Skocz do zawartości

Mody, których nie zrozumiecie


Hubi.

Rekomendowane odpowiedzi

Ale te gimnazjalistki mają fajnie bo tego typu obuwie w wersji damskiej jest często podrabiane i co się z tym wiąże tanie. Ostatnio byłem u lekarza i na korytarzu jakaś dziewczyna dziesięcioletnia w takich popylała.

Nie rozumiem też czemu te ciuchy Prosto i inne kosztują po 100zł za tiszert i 300zł za bluzę jak to mają być ciuchy dla ludzi których wychowała ulica.

Odnośnik do komentarza

Aha, zapomniałbym o modzie na Dunki...

Dunki?

new_danish.jpg

 

 

Nie rozumiem też czemu te ciuchy Prosto i inne kosztują po 100zł za tiszert i 300zł za bluzę jak to mają być ciuchy dla ludzi których wychowała ulica.

Ludzie ulicy kradną, im droższy ciuch tym więcej muszą nakraść. Potem kupują takie ciuchy, żeby można było łatwo poznać który jest największym kozakiem na ulicy :potter: .

Edytowane przez Junkhead
Odnośnik do komentarza
Gość mate5

Jako że jestem w tym dziale przedstawicielem gimberów :P, muszę przyznać że większość ubiera się tak jak napisał Bień niestety.

 

e: kiedy się skonczy ta "moda"? kerwa stoi 6 gimbusów i każdy ma takie same buty tylko sie kolorem różnią..

Edytowane przez mate5
Odnośnik do komentarza

No wszystko powyżej :/

 

Laski w dunkach i rurkach, często też w sportowych bluzach Adidasa (oczywiście oczoje,bny kolor), katastrofa, od razu taką skreślam, jest pewnie z bogatej rodziny i jest rozpieszczoną kur,wą :unsure:

 

Wiosną gdy robi się cieplej to w piątki lub gdy jest mniej lekcji idziemy sobie gdzieś w pobliżu (parki, wyspa itepe) na piwo, obok jest ogólniak 13 - jeden z lepszych w mieście i łatwo trafić na grupę z tej szkoły. Jako, że chodzą do dobrej szkoły chcą pokazać jakimi są indywidualnościami więc co chwile mijamy grupę chłopaków ubranych mniej więcej tak: rurki, dunki, kolorowe bluzy i często te dłuższe włoski po pedalsku zaczesane na bok (ta biało czerwona chusta to nieodłączny element, zapomniałem jak to się zwie). Są jeszcze typiary ubierające się tak jak powyżej opisaliście ale są też wyznawcy szatana. Wszyscy palą fajki i podniecają się rock 'n' rollem, ich zdania są ubarwione w wiele niepotrzebnych i z dupy wziętych słów żeby podkreślić ich wyjątkowy charakter.

 

Ogólnie to nóż się w kieszeni otwiera (jeden plus to te laski się tak łatwo bajeruje, np. mówie ze mam zespół muzyczny one, że jaki, ja że taki tam, one, że zaprosze na koncert, ja mówie, że nie tylko na koncert, one że a co jeszcze, ja że zobaczysz (...) SAMI WIECIE

Odnośnik do komentarza

No wszystko powyżej :/

 

Laski w dunkach i rurkach, często też w sportowych bluzach Adidasa (oczywiście oczoje,bny kolor), katastrofa, od razu taką skreślam, jest pewnie z bogatej rodziny i jest rozpieszczoną kur,wą :unsure:

 

Wiosną gdy robi się cieplej to w piątki lub gdy jest mniej lekcji idziemy sobie gdzieś w pobliżu (parki, wyspa itepe) na piwo, obok jest ogólniak 13 - jeden z lepszych w mieście i łatwo trafić na grupę z tej szkoły. Jako, że chodzą do dobrej szkoły chcą pokazać jakimi są indywidualnościami więc co chwile mijamy grupę chłopaków ubranych mniej więcej tak: rurki, dunki, kolorowe bluzy i często te dłuższe włoski po pedalsku zaczesane na bok (ta biało czerwona chusta to nieodłączny element, zapomniałem jak to się zwie). Są jeszcze typiary ubierające się tak jak powyżej opisaliście ale są też wyznawcy szatana. Wszyscy palą fajki i podniecają się rock 'n' rollem, ich zdania są ubarwione w wiele niepotrzebnych i z dupy wziętych słów żeby podkreślić ich wyjątkowy charakter.

 

Ogólnie to nóż się w kieszeni otwiera (jeden plus to te laski się tak łatwo bajeruje, np. mówie ze mam zespół muzyczny one, że jaki, ja że taki tam, one, że zaprosze na koncert, ja mówie, że nie tylko na koncert, one że a co jeszcze, ja że zobaczysz (...) SAMI WIECIE

 

On też ma zespół i podobno dupeczki nie lecą :confused:

 

5_320_524329.jpg

Odnośnik do komentarza

Jako że jestem w tym dziale przedstawicielem gimberów :P, muszę przyznać że większość ubiera się tak jak napisał Figlarz niestety.

fixd :potter:

 

 

Btw. dobrze ktoś przypomniał mi arafatki. Ja pjerdolę jak ja tego też nie znoszę. Mam takiego ciula w grupie, który nie dość, że jest debilem, to jeszcze non stop chodzi w tych arafatkach. Ostatnio to mnie rozje.bał jak na ćwiczeniach popier.dalał w niej do tablicy, by rozwiązać zadanie. No tragedia. Czasami myślę, że po samym ubiorze można określić poziom IQ danej osoby. W sumie coraz częściej tak myślę i mnie to przeraża... Dobrze, że ja chodzę w przepoconych koszulkach Runeja <ok>

  • Plusik 1
Odnośnik do komentarza

No wszystko powyżej :/

 

Laski w dunkach i rurkach, często też w sportowych bluzach Adidasa (oczywiście oczoje,bny kolor), katastrofa, od razu taką skreślam, jest pewnie z bogatej rodziny i jest rozpieszczoną kur,wą :unsure:

 

Wiosną gdy robi się cieplej to w piątki lub gdy jest mniej lekcji idziemy sobie gdzieś w pobliżu (parki, wyspa itepe) na piwo, obok jest ogólniak 13 - jeden z lepszych w mieście i łatwo trafić na grupę z tej szkoły. Jako, że chodzą do dobrej szkoły chcą pokazać jakimi są indywidualnościami więc co chwile mijamy grupę chłopaków ubranych mniej więcej tak: rurki, dunki, kolorowe bluzy i często te dłuższe włoski po pedalsku zaczesane na bok (ta biało czerwona chusta to nieodłączny element, zapomniałem jak to się zwie). Są jeszcze typiary ubierające się tak jak powyżej opisaliście ale są też wyznawcy szatana. Wszyscy palą fajki i podniecają się rock 'n' rollem, ich zdania są ubarwione w wiele niepotrzebnych i z dupy wziętych słów żeby podkreślić ich wyjątkowy charakter.

 

Ogólnie to nóż się w kieszeni otwiera (jeden plus to te laski się tak łatwo bajeruje, np. mówie ze mam zespół muzyczny one, że jaki, ja że taki tam, one, że zaprosze na koncert, ja mówie, że nie tylko na koncert, one że a co jeszcze, ja że zobaczysz (...) SAMI WIECIE

 

On też ma zespół i podobno dupeczki nie lecą :confused:

 

5_320_524329.jpg

 

Jeszcze gdybym nie dopisał, że muzyczny było by okej ale napisałem i powiało takim sucharem, że aż mi się głupio zrobiło

Odnośnik do komentarza

 

 

 

 

Nie rozumiem też czemu te ciuchy Prosto i inne kosztują po 100zł za tiszert i 300zł za bluzę jak to mają być ciuchy dla ludzi których wychowała ulica.

Ludzie ulicy kradną, im droższy ciuch tym więcej muszą nakraść. Potem kupują takie ciuchy, żeby można było łatwo poznać który jest największym kozakiem na ulicy :potter: .

 

Ciekawa interpretacja.

Nie wiem jak bluzy Prosto, ale do dziś mam bluzy i spodnie z Clinica i Massa, które kupiłem z 8 lat temu i do dziś w nich chodzę. Tylko w bluzach, ale spodnie też są w dobrym stanie. Moja interpretacja była taka, że te ciuchy kupuje się po prostu na lata.

 

Myślałem, że będę tolerancyjny dla tego co przyjdzie po tym, ale nie kumam emo :yucky: panny jeszcze takie sobie są, ale facet emo ma coś z głową. Albo ta moda na JP i bluzy jakieś ubierane przez 15 latków.

Odnośnik do komentarza

Mam dużo ciuchów i dużo marek w szafie i z czystym sercem mogę powiedzieć, że koszulki prosto to najlepsza (gatunkowo) i najbardziej miękka bawełna. Szczególnie te nowe. Bardzo grube i bardzo puchate. NIe żal wydać 115 zł na tshirt. Z bluzami jest podobnie. Drogo bo drogo ale cena idzie z jakością w parze.

Edytowane przez Reiko
Odnośnik do komentarza

E tam, też kiedyś tak gadałem, nie jarałem się Prosto, 100% itp, ale w końcu stwierdziłem, że to bez sensu - taki hejting całej marki , byleby przyhejterzyć :D

 

Oczywiście nie mówię, że dziś jestem fanem, bo jakieś 90% ich rzeczy do mnie nie trafia, ale jakby dali coś naprawdę dobrego to na bank nie wstydziłbym się w tym łazić ;)

 

Chyba , że po prostu Ci się dizajn nie podoba, to spoko :thumbsup:

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...