Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

  • 4 tygodnie później...

Czy ten nowy Need for Speed: Hot Pursuit to coś w podobnym stylu, czy też nie do końca?

Jak przypierdzielisz w coś to wypadki wyglądają podobnie - wszak NFS był robiony przez Criteriona właśnie o ile się nie mylę. Ale jeżeli pytasz czy o to chodzi w samej grze, to odpowiedź chyba będzie przecząca.

 

Czyli:

Wizualnie - tak

Merytorycznie - nie

 

 

 

 

...ale osobiście nie grałem, więc mogę się mylić trochę ;)

Odnośnik do komentarza

Idzie kupić Bc2 po przez kupno kodu via allegro i granie na stimie ?

Iść idzie, ale nie polecam tej metoedy. Już wielu się na to nadziało, a teraz wersję pudełkową wyrwiesz za grosze, przynajmniej będzie pewne.

 

Takie pytanko - nie lubię gier wyścigowych, ale lubię wszelkie nowe Burnouty (od Takedown do Paradise), głównie ze względu na akcję i rozwałkę. Czy ten nowy Need for Speed: Hot Pursuit to coś w podobnym stylu, czy też nie do końca?

Zależy jak szerokie podobieństwo masz na myśli. Myślę, że się na HP nie zawiedziesz, czuć tam rękę Criterion bardzo wyraźnie. Poza tym to nadal świetna arkejdowa ścigałka, pełna akcji i efektów specjalnych.

Odnośnik do komentarza

Idzie kupić Bc2 po przez kupno kodu via allegro i granie na stimie ?

Iść idzie, ale nie polecam tej metoedy. Już wielu się na to nadziało, a teraz wersję pudełkową wyrwiesz za grosze, przynajmniej będzie pewne.

po miesiacu obgryzania paznokci w niepewnosci naraszcie dostal odpowiedz. a btw jesli juz na allegro to albo steam gift albo kod do origin.

Odnośnik do komentarza
Właśnie o coś takiego chodziło,żeby tylko można było jeszcze własnego bohatera stworzyć to już by było całkiem super.
We Freedom Force grałem wieki temu, ale była tam opcja stworzenia własnej grywalnej postaci. Nie pamiętam tylko jakie były tego okoliczności, ale chyba tworzyło się wygląd, przydzielało moce, a potem można było ją wysyłać do misji razem z resztą bohaterów.

 

Gra z dodatkiem jest całkiem tania na Steam. Warto. Pamiętam mnie się bardzo swego czasu podobała.

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...