodzi w nike a typ w goodyearch, a pochodza z chujowej dzielni? Czy o to, ze to stare modele? Ok, to ja mam Air Force, produkowane od 1982, to co, chujnia?

 

A chodzenie po dworzu w firmowych halówkach tylko dlatego, ze maja znaczek firmowy, a sa duzo tansze, to istotnie fail spory, z tym sie zgadam.

 

@dlugie wlosy - ja mam dosc dlugie (nie, nie do ramion;] ), krecone. Nie ejstem metalem, nie jestem technomułem, nie jestem discopolowcem, nie jestem... Boze, jestescie az tak zacofani, ze musicie wszystko szufladkowac? Sami sie ograniczacie, potem zamieniacie to w jad kierowany do osob, ktore wygladaja od was inaczej, to z koleji prowadzi czesto do agresji. A potem tacy jak wy narzekaja, ze polska to kraj nietolerancyjny, gdzie mozna dostac w pape za darmo etc. Litosci.

Odnośnik do komentarza
(podczłowiek ze zdjęcia zamieszkuje obszary skrajnej biedoty i patologii gdzie policja po godzinie 19 nie wjeżdża)

 

Szczecin?

 

ale kobieta co nosi na codzień najki z łyżwą na 3/4 buta zasługuje na lincz przez randomowych przechodniów.

Niech ktoś potwierdzi.

 

Rozumiem ze dla ciebie buty z łyżwa na 3/4 buta to obuwie na specjalną okazje, a nie na codzien?

Nie do końca, ale szanuje obyczaje twojej społeczności

Odnośnik do komentarza
Gość el becetol
ale kobieta co nosi na codzień najki z łyżwą na 3/4 buta zasługuje na lincz przez randomowych przechodniów.

Niech ktoś potwierdzi.

 

Rozumiem ze dla ciebie buty z łyżwa na 3/4 buta to obuwie na specjalną okazje, a nie na codzien?

Nie do końca, ale szanuje obyczaje twojej społeczności

 

Jakiej mojej społeczności?

Edytowane przez el becetol
Odnośnik do komentarza
  • 3 tygodnie później...

...dokładnie tak mam...patrzę odruchowo na łapska, jak ma baleriny, co gorsza takie, z których wysypują się prawie paluchy, odwracam głowę i szybko się oddalam...nie-na-wi-dzę, to cholernie wyszczupla stopę, przez co optycznie cała reszta nogi wydaje się niesamowicie gruba ( najczęściej combo rurki"cienkie jak cholera" + te gówniane buciki)

Odnośnik do komentarza

Ble, nigdy w życiu bym nie przyodziała tego szajsu. Chyba, że do chodzenia po domu, ale wolę moje kosmate-bambosze-z-uszkami. xD

 

 

Ja nie rozumiem całego tego arafatkowego szajsu. Zielone, żółte, RÓŻOWE. Co to ma być ?! Ch.j z dziewczynami, ale jak widzę, że nosi to facet, to po prostu odwracam się i zastanawiam czy rozpłakać czy zacząć śmiać.

 

 

:<

Odnośnik do komentarza
Ble, nigdy w życiu bym nie przyodziała tego szajsu. Chyba, że do chodzenia po domu, ale wolę moje kosmate-bambosze-z-uszkami. xD

 

 

Ja nie rozumiem całego tego arafatkowego szajsu. Zielone, żółte, RÓŻOWE. Co to ma być ?! Ch.j z dziewczynami, ale jak widzę, że nosi to facet, to po prostu odwracam się i zastanawiam czy rozpłakać czy zacząć śmiać.

 

 

:<

 

 

Masz na mysli mode nu rave? :D

 

jacketgenerics.jpg

Odnośnik do komentarza
Płaskie baleringi są brzydkie, ale na obcasie wyglądają całkiem całkiem.

 

http://www.allegro.pl/item474813845_buty_b...okardka_39.html

Proszę Tori, noś. Nie znalazłam żadnych ładnych balerinek na obcasie.

 

O kur.va przez przypadek znalazłam jeszcze bardziej obrzydliwe ''buciki'' : http://www.allegro.pl/item480636760_najwyz..._x_1001_37.html.

 

 

_Kamaz_, mniej więcej o to, ale widzisz żeby oni mieli arafatki na sobie ?!

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...