Skocz do zawartości

Szukam gry ....


Lesiu_adi

Rekomendowane odpowiedzi

Witam!

Otóż przymierzam się do zakupu jakiejś gry... Która mnie wciągnie na długi czas? Jakieś propozycje do 120zł proszę?

 

To tak:

Call Of Duty Black Ops przeszedłem, GTA IV grałem... Battlefield BC 2 grałem w te wszystkie gry na Xbox'ie po necie również.

Konsolę sprzedałem i chodzi mi o gry na pieca. Wiedźmina 1 przechodzę, później rzucę się na 2 :)

 

Specyfikacja kompa:

Procesor: i5 2500k

Karta graficzna: Gigabyte GTX 580 niereferencyjne chłodzenie 1.5gb

Ram: 4GB 1600 DDR3 GoodRam(cenię Polskie produkty :) )

 

Płyty głównej, chłodzenia, obudowy chyba nie muszę podawać.

 

Zastanawiałem się nad StarCraft II, ale tam nie ma takich jakby bohaterów w multi, jacy to mają miejsce np. w Warcraft III. Pewnie grałbym do teraz po necie w Władca Pierścieni: Bitwa o Śródziemie II – Król Nazguli, ale niestety EA zamknęło serwery i lipa :(

 

 

Twierdza, Twierdza Krzyżowiec - to klasyki i grałem :)

Odnośnik do komentarza

Sluchajcie szukam jakiegos dobrego fpp, najlepiej z komandosami, sluzbami specjalnymi, zolnierzami czy co tam jeszcze moze byc na sredniej klasy kompa( chyba jeszcze moge go nazwac sredniej, no w kazdym razie warcraft 3 poszedl na najwyzszych bez pierdniecia).

Ewentualnie moze niedawno wyszla sobie taka platformowka z przygrubawym gosciem w roli glownej ktory zapieprza po wysokich platformach i wszystko wskazuje na to, ze trzeba sie tam nakombinowac. Wie ktos jak to sie zwie.

A juz najbardziej mi dogodzicie polecajac jakies w pyte strategie PLISSSSS

Edytowane przez Stona
nie mogłem patrzeć na platWormy ;)
Odnośnik do komentarza

( chyba jeszcze moge go nazwac sredniej, no w kazdym razie warcraft 3 poszedl na najwyzszych bez pierdniecia)

Serio? W3 jako wykładnik średniego kompa dziś? _-_

 

 

http://pl.wikipedia...._Reign_of_Chaos

 

Minimalne:

procesor Pentium II 400 MHz, 128 MB RAM, karta graficzna 8 MB, 700 MB HDD

 

Rekomendowane:

procesor Pentium III 600 MHz, 256 MB RAM, karta graficzna 32 MB

Odnośnik do komentarza

no moj komp odpala starcraft 2 na ultra i tez wg mnie jest sredni. ale nie o to tu chodzi by porownywac kompy bo epenis i tak wam od tego nie urosnie.

 

a ten przygrubawy na platformach to brzmi jak Trine

 

z fpp to na multi team fortress 2 bo jest za darmo wiec to oplacalny zakup

 

mowiac stretegie to chcesz turowke czy rts?

Odnośnik do komentarza

Nooo ale teraz jak patrze na filmik jakos mi nie podchodzi ;P

W ogole to dzieki wam wszystkim za pomoc, ostatnio chcialbym pograc w cos fajnego, co ma przecietna( moze nie powinienem juz uzywac tego slowa :) ) grafike i nie potrafie sobie znalesc takiej gry. Ale postanowilem tez zbierac na kompa( powoli) wiec wyznaczylem sobie rok od maja. Tyle tez bede was jeszcze meczyl :) swoimi pomyslami. W miedzyczasie stestowalem juz tone tytulow i najdluzej zawieszalem wzrok na parenascie minut( Wyjatkiem bylo Trials 2- za(pipi)iste) i morduje sie z myslami dalej.

PS. Przepraszam za bledy Marcin. Ostatnio sporo sie poprawilem ale musialbym przysiasc i sie skupic a sam widzisz jak bardzo sfrustrowany jestem. Wybacz

Odnośnik do komentarza

Dołącz do dyskusji

Możesz dodać zawartość już teraz a zarejestrować się później. Jeśli posiadasz już konto, zaloguj się aby dodać zawartość za jego pomocą.
Uwaga: Twój wpis zanim będzie widoczny, będzie wymagał zatwierdzenia moderatora.

Gość
Dodaj odpowiedź do tematu...

×   Wklejono zawartość z formatowaniem.   Usuń formatowanie

  Dozwolonych jest tylko 75 emoji.

×   Odnośnik został automatycznie osadzony.   Przywróć wyświetlanie jako odnośnik

×   Przywrócono poprzednią zawartość.   Wyczyść edytor

×   Nie możesz bezpośrednio wkleić grafiki. Dodaj lub załącz grafiki z adresu URL.

  • Ostatnio przeglądający   0 użytkowników

    • Brak zarejestrowanych użytkowników przeglądających tę stronę.
×
×
  • Dodaj nową pozycję...